Jump to content

gereksiz

Üyeler
  • İçerik sayısı

1044
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne gereksiz kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bana sabaha kadar ders çalışmışsın gözlerinden belli diyen sınıfımızın amca2 si sana sesleniyorum bu kadar sitres yapma senden yüksek falan almıcam sabaha kadar ders çalışmadım counter oynadım !!!

1. gereksiz

gereksiz

b azılarıda ben hiç çalışmadım ya :D der sen onları biliyormusun hani sınavdan 90 alan o gözlüklü var ya o işte bilirmisin sen onu

2. (See 8 other replies to this status update)

2. Odamı topluyorum.. Her türlü çöpü falan geçtim de her şeyin altından ilaç çıkıyor :| bitirdim sanıyordum kiatbın altından antibiyotik çıktı.. Bu yazıyı yazarken karşıdan bi kitabın altından demir ilacı görünüyor. Pc nin tam arkasında da osmolak var -.- bu toplamış halim :D Eczane açabilirim :D

3. neden bu kadar içim acıyor neden gözlerim hüzünlü bakıyor neden bukadar yalnızlığı çok seviyorum neden neden insanlar bu kadar acımasız ve neden can acıtırlar...neden...

4. Bıçağın keskin olduğundan emin olmak için parmağa mı kestim iyimi bildiğin aptalım ya -_-*

5. Rahatsız olan varsa arkadaş banlanana kadar cevap vermesin.

6. http://www.twitch.tv/ongamenet bu Koreliler Lol oynuyorsa biz ne oynuyoruz...?
  7. Nisanda İngilizce Gecesi var benim ingilizce şarkı söylemem gerekiyor,şarkı seçimi yapamadım nolur kız sesine uyan bi şarkı söyleyin.:(

8. Hayat Seni Mutlu Etmiyosa,Benimle Tanışmadın Dmektir

1. gereksiz

gereksiz

adam iddalı :D benim görüşüm hayat seni mutlu etmiyorsa sende bir problem var :D yani insan kolu koptuğunda vay anasını kolum koptu diyip gülebiliecek kadar kendi beynini düzenleye bilen bir varlık tabi biz o noktaya delilik diyoruz -.-

2. (See 6 other replies to this status update)

9. 2 senedir bunları izlicem bi ara :D Claymore Ikkitousen : Legendary Fighter Ghost In The Shell To Aru Majutsu no Index , Bakemonogatar The World God Only Knows Darker Than Black Shikabane Hime ), Shakugan No Shana Nodame Cantabile

10. Tmm ya visual novel lerede başladım fate ile tmm beyler ben bir kaç 2d kız tavlayıp geliyorum :D

11. Cosmos'u kaçırmayın derim bu akşam ;)

1. gereksiz

gereksiz

ouuww inca laf knka bu baya inca senden de bunu beklerdim zaten :D

2. (See 7 other replies to this status update)

12. Cosmos'u kaçırmayın derim bu akşam ;)

13. Cosmos'u kaçırmayın derim bu akşam ;)

1. gereksiz

gereksiz

hmm knka ben bilime karşıyım knka ya .s dinciyim ben tanrı çok güzel bişi olum :P

14. Cosmos'u kaçırmayın derim bu akşam ;)

15. Ön yargılı yaklaşmayım izleyim diyorum da dragon ball bariz müslüman aleyhtarı.

1. gereksiz

gereksiz

yok yani japon yapımı bir animasyon yani anime de bile müslğmanlıkla ilgili muhabbet yapıldı ya bi bitmediniz

2. (See 8 other replies to this status update)

16. Gintama 20. bölüme kadar geldim ama hala cok baglanamadım daha ne kadar izlemeliyim ?

17. Ayy anime forumu mu eleştiri ve laf atma forumu mu bilemedim yanii dfjkshfkj

1. gereksiz

gereksiz

bende bazen düşünüyorum onu ya .... demi anime forumu olması lazım ama işte yanlışta biliyor olabilirim ilk katıldığımda öyleydi ama formatı değişmiş olabilir canısıkılan gençlik adı altında

18. tanısanız aslında beni var ya...

19. Gintama 20. bölüme kadar geldim ama hala cok baglanamadım daha ne kadar izlemeliyim ?

20. bir anime fırumundayız değilmi bazen farkedemiyorum bazıılaarı yok ödevim var tehhe :P yok eski sevgilim şöyle yok böyle yani eskiden de bunlar vardıda onlar komiklik amaçlı arada sırada olan şeylerdi siitenin adını türkfacebook tv diye değiştire biliriz artık ne güzel :D keşke ilk katıldığımki gibi kalsaydı ...

1. gereksiz

gereksiz

burda dolaşan çoğu animeci ideal kız arkadaş olarak anime kızlarını seçmiş kişiler :D bende dahil daha beni enime kızlarından daha ok etkiliyen bir gerçek kızla tanıştım onunlada çııktım zaten neyse belki haklısındır belki kırııcıyım ama tahammul edemiyorum bu kadar ergenlik ve yanlız kokan yazılara gözümü bulandırıyor eskiden bir iki tane olurdu ay canım der geçerdik

21. bir anime fırumundayız değilmi bazen farkedemiyorum bazıılaarı yok ödevim var tehhe :P yok eski sevgilim şöyle yok böyle yani eskiden de bunlar vardıda onlar komiklik amaçlı arada sırada olan şeylerdi siitenin adını türkfacebook tv diye değiştire biliriz artık ne güzel :D keşke ilk katıldığımki gibi kalsaydı ...

1. gereksiz

gereksiz

görekem sayende akşam akşam baya güldüm hacı eksik olma :D bu arada neyin hedef göstermesi ? ben sadece bir durumu belirttim yok yani böle paylaşımlar yapmayın demiyorum sonuçta forum ahalisininde forumdayken canı sıkıla bilir ama şimdi bak " sıkılmak zor zanahattır " bu arkadaşa dicek bişi yok foruma girmiş canı sıkılırken yaratıcılığı coşmuz yazmış bunda problem yok :D ama yok eski kız arkadaşım yok ödev onlar ne ya abi senin başka bildiğin sitemi yok yani ne diyelim senin eski k...

1. gereksiz

gereksiz

soyunsana gray :D bayadır izlemedim ama öle bi konusu varmıydı o animenin ya yaoi :S

22. Minato sevgim depresti :( Bir adam bu kadar mı karizma olur :(

23. Çok sıkıcısınız la siz elimde olsa hepinizi kovacam burdan -_-

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.