Jump to content

gereksiz

Üyeler
  • İçerik sayısı

1044
  • Son ziyareti

Durum güncellemeleri bölümüne gereksiz kullanıcısının eklediği dosyalar

1. hiragana ve katagana öğreniyorum sonrada kanji diyeceğim ama :D kanji çok zor be her işimi hiragana ve katagana ile halledemezmiyim :D sırf hiragana yazsam anlamazlarmı beni :D

1. fuyu

fuyu

kolay gelsin :D kanji gerekir sanırım ama anlarlar büyük ihtimal

2. gereksiz

gereksiz

tamam hiragana ve katagana öğrenilirde kanji abi nasıl hatırlıcam o kadar karmaşık şeyi 1500 tane mi ne varmış :D japonyada doğsam şimdiye anca mı öğrenöiş oluyorum :D

3. kawaii kereste

kawaii kereste

popülerleri öğren, kalanına "wtf" diyip geçersin ^^

2. ho ho eren olum west te oynamak eğlenceliymiş ya la :D geçen oynarken daimond bir herif geldi flan yeminle bizim türkler oyunun eğlencesinin içine ediyomuşta yeni heberim oldu :D

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

asdasda :D dedim hacıda ben çarı türkçe geçirdi ya arkadaşlar var diye yalnızlık çekiodum :/ nie önceden söylemedin :(

2. LeornKayn

LeornKayn

Türkiyede çok acaip elemanlar var...pişmanım ama yapıcak birşey yok...

3. Hori-san to Miyamura-kun un bi mangası yada başka bir animesi varmı yoksa öle tek bölümmü

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Yuuko Aika

Yuuko Aika

Bak şimdi öncelikle dediğim şeyi güzel okuyup güzelce anla seriye kötü demedim "ovası rezalet" dedim.Ayrıca mangası web comic*e paralel gidiyorsa Horimiya gayet ortalama bir shoujo serisi,bilmiyorum sen seriden ne gibi derin anlamlar çıkardın :D Ne anlamı çıkardıysan baya bi aşmışsın benide aşmaya davet ediyorsun :D

3. Sina

Sina

Tamamda şöyle düşün ovasına rezalet diyerek orjinal seriyi kötülemiş oluyorsun çünkü ova=orjinal seri. Bu kadar basit bu kadar söylediklerimi anlamaya çalışmana gerek yoktu. :D Kısaca web comic=ova=konu=seri. Horimiya sevdigim bi seridir, ayrıca shoujo degildir her şekilde shounen bir seri olarak geçer. Bu tür serileri altındaki anlamları düşünerek izlersen sende derin anlamlar çıkarabilirsin, her şeyin altında bir anlam vardır yeter ki sen anlayasın :D

4. Yuuko Aika

Yuuko Aika

madem derin anlam çıkardın benden bi adım öndesin o zaman, tebrik ederim.konu kapansın artık.

4. i can see your underwear from down here

5. insanlar onu bunu daha bilmeden eleştirmeyi kendilerini zeki gösterdiğini sanıyor herhalde

6. insanların hayatı zorlaştırmasını hayretle izliyorum

2. Hokage_Minato

Hokage_Minato

kız olmak kötü bişiymiş gibi söylüyon :)

3. gereksiz
    4. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Açıklasana hadi :D

7. Inu x Boku SS animesini yeni bitirdim :D romantik komedi sevenlere öneririm gerçekten çok güzel br anime ve sonu mutlu sonla bitmesi beni ayrı mutlu etti :D

1. gereksiz

gereksiz

bende mutlu sona bayılırım :D

2. Paprika

Paprika

ben mutlu son sevmem ama Inu x Boku SS'i sevmiştim.Çok şirindi :D

8. izlicek animede bulamıyorum üşengeçlikten mi ne ama bildiğin bulamıyorum :D emel e sorduydum bi ara aga onun önerdiği film de kız erkeğin peşinden koşiii erkek kıl kıl davranıyii :D yine sağolsun ama 2 animeyi izlerken küfür ettim erkek karakterlere :D

1. Amygirl

Amygirl

kanka bugün Kamisama Hajimeshita yı izledim sen de izle :D Olmadı Gin no Saji yi izle çok hoştu yaa ikinci sezonu da varmış indiriyorum :D

9. izliyecek anime bulmak ta zorlanıyorum :(

1. Ogeday

Ogeday

Hunter x Hunter 2011, Devil Survivor 2.. daha sayarım istersen aksiyon seviyorsan tabi :)

2. gereksiz

gereksiz

ben aksiyon seviyorum da i

10. japonca dublaj pokemon izledim bi bölüm eğer orjinali buysa biz yanlış biliyoz olum en basitinden brok varya onun adı takashi imiş :D

1. Solitary

Solitary

Bizimkilerin ceviri bukadar.

