Jump to content

gereksiz

Üyeler
  • İçerik sayısı

1044
  • Son ziyareti

Durum güncellemeleri bölümüne gereksiz kullanıcısının eklediği dosyalar

1. beyler bir burs buldum kazanma ihtimalim yükse daha önceden japonca eğtim almış ve japonyada yaşamk istiyenlere öncelik tanıyorlarmış 1 yıll ığına japonyaya gidiyorum okuluda dondurucam :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. gereksiz

gereksiz

ben japonyaya zaten gidicem tanıdık biri benle beraber kazansa tabi inşallah bende kazanırım

işte o zaman güzel olur 1 yıll orda kalıcaz ordaki not durumumuz devam durumumuza bakılarak seneye aynı fırasattan bir daha yararlana bilme bile söz konusu bunda

3. eXt

eXt

Japonya fethi ne başlıyorsun demek :D

4. Kaxell

Kaxell

Siteye baktım ta abi bana o kadar çetin gelmedi. Neyse bakalım bi ben iyice araştırıcam astarı neymiş öğrenip başvururum.

2. beyler bir japon e-mail arkadaşı edine bileceğim bir yer biliyormusunuz :D sınırlı ingilizcem ile :D

3. beyler bu ne ya demin farkettim narutonun yeni opening indeki madarada rinengan var

1. Solitary

Solitary

Mangayı oku herşeyi anlarsın.

4. beyler one piece de 2 yıl sonra buluşuyolar ya o hangi bölüm dü ?

5. bilgisayarıma OSU yu yükledim süper bişimiş :D lol u unuttum resmen onun la uğraşıyorum :D

1. Pøllux

Pøllux

Nightcore şarkılarında kasılıyorum deli gibi :D

6. bir anime fırumundayız değilmi bazen farkedemiyorum bazıılaarı yok ödevim var tehhe :P yok eski sevgilim şöyle yok böyle yani eskiden de bunlar vardıda onlar komiklik amaçlı arada sırada olan şeylerdi siitenin adını türkfacebook tv diye değiştire biliriz artık ne güzel :D keşke ilk katıldığımki gibi kalsaydı ...

2. Herç

Herç

Bence cok abartmıssınız bunu sonucta bu bölüm forumdan bağımsız formun asıl amacını engellemedikten sonra neden sorun olsun ki ?

3. MSempai

MSempai

.D laflara bak laflara balık efendiii

4. MSempai

MSempai

Dh de modum şimdi kendimi ifşa etmiyim öylesine yazıyoruz hoş ciddiye neden alıyorsun anlamış değilim anime manga sitesi diye her yerimiz anime manga mı olacak ? adamlar kocaman yazmıs ne düşünüyorsun diye demi demekki istediğimizi yazabiliriz...

7. bir anime vardı şimdi anlatıyorum çocuğun biri bir yurt gibi bir hani japonyada olurya han gbi bir yöneticisi olur öle bir yere kalmak için giriyordu ama her yerde garip adamlar bitane "M" biratana hiç sevgili bulamıyan bir kadın flan ama sonrada orda kalan bunun bir üst sınıfı bir kızı görüp kalmaya karar veriyordu gibi hatırladığım bu bbu animenin adını bilen varsa söyliye bilirmi -.-

2. gereksiz

gereksiz

the directeco sağol . diğeri sen yazmasanda olurdu ya . hani derler ya .... nasıldı o ... hmm. ha buldum !. boş muhabbet ten hoşlanmam

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

boş diyosun sağol ama ben burda cidden senin için bulmaya uğraştım hemde senin yazdıklarını google da aratarak ki bişey bulamadım ama canın sağolsun birilerine kırmadan önce yazdıklarını 2 kere düşünsen iyi edersin gibi sayın gereksiz

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

! ünlemden de hiç haz etmem tıpkı senin benden haz etmediğin gibi iyi akşamlar

8. biri bana bakuan benzeri bir anime önersin ama spor animesi olmaz sevmiyorum :D

9. birini sevmek nedemek . sadece onun yanında olmayı istemek değilmi . ben öğle hatırlıyorum .eskiden öyle biri vardı benim için beni dinlerdi . benimle konuşurdu . en salakça espirime bile gülerdi . artık o yok peki ben onu özlemeyi ne zaman bırakıcam nezaman unutucam . peki unutmak istiyormuyum . bilmem ...

