Jump to content

MissCapulet

Üyeler
  • İçerik sayısı

51
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    MissCapulet got a reaction from Sonia in Sizde Death Note olsa kullanır mıydınız? neden?   
    Kullanırdım, ama daha çok kişisel olarak kullanırdım, dünya yerine... Sanırım.... :|
  2. Beğen
    MissCapulet got a reaction from TianKrea in Fan Fiction Yazarken.   
    1. ve 3. kurala katılmadığımı belirtmek isterim.
    Adı üstünde, ''Hayran kurgu''. Yani, bir şey yazmak için onun bitmesini beklemeye gerek yok, gayet gidişatı farklı olacak bir şekilde yazabilir şahıs. Ki, bitmiş bir animinin kurgusu değişse bile o anime üzerinden yazıldığı için bu fan-fictiona girer.
    Yine 1. ve 3. de yazılana bakıyorum ki, kesinlikle yanlış bir bakış. Elbette fanfiction olur bu, zaten birçok yazarın amacı bu yani. Sevdiği karakterlerin mutluluğunu görmek vs. En basitinden AU diye bir fanfiction uyarısı bile var, alternative universe. Örneğin Fairy Tail karakterleri bir loncaya bağlı olmak yerine bir lisede okuyan öğrenciler olarak yazılabilir, ve kimse buna ''BU FANFICTION'A GİRMİYOR OLMAZ BÖYLE ŞEY!'' diyemez.
  3. Beğen
    MissCapulet got a reaction from shouko in Fan Fiction Yazarken.   
    Adı üstünde, ''Hayran kurgu''. Yani, bir şey yazmak için onun bitmesini beklemeye gerek yok, gayet gidişatı farklı olacak bir şekilde yazabilir şahıs. Ki, bitmiş bir animinin kurgusu değişse bile o anime üzerinden yazıldığı için bu fan-fictiona girer.
    Yine 1. ve 3. de yazılana bakıyorum ki, kesinlikle yanlış bir bakış. Elbette fanfiction olur bu, zaten birçok yazarın amacı bu yani. Sevdiği karakterlerin mutluluğunu görmek vs. En basitinden AU diye bir fanfiction uyarısı bile var, alternative universe. Örneğin Fairy Tail karakterleri bir loncaya bağlı olmak yerine bir lisede okuyan öğrenciler olarak yazılabilir, ve kimse buna ''BU FANFICTION'A GİRMİYOR OLMAZ BÖYLE ŞEY!'' diyemez.
  4. Beğen
    MissCapulet reacted to Toprakezgi in Japonya'daki Melodili Yollar   
    Eğlendim ya. :D Sen de güldürdüğün için sağol. :D
  5. Beğen
    MissCapulet got a reaction from SeptNoir in Sizde Death Note olsa kullanır mıydınız? neden?   
    Kullanırdım, ama daha çok kişisel olarak kullanırdım, dünya yerine... Sanırım.... :|
  6. Beğen
    MissCapulet got a reaction from kzsill in Fairy Tail güzeli sizce kim?   
    Lisanna seven tek ben miyim yaa? Mirajane ve Lisanna'ya ölüyorum. Ve Erza ve Cana, Bisca da güzel ama Lucy bana çok... basit geliyor yaa.
  7. Beğen
    MissCapulet got a reaction from veritas in Fan Fiction Yazarken.   
  8. Beğen
    MissCapulet got a reaction from Shana-chan in Animelerde birbirine en çok yakıştırdığınız ve gözünüze en hoş gelen çift..?   
    Usagi X Misaki*-*
    Gerçi Usagi biraz daha genç olsaydı daha iyiydi. :P
    Levy ve Gajeel çok yakışıyor. <3 Ve Lisanna X Natsu 4ever!
  9. Beğen
    MissCapulet got a reaction from kzsill in Fan Fiction Yazarken.   
  10. Beğen
    MissCapulet reacted to Strauss in İtiraf Köşesi   