11. japonca sadece kanji ilemi yazılıyor yoksa onlarında kullandığ bizimkinme benzer bir alfebe varmı ?

2. Merlin

Merlin

romaji zaten hana ,watashi tarzı yazımlar için anlamlarını bilmen gerekiyo hiragana en önemlisi zaten ama katakana kanji işi zor 2000 e yakın kanji var hepsini japonlar bile bilmiyo :D o yüzden hiragana ve romajiye odaklan

3. gereksiz

gereksiz

hiragana ne oluyor peki ?

4. Merlin

Merlin

Hiragana en önemlisi onu bilmek şart gibi bir şey , çünkü yazarken hiragana kullanıyolar

12. korkutucu ger

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Ahaha :D Conan :D

2. ByBesgen

ByBesgen

Conan adam ya :D

13. lanet olsun :D ingilizcem iyi oduğu halde muhafiyete girmedim hazırllıkta hiç çalışşmadan takılıyorum 1 den sonra ful internetteyim :D bazılarıda ders flan çalışın koçlarım :D

14. lanet olsun dub-step dinlemeye başladım melet bir başladınmı bırakımıyorsun :D

1. MSempai

MSempai

Erenden mi ?

2. gereksiz

gereksiz

ne erendenmi

15. larkımı aldım çok mutluyum :D

16. legend online ye girmedeki tek amacım ezgiyi geçmekti :D geçtim sanırım :D bıraksammıki :D

2. Songena

Songena

:D yav ben ortalığı ayağa kaldırdım diz ne diyonuz:P kurtarsın biri beni :(

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Naptin yavrum ben imdadina yetiseyim hemen akskxkc Hala ayni levelim ama olsun bugun oynayabilirsem bakariz. :D

4. Songena
  17. LEGİON u izledikten sonra dondurmadan korkmaya başladım :D aga neydi o dandurmacı yavrum ilk geldiği için bişi yapamadı ama en havalıları oydu kolları uzadı ağzı açıldı faln diğerleri yürüyerek geldi birde yaşlı teyzeye hasta oldum cebrailde fazla duygusaldı ben bi ara mikaile öpüşcekler sandım :D

1. Dark Silence

Dark Silence

Neyin kafasını yaşıyorsun ?

2. gereksiz
  18. lol beni bekler beleş hero lerle oynamakta oynamayı öğrendim :D

2. gereksiz

gereksiz

ben muhabbetlere gözümü kapıyorum :D

3. SnoW_DeaD

SnoW_DeaD

Oyuncularin cogu trol oyun zevk vermiyor

4. gereksiz

gereksiz

şimdi bende gelirim senin yanına ama bunlar bana bişi der anlamam flan :D

19. lol de yeni gelen hero baya zor len hatta en zor hero bile olabilir kaç çeşit kombosu var oynaması eğlencelidir :D

2. Aksamov

Aksamov

Sağlam karakter abi sağlam, da ultisi kafayı yedirtiyor adama..

20. luffy http://images.wikia.com/adventuretimewithfinnandjake/images/4/4e/AnimeCrossoverimage.jpg

21. mangada ichigonun yeni kılıcı belirdi beyler :D görmek istiyen bakar

1. gereksiz
    2. Amygirl

Amygirl

Bunun fun artlarını merakla bekliyorum :)

3. Hokage_Minato

Hokage_Minato

biraz saçma olmuş ya daha güzel bişi bekliyordum :)

22. Mental Wars 2. sezona başlasammı diye düşünüyorum sizin fikriniz nedir gençler ?

23. Mental wars sezon 2 geliyor inşallah beğenirsiniz çünkü bir kaç bölüm yazdım ve ben kendim çok acemice olduğunu düşünüyorum yani konu anlatımı flan okuyucuları derinden etkiliyecek ve istediğim duguları uyandıracakk kelimeri seçmek inşallh bu konuda daha çok geliştiririim kendimi ama şu an çok klişe buluyorum

2. gereksiz

gereksiz

çalmadım :D emel benim sadece editörüm değil .D

o benim tohtorum :D

3. Cold Dewil
    4. Amygirl

Amygirl

ben ikinize de yeterim 8)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.