Jump to content

Paprika

Üyeler
  • İçerik sayısı

832
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

İletiler bölümüne Paprika kullanıcısının eklediği dosyalar

1. 3. yorumumu da yaayım soylemeden olmaz.. :D 2. resimde yerçekimi biraz dışlamışın. kızın saçları yapışık gibi olmuş garip geldi o biraz. Ama topuzu çok kawaiii :D

Flood yasak kardeş,söyleyeyim dedim.Dördüncüyü atma da :D
  2. Büyük çoğunluk Pokemon'u başından,bir ucundan veyahut belki de baştan sona izlemiştir.Peki en sevdiğiniz pokemon hangisi ve o pokemonu sevme nedeniniz ne?

Benim en sevdiğim pokemon tabii ki de Psyduck :D Çok şapşal gibi gözükebilir ama aslında fazlasıyla güçlü.Başının sürekli ağrımasının nedeni de gereğinden güçlü olması.Ortada şapşal şapşal dolanışı da çok tatlı,ciddileştiği zaman ortalığı yıkması da...

Resmi ekleyenEhe yerim,nasıl da açmış kollarını :rolleyes: ^_^

Bir de Jiggly Puff vardı.Kendi gücünden habersiz şarkıcı pokemon.Hep herkes uyuyor diye sinir olup suratlarını çizerdi.Ay yazık,ne de güzel şarkı söyler ^_^ Çok da şirin :wub:

Resmi ekleyen

Benim bile uykum geldi Jigglypuff,çok huzurlu söylüyorsun yahu :ph34r:

3. Normalde konu hakkında önceden yazılanları okurum ama ne yalan söyleyeyim şu an inanılmaz üşeniyorum.Gelelim benim fikrime.Bence insanların ruh ikizinin olduğu falan tamamen uydurma.İnsanların fikirleri gün geçtikçe değişiyor ve bu değişimler genellikle çevrede olan olayların etkisiyle oluyor.Bir şey insanı düşünmeye itiyor ve insan kendi mantığına yaraşır şekilde sonuçlar çıkarıp ona göre değişiyor.Gerçekten insanlar çok değişken,her ne kadar kendi içinde katı kuralları olan insanlar olsa da...Hal böyleyken biz daha kendimizi çözemiyoruz,kendimizden emin olamıyoruz;bir başkasının bizim ruh ikizimiz olduğuna nasıl emin olabiliriz ki bence öyle bir şey de yok.Hisler ve hislerin doğurduğu fikirler benzerlik gösterebilir ama bana kalırsa kimse kimseye benzemez,benzememeli de.Tek yapmamız gereken katlanabileceğimiz fikirleri olan birini bulmak diye düşünüyorum,bilmiyorum ki benim yaşımda birinin böyle konuşması ne kadar doğru :ph34r: Söz sizde.. :ph34r:

4. İleriki bölümlerde 23 sene önceki misaki nin erkek olduğunu söylüyor.

ama konusunda misakinin güzel çalışkan bir kız olduğunu söylüyor bir türlü anlayamadım Resmi ekleyen

Benim de bazı yerlerine kafam basmadı.Özellikle kızın geçmişi ile ilgili yerler açıkta kaldı.

5. Ben izledikten hemen sonra,sonunu hiç beğenmemiştim.Neden böyle yaptılar,mutlu bitseydi keşke falan demiştim.Ama sonra düşününce,senin de belirttiğin gibi,animede ne olacağını tahmin edemiyorsun.Animenin akışı genel olarak böyle.Ama sonunda çok beklenildik bir şey yapıp,mutlu sonla bitirselerdi,mangadaki gibi el ele tutuşup falan bence çok klişeye girerdi,animenin güzelliği bozar mıydı? Bozmazdı tabii çünkü sonunda her ne olursa olsun anime çok güzel. Yine de böyle bitmesi,insanı anime üzerine düşünmeye itiyor,yorumlamaya itiyor.Animeyi daha da ölümsüz kılıyor.Bana kalırsa 2. sezonu çıksa da olur çıkmasa da.Ha çıkmasını çok isterim,böyle güzel bir yapıtın devamını izlemek insana çok büyük keyif verir.Ama SAO gibi değil ki,sonu insanı doyuruyor.Yani bir 2. sezona gerek yok,olmasa da yeterince güzel.Ben daha önce bu animeye psikopat diyerek,kastettiğim şey içinde büyük miktarda kan olması vs değildi.Normal bir anime akışında olmaması,insanlarının sıradan olmaması ve kişiliklerinin de başka animelerden çok farklı olmasıydı.Psikopat diyerek kötü veya,çok kanlı,gereksiz kanlı bir şey kastetmiyorum.

6. Ne piskopat animesi lo? Sanırım hiç psikopat anime izlememişsin :I

Kendi içinde gayet psikopat bir anime -_- Demek istediğim ilişkiler normalden farklı.O yüzden normal bir anime gibi bitmemeliydi de.

"Sanırım hiç psikopat anime izlememişsin" cümlesiyle muhatap bile olmuyorum B)

7. Bir ara buraya koymalık bir liste yapmıştım ama 10 resim engeline takıldım.Sinirden hepsini sildim :D Şimdi üşenmeyip tekrar o listeyi yapıyorum. :D Bu insanüstü varlıkları bir sıraya koyamam ,alınırlar :P Hiç birinin diğerinden arta kalan yanı da yok zaten.Sadece arada,bazılarının karakteri daha üstün olabilir.Mesela Crow gibi(Deadman Wonderland) Zippush :wub:

Resmi ekleyen

http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2011/179/8/3/sketches_after_sleep___75_by_rizaturker-d3keqpy.jpg

Başkalarının yazmış olduklarını resimle göstermeyeceğim,isimlerini söyleyeyim onların: Haru [Tonari-no Kaibutsu-kun]

Zero Kiryuu [Vampire Knight] , Usui Takumi [Kaichou wa Maid-sama] Tomoe [Kamisama Hajimemashita] Kakashi [Naruto]

Akise Aru [Mirai Nikki], :wub:

Resmi ekleyen

Miketsukami [inu x Boku SS]

Resmi ekleyen

Ichinose [uta no Prince-sama]

Resmi ekleyen

George [Paradise Kiss]

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Takashi [Ouran Highschool Host club] anime içinde inanılmaz cool bir karakterdir.

Resmi ekleyen

Neyse aklıma geldikçe eklerim.Şimdilik bu kadar.Diğer erkek anime karakterleri üzülmesin,hepsi tatlı :P Ama bunlar akılda iz bırakan cinsten :D

8. Benim bir sürü hayalim olduğunu farkettim bu konu sayesinde.Hayallerimden biri,daha doğrusu takıntılarımdan biri diyelim buna,hayvanların konuştuğu düşüncesi.Ama bize bunu göstermiyorlar,korkuyorlar ya da insan ırkına güvenmiyorlar(ki bence çok haklılar ben de olsam ben de güvenmem insan ırkına :D ) örgütlenmişler,insan dilini konuşmayı yasaklamışlar bence.Salak gibi davranıyorlar :D Bir gün evcil hayvanımın güvenini kazanıp onu konuşturmayı istiyorum :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.