Jump to content

veritas

Üyeler
  • İçerik sayısı

642
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Durum güncellemeleri bölümüne veritas kullanıcısının eklediği dosyalar

1. dragonball xenoverse senaryo modunu bitirdim şimdi pq ları yapıyorum. Fark ettiğim üzere oyunda bile kurililinin yaptığı tek şey ölmek...:D

2. bitirici teknikler yüzünden yine açtım dbx i. Hiç beklemiyordum bu kadar seveceğimi ne yalan söyleyeyim.

3. dragonball xenoverse kesinlikle her anime severin oynaması gereken bir oyun...beklentilerim mi düşüktü yoksa oyun gerçekten iyimi bilmiyorum ama db bile sevmeyen ben oyunu sevdim. Demek ki rpg öğeleri bir anime dövüş oyununu bu kadar eğlenceli yapabiliyor. Senaryosu da ahım şahım değil ama yakışmış. Dövüşlerde bir yerden sonra rutine biniyor ama rpg öğeleri işte

4. Bir dakika ben ne zaman aldım bu ödülü yahu? *mutlulukla karışık şaşkınlık* :D

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Daha yeni fark ettin demek, yiğit'te fark etmemiş daha herhalde

2. veritas

veritas

Ne bileyim girdiğimden bile haberim yoktu. Neden seçildi falan merak ettim ama. Ne bileyim şakalı espirili katılırdım konuya görseydim

5. bleach spoiler: ölümüne voltran :D

6. Favori erkek ünlü olarak hugo weaving abiyi seçtikten sonra başladığım favori bayan ünlü seçimimi açıklıyorm. Charlize Theron.

1. misas

misas

Hugo Weaving efsane ya, ben de çok severim.

2. veritas
  7. birinizde demiyor ki niye myanimelist hesabın yok... http://myanimelist.net/profile/darkspeed54

8. En sevmediğim tartışma tipi: Takip ettiğim evrendeki bu karakter bundan güçlüdür. O dediğin yerde şöyle dezavantajı vardı. Böyle olsaydı ve ya şöyle olmasaydı var ya offf!

9. robin-cwaaaan!!! fanboy krizim tetiklendi son one piece mangasıyla

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Barış

Barış

ölür mü o ya :D oda böyle bi karakter yaratmış animenin sonuna kadar gider belki en sonlarda ölür.

3. DHspark

DHspark

bende öyle umuyorum ama barto tayfadan birini korumak için kendini feda edecekmiş gibi geliyor yani ikinci bir Bon chan olayı yaşayabiliriz :/ bana kalsa tayfaya hemen katılsın uzun zamandır OP ta bir karaktere bu kadar ısınmamıştım :D

4. Barış

Barış

son 3 chapter'den bartoya çalışıyor çünkü bütün bütün esprileri onun üstünden yapıyor bende aşırı sempati besledim bartoya. usopp'u çokdan geçmişti şuan franky seviyesine geliyor gözümde.

10. İzlediğiniz bir şeydeki kişilik yüzünden siz utanırsınız ya hani...

11. Bazen merak ediyorum acaba gerçek ismim herhangi bir dilde kötü bir manaya geliyor mudur diye...küfür falan

2. noirwinglessova

noirwinglessova

ismimi söylemem :) animenin ismi world trigger

3. noirwinglessova

noirwinglessova

nerden bulduklarını bilmem ama ben uzaylı değilim

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

ben uzaylıyım, sağol :)

12. kishimoto

1. veritas

veritas

Çok sevmem narutoyu ama yine de hüzünlendim ha...one piece bitince ağlayacam herhalde

13. *izlediği animenin türünü sonradan öğrenen masum köylü" "lan moe dedikleri bu muymuş?!?!?!? eneeee"

