Jump to content

Cold Dewil

Üyeler
  • İçerik sayısı

4287
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

Durum güncellemeleri bölümüne Cold Dewil kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Saçlarımı kestirdim...Dünyaa ne kadar Freeee :D ( PS: Yastık yaptırdım ,fazla ayrı kalamıyorum onlardan :D )

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Mileydi

Mileydi

yemek olayı sakat ıykkk

tekrar dan sıhhatler olsun kökü sende uzar :D

3. Cold Dewil
    4. Paprika

Paprika

Uzun saçlarımdan hiç sıkılmayacağım. Yaz günü bile toplamam. Toplayınca baş ağrısı yapıyor yia. Kestirsem bonus olacağından tek çare uzun saç. Şikayetim de yok yia.

2. Bir zamanlar tek cips paketinden 2 kişi ile birlikte yiyen çocuk artık büyüdü ve akıllandı.Artık 3 paket alıyor :D Bknz: Zeki arkadaşım :D

1. gereksiz

gereksiz

3 paketmi ee 3. paket ne ayak o.O

2. Amygirl

Amygirl

ikisi benim birisi Ercan ın :)

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Bak nerden de biliyor :D

3. Yalan yaaa arkadaş...Tobi aslında Zoro.Siz bunu nasıl farkedemediniz arkadaş :D

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Diğerlerini bilmiyorumda sıcaktandır herhalde :D

4. Herkesin evinde Cikolatalar,Puskevitler olsun ,bizde anca Eti Form :|

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Yok oğlum öyle deme öğrenci adamın evinde Eti Form ne gezer :D Okuyor ki bilgili adam ,kendine lazım olmayan şeyleri sokmuyor evine :D

3. gereksiz

gereksiz

aynen ama bu sene yurt tayım :D

5. Hadi şimdiden İyi bayramlar herkeseeee :)

1. quincy

quincy

Sanda iyi bayramlar yazı tarihine göre geç oldu ama :)

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Olsun forum gidince gerilerde kalmışdı :D

6. Bazen onun sesini duymak bile ürpertir insanı.Sıcak gecemin bitmez kabusları gibi çoker üstüme.Kanımın her damlasının bile korkudan tirediği o şey... Kara Sinek :(

2. kawaii kereste

kawaii kereste

well, what about sivrisinek ?! kulağının yanından geçerken gelen ses, bi de sanki her seferinde kulağına gircekmiş gibi bu sesin git gide artması falan :O bu arada h.g ercan :D

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Selam Meltem,Furkan Zeynep ;) Bu arada bizim sinek sizlere ömür gençler.Hayvanları severim de sinekler hariç bugün :D

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Selam Meltem,Furkan Zeynep ;) Bu arada bizim sinek sizlere ömür gençler.Hayvanları severim de sinekler hariç bugün :D

7. TTNET sana olan bütün sözlerimi geri alıyorum :( Özlemişim seni :'( İnsan yanında olmayınca değerini biliyor :D

1. Toprakezgi

Toprakezgi

Degerini kaybettiginde anlarsin panpa sjsjsjaaax

2. Cold Dewil
  8. Assasins Creed Revelation da arada Teyzeler "Kahrolasıca... Boyun devrilsin !" gibi şeyler söylüyor :D Hani F.ck dese alınmam da o sözler ağır geliyor insana :D

2. Amygirl

Amygirl

Boyun devrilsin :P

3. Cold Dewil

Cold Dewil

:D :D :D Öyle deme bakarsın ilerde lazım olur falan :D

4. Amygirl

Amygirl

Sen mi kutu mu :D

9. Ama herkes sen değildir...

10. Ohooo herkes bizde şu vardı diyorda,bizim zamanımızda Turkcell'in Hazır Kartı vardı :D Tarkanla Nil şarkı söylüyordu hatta :D

11. Sııııııııcaaaaaaaaaaaaak :|

1. LeornKayn

LeornKayn

Dahada sıcak olucak :P :D

2. Cold Dewil

Cold Dewil

:D :D Koptum şu an :D

12. Hadi herşeyi anlarım da 5 kaşık şeker nedir arkadaş...Şekerliğe dök o çayı daha kolay

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Yakında LOL de de char açacakmış :D Türk Server'nın duayenlerinden :D :D