10. Bloody Sister nasıl bir anime izliyen özet geçe bilirmi ?

2. Hokage_Minato

Hokage_Minato

:) ne kaaa mutluyum şimdi bne :D

3. gereksiz

gereksiz

üff ne boş adamsın knka :D

4. Hokage_Minato

Hokage_Minato

boş iyidir gereksiz kötüdür ;:D

11. Bölüm başına düşen yorumlara baktım her bölümde 4-3 bin arasıygen konu dışı 23 bin :D bide anime geyik 13 bin valla sırf geyik dönmüş forumda o 23 bini kimler paylaştı acaba 23 bin ne demek ya valla neyse deyip geçmek lazım çünkü diğer konular yorum yapmayı pek gerektirmiyor okuyup bilgi edinmek içsinler çünkü ama yinede 23bin fazla geldi :S

2. gereksiz

gereksiz

bi abin olarak ikiside görevlerimin arasına giriyor :D ama şimdi övdüm rahat ol iyisin sen :)

12. bu accel world un 2. sezon flan çıkçakmı ?_?

1. free word

free word

ne yazık ki öyle bir haber çıkmadı ki üstüne accel world 2. sezonu daha beklemiyinli bir haber çıkmıştı sanırsam forumda vardı

2. Barış

Barış

light novel'ları ingilizceye dahi çevrilmedi ama japoncası çıkmaya devam edyor 16 vol olmuş şimdiden. ama animesi devam etmez herhalde. swort art online varken ona anime yapmazlar.

13. bu aralar iş ve doğum günü gibi nedenlerle yazamadım ama en kısa zamanda Than devam edicektir :D

14. bu bütün naruto severlere gelsin gintoki abi yaptıysa nedeni varıdır :D

1. Ogeday

Ogeday

Hahah aslında bu sahnede düğün fotoğrafı gibi bir şey vardı galiba :D

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Evet :D Gintoki ve Sac-chanın :D Ama güzel yapmışlar :D

15. bu g

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

hangi kanal :D

2. Ogeday

Ogeday

Samanyolu Ana Haber B

3. Grkmvc

Grkmvc

Sabahtan beri Samanyolu'n dayım öyle bişi görmedim :o

16. bu gün one piece izledim ve evet daha fazla dayanamıyorum biri bana manga sitesi ve kaldığım yerden devam etmek için kaçıncı sayı dan başlamam gerektiğini sölesin !!!!

1. veritas

veritas

kaldığın yerden devam etmek istiyorsan yanlış hatırlamıyorsam şuradan başlaman ideal http://www.mangavadisi.net/hemenoku/One_Piece/710/2 hem kapak resmide güzel...ama her op animeyi yeni bitirmiişe söylediğim gibi mangaya baştan başlamanı tavsiye ederim

2. gereksiz
    2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Tiny Boobs Giant Tits History, Shiden Akira'nın hentai mangası

3. Hass_ibe Kopan

Hass_ibe Kopan

İsme gel ya :D Hey Allahım :D Bir de tarhiçesini veriyo. Hahah

4. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Adam bilimsel çalışıyor, tarih bilgini mangaka

17. bu ne animenin ilgili animeler bölümüne bakıyorum yok sonra öğreniyorumki animenin 2. sezonuda varmış bu sitede vay arkadaş yani yapamıyacaksanız ilgili animeler resimler müzikler gibi yerler koymayın

18. buraya nerden yazıyoruz ?

19. byeler ben fate/zero ya başlamayı düşünüyorum ama bu anime ile ilgili kaç anime var ve ilk hangisinden başlıyım hangisi ile devam etmem gerekiyor biri bana açıklayabilirmi ?

1. Mileydi

Mileydi

Fate Zero ve Fate Stay Night var diye biliyorum ikisini de izledim Fate Zero daha çok beğendim diğeri biraz ne bilim yavan geldi :D

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Fate Stay Night ilk seri Zero da ikinci.Anime ilerki savaşdan başlayıp geçmişe gidiyor sezon olarak...Bir nevi Star Wars gibi düşün ;) Unlimated Blade Work ise Stay Night'ın farklı tarzda bir filmidir :) Karar sana ait ...

20. C³ Cube x Cursed x Curious adlı animenin 6 bölümden sonrasını nerde bula bilirim ??

21. can sıkıntısının böylesi yapıcak hiç bişi yok en azından bir sınavım olsada çalışsam puff ...

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Anime izle olmadı film izle oda olmadı bana mesaj at seni hem oyalarım hem güldürürm :D komik kişiliğim vardır :)

2. gereksiz

gereksiz

oo knka ayıp ettin onu inkar edenm yok :D

3. Hokage_Minato
  22. canım sıkıldı puff :D tmm umrumda değilde FF e yeni bölüm ekliyorum ecem dışında beğenen yorum atan yok tüüü yazıklar olsun :D

2. gereksiz

gereksiz

gözümmü doysun :D ayıp ayıp sofra tzu :D

3. Hokage_Minato

Hokage_Minato

ben atarım yorumda beğenide sölemiyosun ki :)

4. gereksiz

gereksiz

sana zahmet vermiyim knka :D

23. CcC MagiCarp CcC

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.