14. http://ask.fm/darkspeed54 bende reklam edeyim madem
    1. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

oOoOo sorarız evelallah .p -dayanışma xD-

15. "En çok hangi anime karakterine benziyorsun?"...hmm

2. houston

houston

Shinichi Izumi

3. TianKrea

TianKrea

Okumura Yukio ama kişilik olarak benzemiyorum :D

4. Milli Midilli

Milli Midilli

İchiya- FairyTail

16. pişmaniye yabancı birine nasıl anlatılır "it's like cotton candy but better"

2. houston

houston

yemeden anlayamazsın diyin yeter.p -özel isim değil mu-

3. veritas

veritas

"pamuk şeker gibi ama daha iyisi" yemeden anlayamazsın ı çevirmek daha zor geldi :D

4. Milli Midilli

Milli Midilli

Lady Regretful kısaca. Kulağa kuul geliyor.

1. DHspark

DHspark

eheheh :D karaksakal shansk'in suratındaki izi yapsa yapsa ancak böyle yapmıştır diyorsun yani :D iyi güldüm valla çok güzel olmuş

2. Rıse

Rıse

Lol çok iyi ya ...

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Şimdiki hale bakınca aynen böyle olmuştur diyorsun ama ciddi bir dövüşte olmuştur bence, şanks öyle didiydi, ileride flashback' te görürüz

17. http://www.suruga-ya.jp/database/pics/game/992002893.jpg şunun orjinalini arıyorum :( şöyle kağıt üstünde çizimi gibi arkası beyaz...yok mudur yarımcı olabilecek?
    2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

güzel olmuş :D -bence hiç yoktan iyidir.p-

3. houston

houston

saol** -yani, okadar uraştım.p-

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

*-* Güzel olmuş güzel eline sağlık kkkk :D

18. uyuz oldum la aradığım bir resmi bulamadım gitti!

2. houston

houston

saol** stair_way_to_heaven'ın durumda var :p :dDD

-aynen sadece 2hayalperest ;D-

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Çıkıyorum şarjım bitti bitecek :( hayal kurmak güzeldi :D *-*teşekkür ederim *-* vallahi ya girdiğimiz her durumu felç ediyoruz napacaklar bizimle xD iyi geceler diyem tekrardan -yarın okul yok uyumazsında artık .p- hadi hadi kapanacak :d bye bye özür dilerim vede ://

4. houston

houston

bende teşekkür ederim** biri bize dur desiin xD

yok yatıcam yaa, 12de kaldırıcaklar beni.s

saoll.p sorun değel hadi sanada iyi geceler,uykular bye bye :D

19. naruto biterken fanart çizmeyeceğimi düşünmediniz herhalde http://darkspeed54.deviantart.com/art/Sasuke-Sakura-daughter-Salad-492959640

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Budamı spoi. Spoi üstüne spoi yiyom. Ama bu sefer bn kaşimdım galiba :D hayır inat ettim bide ara tatile kadar okumicam. Bnce tatile kadar her bişeyi ögrenirim okumada gerek kalmaz o.O dur bi dk bu sasukeylen sakura mı demek oluyo O__O

3. Babbin

Babbin

bu itachinin gözünün altında yani yanağında hep bi çizik oluyo onun nolduğunu hala anlamadım :D

4. veritas

veritas

kız hakketten karine benziyor daha çok, yoksa :O...spo değil spoiler yok sakin...yanaklarını belirtiyor :D

20. güncel konulara koptum :D "ve naruto bitiyor" peşinden "narutoya yeni seri mi geliyor" işte altın yumurtlayan tavuğu hemen kesmezler derken kastım buydu :D

21. naruto bitmez. Hiç sanmıyorum. İşte bak manga bitiyor film geliyor. O bitecek mini seri var o da bitecek animesi devam eder. Artık akippuden mi yaparlar dragonballGT gibi bilemem ama devame der yani. Oo biter 20. 30. yıl filmi yaparlar o biter OVA...bitmez yani üzülmeyin o kadar

22. animelerle ilgili bir yer buldum şimdide içeri giremeyecek kadar utangaç olduğumu fark ettim :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.