3. ByBesgen

ByBesgen

allah'tan metin 2'yi 5 sene önce bıraktım :D

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Doğru yolu bulmuşsun :D

13. Yaz gelince,yıldız parkınıda sevgililer basmış :D Utandım nedense gezerken :D

2. Amygirl
    3. gereksiz

gereksiz

olum sevgilisi olan gezer ne var bunda alla alla sizde yani :D ama insan diyorki bizimde olsa dolaşsak işte o doğanın kanunu :D

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Yok kanka,sende o parkda yürüsen sende anlardın :D Herkes senin gibi kazanova değil hem :P

Psikolojim bozuldu :D

14. Uyuyakalanın yaşadığı dehşeti bilir misin? Tepeden tırnağa korku sarar bedenini. Çünkü altındaki yer çöker. Ve rüya başlar... (Friedrich Nietzsche)

15. Biri bana m

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Eyw bro.

Bakarım hepsine teker teker ;)

3. kawaii kereste

kawaii kereste

sende kulaklık vardır kesin kulaklıkla dinle :D ya da yanlış hatırlamıyosam sağlam ses sistemi vardı sende, onunla dinle :D kıytırık laptop hoparlörüyle dinleme yani Eğrcağn :D

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Kanka party vermiyorum sonuçda :D Sadece ders çalışırken dinlicem :D

16. Yammyyy !!! Annem geldi,ben böyle güzel kahvaltı yapmazdım *.*

1. Amygirl

Amygirl

Afiyet olsun bakalım :) Ben kendi kahvaltımı kendim hazırladığım için çok özendim şu an :)

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Sağol :) Sende buzdolabını açıp,şundan yiyim şunu koyuyim filan dersin işde ne güzel :Dİyi yanından bak :)

17. “Elveda” dedi. “Elveda” dedi tilki de. “Ve işte sırrım: Bu çok basit. İnsan gerçekleri sadece kalbiyle görebilir. En temel şeyi gözler göremez çünkü.”

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Filozof modundayım nedense :D

3. gereksiz

gereksiz

filozofmuş hade lan ordan :D

4. Cold Dewil

Cold Dewil

8) Olamaz mıyız gardaşşş :D

18. Şu 1 gün baya bi uzun geldi nedense :D

2. gereksiz

gereksiz

arkadaş ben izlerken özelliklede ilk sezon yani narutoda :D narutoya kaçkere vurmak istedim biliyormusun :D aşırı salak ve ezikti :D eren kapa çeneni ve git burdan ben fanboyluk yapmam :D ama sakuraya haksızlık ediyorsunuz :D bildiğin bazıları sakuraya işe yaramaz diyerek bütün askeri medic lere hakeret etti military medic yazın fotolara bakın :D ve nekadar nefrette etseniz sakura sayesinde şuan ki karizmasına sahip oldu naruto :D sakura olmasa neredeyse sasuke y le bile tanışamıyacaktı a...

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Canım ciğerim olaya farklı açıdan bakıyorsun.Sen military Medic diyorsun ben her bölüm Narutoya vuran,Ona gıcık olup yeri geldiğinde Narutto diye ağlayıp zırlayan ve onu bazı yerlerde küçük görsede bel bağlayan birini görüyorum :D Narutoya bende kaç kere vurmak geldiğini hatırlamıyorum ama şunu belirleteyim Sakuranın Narutonun beğenisi ve Military Medic yani sağlık dışında bir başka faktörünü göremiyorum.Buna kızabilirsin ama İnouenin Kurosaki-kun demesi kadar itici buluyorum Sakurayı... :D :D

4. Solitary

Solitary

Bu sakura vallaha ml

19. Herkes baba olabilir ama her insan babişkooo olamaz...Baba vardır illa ki burada.Onların ve tüm babaların,Babalar günü kutlu olsun :)

1. Morgion

Morgion

Baba deyince aklıma Wb geliyor, kendi babam niye gelmiyor ne hayırsız evladım la ben...

2. Cold Dewil
  20. Yarın sınava girecekler zaten burda değilsinizdir ama BAŞARILAR !!!

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Kovalıyim mi seni :D

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Zaten öyle yapmadın mı..!

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Senin iyiliğini düşünelim sonra da ...! -.-

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.