Jump to content

Paprika

Üyeler
  • İçerik sayısı

2341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Paprika reacted to Paprika in İtiraf Köşesi   
    Aynen yaa ben de aşağılayacaklar takmıcaklar falan diye düşünüyorum.Bir kere bir şey sormuştum da takmamışlardı :D İyice kaybettim kendime güvenimi :D Bu arada söyle sen neyi beğeniyim :D
  2. Beğen
    Paprika reacted to ErdeM in İtiraf Köşesi   
    İtiraf ediyorum o chatte anon olarak çok kişiyi uyuz ettim söylediklerimle :D
  3. Beğen
    Paprika got a reaction from ErdeM in sword art online izleyenleri buraya alabilirmiyim..   
    İç karartmakta bire birsin.Ama amacın kötü değildir ya.Teşekkürler ^_^
  4. Beğen
    Paprika reacted to Lynx in Bu Manga veya Manhwa Anime Olmalı Dediğiniz!   
    Dengeki Daisy çok güzelmiş okuyorum da şimdi. :D Umarım olur anime.
  5. Beğen
    Paprika reacted to kzsill in Into The Wild   
    Konusu ilgi çekici, şarkılara da bayıldım. Özellikle 2.si çok hoşuma gitti. En kısa zamanda izleyeceğim, teşekkürler. Böyle bir filmin varlığından haberdar olmak iyi oldu ^_^
  6. Beğen
    Paprika got a reaction from ame in Into The Wild   
    Hayatımın en özel filmidir Into The Wild [Özgürlük Yolu]... Benim şu hayata bakış açımı yeniden şekillendiren,beni bu kadar duyarlı bir insan yapan yegane unsurdur.Fakat bu filmin çok bileni yok,şimdiye kadar izlemiş hiç bir insana rastlamadım.Benim için böylesine önemli bir filmi herkesin izlemesini isterim.İçeriğine vs. gelirsek:
    Jon Krakauer'ın 1996 yılında yayınlanan, Christopher McCandless'ın maceraları hakkında kurgu olmayan aynı adlı kitaptan uyarlanmış 2007 yapımı sinema filmidir.Başka bir deyişle filmin konusu yaşanmış bir hikayedir.
    Okulunun gözde öğrencisi Christopher McCandless, 1990 yılında mezun olduktan sonra biriktirdiği 24.000 doları bir vakfa bağışlar ve hayatının seyahatine çıkmaya hazırlanır. Orta gelirli bir ailenin oğlu olan Christopher'ın en büyük amacı Alaska'ya giderek oradaki vahşi doğayla iç içe yaşayabilmektir. Christopher çıktığı yolda hayatını değiştirecek birbirinden ilginç karakterle karşılaşacaktır.Tabi bu çok kısa bir özet.Filmin öyle güzel sahneleri var ki ve anlatmak istedikleri öyle büyük ki...
    Tam da filme yakışan müzikleri vardır Eddie Vedder yapımı.Beni en etkileyen müziklerden bir tanesi mesela:

Ya da bir diğeri:
    http://www.youtube.com/watch?v=e4uTEhDqa_s&feature=related
    Aslında her ne kadar bu filmin konusunu anlatsam boş, ben ön yargılı bir insanımdır ve açıkçası ilk gördüğümde sıkılacağımı düşünmüştüm ve pek bir isteksiz başladım filme.Fakat müzikleriyle,konusuyla,anlatmak istedikleriyle hayatımın bir parçası değil odak noktası oldu.Sıkılanlar da olur tabi çünkü aksiyonlu falan bir film değil.Öyle uzun uzun anlatılacak konusu da yok.Her izleyenin farklı bir sonuç çıkarabileceği gerçek bir hikaye.
  7. Beğen
    Paprika reacted to Heiwa. in İtiraf Köşesi   
    İtiraf ediyorum spor konusunda tam bir beceriksizim. :mellow:
  8. Beğen
    Paprika got a reaction from kzsill in Nickinizin anlamı?   
    Ben hep kızıl gibi bir şey olduğunu düşünmüştüm :D
  9. Beğen
    Paprika got a reaction from ErdeM in Sizce en etkileyici en hareketli anime müzik'i ?   
    Etkileyici olarak Elfen Lied openingi tek geçerim
    http://www.youtube.com/watch?v=beceNAU4a2g
  10. Beğen
    Paprika reacted to ErdeM in Sizce en etkileyici en hareketli anime müzik'i ?   
    hareketli değil fakat çok hoşuma giden bir şarkı dinlemenizi tavsiye ederim şiddetle ;) (full halini bulan varsa banada haber versin arıyorum bende)
    http://www.youtube.com/watch?v=WvRvhjDE6iY
  11. Beğen
    Paprika got a reaction from ^^Smg^^ in Sizce en etkileyici en hareketli anime müzik'i ?   
    http://www.youtube.com/watch?v=opUqAVZlR4E
  12. Beğen
    Paprika got a reaction from ame in Eğer bir anime karakteri olmak isteseydiniz hangisi olurdunuz?   
    Öyle birinin bu dünyada olma gibi bir ihtimali yok.Olsaydı kızlar parçalardı falan herhalde :P
  13. Beğen
    Paprika reacted to Toprakezgi in Eğer bir anime karakteri olmak isteseydiniz hangisi olurdunuz?   
    Oh be Zero seven insanlar görüyorum. :D Hayır şu Kaname'de ne var ki ? Yuuki de salak. Zero dururken Kaname ile gidiyor.
    Mangası devam ediyor onun. Belki animesi uzun süre geçse de bir gün çıkar. :D Skip Beat de öyle. Mangası bitmeden animesinin yeni sezonunu çıkarmayacaklarmış. :(
  14. Beğen
    Paprika got a reaction from Megane-san in Eğer bir anime karakteri olmak isteseydiniz hangisi olurdunuz?   
    Sword art online - Asuna
    Vampire Knight - Yuuki (Tabii onun gibi gerizekalı seçimler yapmazdım)
  15. Beğen
    Paprika got a reaction from Toprakezgi in Eğer bir anime karakteri olmak isteseydiniz hangisi olurdunuz?   
    Sword art online - Asuna
    Vampire Knight - Yuuki (Tabii onun gibi gerizekalı seçimler yapmazdım)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.