Jump to content

gereksiz

Üyeler
  • İçerik sayısı

1044
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne gereksiz kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Arakawa Under the Bridge x Bridge tamamlandı tamamnalacak yihu :3

2. Arakawa Under the Bridge x Bridge tamamlandı tamamnalacak yihu :3

3. Arakawa Under the Bridge x Bridge tamamlandı tamamnalacak yihu :3

4. Samurai Champloo'da 16. bölüme geldim ama hala "wtf did i watch o.o" modundayım. ve niyeyse hoşuma gidiyor izlemek, bırakamıyorum :D opening şarkısı iğrenç ama openingini de çok beğendim, neler oluyor bana...

5. Fairy Tail mangasını okuyanlar... "final battle" nedir lan :( yoksa bitiyor mu Fairy Tail :(

6. Samurai Champloo'da 16. bölüme geldim ama hala "wtf did i watch o.o" modundayım. ve niyeyse hoşuma gidiyor izlemek, bırakamıyorum :D opening şarkısı iğrenç ama openingini de çok beğendim, neler oluyor bana...

7. Fairy Tail mangasını okuyanlar... "final battle" nedir lan :( yoksa bitiyor mu Fairy Tail :(

8. 07 Ghost izliyimmi beyler

9. 07 Ghost izliyimmi beyler

10. Yaz gelince,yıldız parkınıda sevgililer basmış :D Utandım nedense gezerken :D

11. Yav ben Shiro'yu yirim dsafasdf

12. yeni bir kulaklık aldım ıııııı çok hooş :D

13. Ders çalışmak lazım artık.

14. İki gündür bekliyorum. Temmuzun 2'si olsada 14. yaşıma girsem diye Şu an resmen girmiş bulunuyorum.:) Puff hevesim kaçtı. Büyümek istemiyorumm :(

15. İki gündür bekliyorum. Temmuzun 2'si olsada 14. yaşıma girsem diye Şu an resmen girmiş bulunuyorum.:) Puff hevesim kaçtı. Büyümek istemiyorumm :(

16. titanların saldırısının bu günkü bölümü baya iyidi :D beğendiim :D

17. Bleach'te bounto bölümleri ne zaman bitecek ya sıkılmaya başladım!

18. “Elveda” dedi. “Elveda” dedi tilki de. “Ve işte sırrım: Bu çok basit. İnsan gerçekleri sadece kalbiyle görebilir. En temel şeyi gözler göremez çünkü.”

19. 4 temmuz. Mashima-sensei bişeyler açıklıcakmış o gün, umarım anime ile ilgili olur ^^

20. Şu 1 gün baya bi uzun geldi nedense :D

21. mangada ichigonun yeni kılıcı belirdi beyler :D görmek istiyen bakar

22. Gecenin 4ünde ne yapıyorum ben burda..

23. Forumda ne gibi değişiklikler oldu?

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.