    5. sınıfta öğretmenden korktuğum için, 6 saat tuvalette okulun bitmesini beklemiştim. :D
  11. Beğen
    MissCapulet got a reaction from Strauss in İtiraf Köşesi   
    ^^ Katılıyorum. O kadar yazmakla uğraştıktan sonra yazısı benden kötü olan biri bile sırf sitede daha çok arkadaşı olduğu için daha çok oy toplar resmen. Adaletli olmuyor bence... Üzüldüm yani ne diyim.
  12. Beğen
    MissCapulet got a reaction from Strauss in İtiraf Köşesi   
    İtiraf ediyorum ff oylamalı olduğu için biraz hayal kırıklığına uğradım, çünkü herkes arkadaşına oy verir diye düşünüyorum.
  13. Beğen
    MissCapulet reacted to Merlin in Ödüllü 1. TürkAnime.TV Fan-Fiction SONUÇLANDI!!   
    Güçlü bir rakip'e karşı kaybetmeyi kabullenebilirim ama sırf o seviyeden düşük bir hikaye'nin kazanması , bunu da tanıdık vasıtasıyla sağlamayı başaranlara hiç bir yorumum yok .
  14. Beğen
    MissCapulet got a reaction from Strauss in Ödüllü 1. TürkAnime.TV Fan-Fiction SONUÇLANDI!!   
    Neden herkes arkadaşına oy verir gibi hissediyorum acaba.... :|
    Her neyse herkese başarılar. Ayrıca, Anothe değil Another'dı o FF'nin adı :P Benimki Grub 2 de, A Lifetime Miracle. Hani oy falan verecekseniz çekinmeyin asjdgkas
  15. Beğen
    MissCapulet got a reaction from Strauss in Fairy Tail'de en yakışan çift ?   
    Levy X Gajeel
    Elfman X Evergreen
    Mirajane X Freed
    Gray X Lucy
    Natsu X Lisanna
    Loki X Aries
    Juvia X Lion
    Romeo X Wendy
    Happy X Carla
    Bisca X Alzack
    Bence tam böyle süper olur. Şimdilik aklıma bunlar geldi, bilmiyorum kaldı mı. :D
  16. Beğen
    MissCapulet got a reaction from Strauss in Ödüllü 1. TürkAnime.TV Fan-Fiction SONUÇLANDI!!   
    MrAnonymousPerson, şimdiye kadar olmayanlar şimdiden sonra buradalar. Seni rahatsız eden bir şey mi bu yani? Çok saçma, ve haksızlık da değil. Yarışma tüm üyelere açık ve katılan herkes sitenin üyesi. Ha birkaç ay önce, ha açıldığından beri, ha iki dakika önce üye olmuş biri.
    Hem sırf yarışma için üye olunmuş bile olsa bu sitenin üye çekebildiği anlamına gelir ki bu da iyi bir şey değil midir? Amacım kötü çıkmak ya da her lafa muhalefet olmak değil fakat kendimi cevap vermek zorunda hissettim.
    Ve, son söylediğine katıldığımı belirtmek isterim.
  17. Beğen
    MissCapulet got a reaction from kzsill in Ödüllü 1. TürkAnime.TV Fan-Fiction SONUÇLANDI!!   
    MrAnonymousPerson, şimdiye kadar olmayanlar şimdiden sonra buradalar. Seni rahatsız eden bir şey mi bu yani? Çok saçma, ve haksızlık da değil. Yarışma tüm üyelere açık ve katılan herkes sitenin üyesi. Ha birkaç ay önce, ha açıldığından beri, ha iki dakika önce üye olmuş biri.
    Hem sırf yarışma için üye olunmuş bile olsa bu sitenin üye çekebildiği anlamına gelir ki bu da iyi bir şey değil midir? Amacım kötü çıkmak ya da her lafa muhalefet olmak değil fakat kendimi cevap vermek zorunda hissettim.
    Ve, son söylediğine katıldığımı belirtmek isterim.
  18. Beğen
    MissCapulet got a reaction from Strauss in Fan Fiction Yazarken.   
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.