Jump to content

gereksiz

Üyeler
  • İçerik sayısı

1044
  • Son ziyareti

Durum güncellemeleri bölümüne gereksiz kullanıcısının eklediği dosyalar

1. çizimlerim iyi gidiyor aklımda thandan hariç 3 hikaye daha var ama sadece fikir olarak 3. nünde karakterlerini tasarladım sayılır ama çizimlreimi daha geliştirmem gerek daha ayak çizmekte zorlanıyorum ama el çzimlerinde kimseye kaybetmem :D hareketler arka plan çizimlerini de belli bir seviyeye getirince ilk mangamı amatör olarak çıkarıp bir manga yarışmasında şansımı deniyim bakalım :D

2. çizimlerime yeni resim eklenmiştir yeni bir karakterle beraber kısa bir amatör mangada var yanında :D

1. LeornKayn

LeornKayn

FF kısmınamı ?

2. gereksiz

gereksiz

fan art tı galiba benim profilden son paylaşılan konum o beğenirsen ne mutlu bana :)

3. Code Geass : Boukoku no Akito 1. bölümü izledim valla tadı damağımda kaldı 4 bölümmüş ama diğer bölümlerini bulamadım neden çevrilmediki acaba ? biri cevap versin

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

ikincisine yakında çıkarda diğerleri yıllar alacak herhalde öyle gözüküyor, çünkü sözde ikincininde çıkması gerekiyordu bu aralar

2. gereksiz

gereksiz

yok bn çıktı diye duydum ama film olarak çıkmış DVD si flan yokmuş internete düşmemiş daha da 50 dakkalık bir video için yıllar ca beklemek ooouuuw acı

4. cowbot bebop u izledim sonu tuhaf bi tat bıraktı ya :D spikeeeee :D

1. Amygirl

Amygirl

o adama hastayım K Projecteki kızıl saçlı elemandan daha güzel içiyor sigarayı :D

2. gereksiz

gereksiz

abi adam öldü la sevdiği kızda öldü ama dönseydi iyidi sonunda kız dedi ya sonunda ayit olduğum bir yer bulmuşken niye gidiyon diye :D orda spike gitme laa dedim içimden :D

3. Amygirl

Amygirl

Resmen spoiler a boğmuşsun :D :D

1. Lightning

Lightning

:D asdasdas dasdasd :D Klavyeyi yuttum bu sefer :D

2. Cold Dewil
    3. gereksiz

gereksiz

adam critical vurmuş 9.9 k :D

5. doğum günüm kutlu olsun arkadaş o kadar kardeşim diyen var bi hatırlıyan çıkmadı be ya neyse bende bu güne kadar hatırlamamıştım ama neyse

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Cold Dewil

Cold Dewil

Ohooo tabi tabi geçen sene kutlamışdık ama nerdeeeeee -.-

3. Amygirl

Amygirl

Sus lan hem suçlu hem güçlü :@ doğum gününü kutluyoruz gene de yaranamıyoruz yok sana seneye kutlama :D

4. gereksiz

gereksiz

vay suçlu olduk iyimi ya vay arkadaş :D

6. dondokeeeee !!!!

7. eğlenceli ,komik ve okuması baya zamanımı alıcak bir manga biliyormusunuz bunu diyince merak etim sket dance nin mangası devam ediyormu ?

8. eğlenceli ,komik ve okuması baya zamanımı alıcak bir manga biliyormusunuz bunu diyince merak etim sket dance nin mangası devam ediyormu ?

2. bluegrass

bluegrass

bir de ben daha okuyamadım ama çok seveni var great teacher onizuka serisine bak istersen.hem dizisi ve animesi felan da var.

3. Nanilyas

Nanilyas

İstediğinin tam tersi ama Hellsing okumadıysan oku bitmiyor :D

9. ejder kantili pant da yakıyor :D

10. emel önerdiğin animeyi bitirdim ve hoşumada gitti :D valla bende şaşırdım ilk ama hoşuma gitti bazen gıcık olsamda ana karakterlere sonuna kadar izledim good job admin

1. Amygirl

Amygirl

:D Devam bro ;) Kimi ni Todoke ye geç direk o zaman :D birbirine açılamayan kasıntı dolu orası :D

11. ercan la ezgi beni takmıyii :(

12. ercan seen benim ff i okumamışın ben öle bi his aldım oldumu şimdi bu aaaa

13. ergenler kendi aralarında yok sayın flan :D komikler sadece komik yine altında 100 yorum gereksiz ler ya benim sadece nick im gereksiz adam ların bütün hayatı gereksiz her halde o kadar asosyal ve canları sıkkkınki burda konuşuyor yazıklar konuşucak başkakimseleri yok yüz yüze çünkü yüzlerindeki o çirkin ergen ifade ile ayy kıyamam

14. ezgiii pabucu yarıkkk çık dışarıya oynayalımmm :D

2. Amygirl

Amygirl

aşk olsun panpaa uğraşırız tabi ki de :D

3. gereksiz

gereksiz

neyse ben sana atarım sen ilk 12 bölümü okumuşmuydun ?

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Pabucu yarık :(

15. forum ahalisi iyi geceler .

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

sanada iyi geceler

16. forum çok değişmiş ya la ne zamandır girip bişiler yazmıyodum ama neyse ben yeni leptopuma gidiyim :D

17. Foruma her geçen gün yeni üyecikler katılıyor bu günlerde hanimiş hanimiş :)

2. gereksiz

gereksiz

Beni sevmeyen ölsün derdimde şimdi toplu intihar gerçekleşmesin :D

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Evet o konuda garanti veremem kanka. :D

4. gereksiz
  18. hadi herkesi forum chat e alalım :D

19. haftaya beklediğim 2 animenin final bölümleri var :D tmm ya bir hafta daha sıkılmıcam iyidir yine :D

20. hangi anieyi arasam çevrilmemiş arkadaş bu neya ingilizce alt yazısı var ama amerikada doğmayı sadece bu yüzden istediim bir an :D

2. gereksiz

gereksiz

sanki her b.k u çevirmişsiniz gibi konuşma fiber ekip :D

3. Hokage_Minato

Hokage_Minato

gel sen çevir konuşması kolay bea :D

4. gereksiz

gereksiz

olum benmi girdim fiber team e :D sen girdin :D

21. Hellsing in mangasını aldım okudum abi bu hellsing in nekadar farklı versiyonu var normal animesi paya pisiko sevmiştim :D

22. high school dxd nin 2. sezonu nezaman naan !!!!

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

çıkmaz ayın 15 inde knk :D

23. high school dxd nin 2. sezonu şu zaman gelicek yok bu zaman gelicek diyen arkadaşlara sesleniyorum . " ne oldu bizim iş ? "

1. kawaii kereste

kawaii kereste

OVA/special gelcek galiba bu baharda aklımda öyle kalmış. 2. sezon geleydi keşke, Akeno-san :(

24. Higurashi no Naku Koro ni hyi hangi sıra ile izlemem gerek 6 tane sezon var

1. ShiroYuu

ShiroYuu

1-Higurashi no Naku Koro ni

2- higurashi no naku koro ni -kai

3-higurashi-rei

4-nekogoroshi-hen

5-higurashi-kira

6-higurashi no naku koro ni kaku:outbreak

2. kawaii kereste

kawaii kereste

Higurashi'yi sevmeyen tek ben miyim lan, bi izle bakayım Cem senle zevklerimiz uyuşuyor :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.