Jump to content

Cold Dewil

Üyeler
  • İçerik sayısı

4287
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

İletiler bölümüne Cold Dewil kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Anlaşıldığı gibi aklımızdaki bir serinin aşağıdaki üye tarafından izlenip izlenmediğini tahmin edeceğiz.. 

Ek bir seçenek olarak herhangi bir üyenin nickini kullanarak tahmin etmeye çalışıp o kişiyi davet de edebiliriz..

Mesela Regina admin Gintama izlemiştir  <_< gibi.. Hani tutmayan bir şey yazdım ama anlamanız için örnek olsun :D Tabi mesela aranızın çok iyi olduğu bir üye var ve izlemesini çok istediğiniz bir seri var ama izlemiyor gahpe :D 

Amy admin Stains Gate izlemiştir falan  :P İğneleme ile hatırlatma yapacağız yani :D

Başlığa eklemedim ama manga da ekleyebilirsiniz :)

Bari bu kadar belli etme :D

Hmmm bakalım Alttaki üye GTO izlemiştir...

PS: İzlememiştir gibi şeylerde söyleyebilirsiniz.Ayrıca klasik OP-Naruto-Bleach gibi seriler yerine daha az bilindik serileri soralım :)

2. Böylesine zor bir soruyu cevaplamak beni çok heyecanlandırdı. :P  Luffy - One Piece

Benden de zor bir tane:

Ore wa tensai dakara.  B)

Slam Dunk'taki Turuncu kafanın sözü değil mi ? Animeyi izlemedimde çoğu yerde repliği göre göre öğrendim :D

Bakalım buda benden...

Anata no banana puni puni ... :P

3. Satoshi çok tatlı olmuş :D ( Gerçi Satoshi hep tatlıydı ama :P )

Orjinal anime çevirmede 1-2 espiri var mı bilmiyorum ama ilk dakikalarda ki Aga kelimesi güzel oturmuş :D Böyle minik espiriler uyuyor cidden.

Oreki de fena uymamış ama Chitanda cidden ağır bir ses olarak kaçmış.Animede de Chitanda çocuksu seslendirmeye sahip olduğundan pek gitmemiş bana göre.

Neyse ellerinize,ses tellerinize sağlık :P  Güzel bir proje umarım sağlıklı bir şekilde rayına oturtulup daha çok proje görürüz ;)

4. Bu sadece Neon için geçerli değil ki. D.Grayman olsun Hellsing olsun Dante's inferno vs..bu tarz kokan anime var. Ama bence sebeb tam olarak o değil. Tam açıklayamasamda çoğu eski yapımın ağızda bıraktığı tat ile yeni yapımların basitliği bence. Yeni yapımlar insanda taze duygular uyandırmıyor o an ki aksiyon,korku, komedi gelip geçici gibi. Çok bi alt yapı kurmuyor bence. Çoğu kişinin DN,FMA,SNK ıvır.zıvır aklında kalmasıda bu sebebten. Özgün kendine has özellikleri ile farklılık. Gündelik yapımlarda bu farklılık yok.

5. hoşbulduk teşekkürler :) yok daha yeni başladım, 692'ye gelmem 8~9 ayı bulur herhalde :P

Ama 8-9 ay çok güzel geçer :D

Bu arada bende Steins,Gate,Hellsing,GTO,FMA (Brotherhood) ,D.Grayman öneririm ^_^ Hatta gerilim tarzı olarakta Elfen Lied ama biraz ağır gelebilir anime bol kanlı olduğundan ^_^

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.