Jump to content

gereksiz

Üyeler
  • İçerik sayısı

1044
  • Son ziyareti

Durum güncellemeleri bölümüne gereksiz kullanıcısının eklediği dosyalar

1. merhaba gençler ve genç kalanlar ben Visual novel işine el atmaya kararverdim ama her hangi bir şekilde bulmakta sıkıntı çekiyorum yani hangisi güzeldir yada nasıl arıyacağım konusunda sıkıntılarım var tembellikte diye bilirsiniz bana önere bilicek ve ingilizce olarak nasıl indireceğimi anlatan lara büyük minetar olurum şu otaku kardeşinize bir el atın ( el atın derken mecazi -.- )

2. Monogatari Series: Second Season kaç bölün bilen varmı ne zaman biticek ?

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Valla hacı 26 olabilir daha belirlenmemiş ne zaman biticeği ama bitmesin çok seviyorum bu seriyi :)

3. nalet olası vizeler flan derken ben kaç aydır FF yazmadım tabi çok ta takan olmasada yazmak lazım sonuçta hikaye yazmaktaki yetenklerimi geliştirmek lazım \(O.O)/ hadi e33er havaya

4. naruto kadar gereksiz bölüm yapan bir anime daha yok kaç bölümdür naruto cepheye gidicek :D kaç aydır daha savaş yeni başladı yok böle brişey :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. gereksiz

gereksiz

ben okadar koşsem şimdiye türkiyeyi terketmiştim adam bide bizden kat ve kat hızlı :D yanlız mii rasen shuriken hoştu :D

3. Witch.

Witch.

Ben sevmiyorum ya. Afedersiniz boku çıktı artık rasen shuriken'in. Nefret ediyorum zaten birdenbire deli güçlenen karakterlerden. Naruto'nun çakrası annemin sebze çorbasından daha karışık artık. Yeter.

4. Hokage_Minato

Hokage_Minato

ne kaaa uzun yazıo abi okumaya üşeniom

5. nisekoi mangası süper flan diyor herkes ben nerden okuya bilirim ki bulamadım o manganın türk çe çevirisi yokmun ?

6. niye türkaniem.tv açılmıyor ?

7. nyan cat izleme yarışması yapalım ya kim nekadar dinliyebilecek :D uyarıyorum 2 saat ten sonra pc kapatsanızda müziğik kulğınızda devam ediyor :D

8. Oda Nobuna no Yabou 2 sezon la ilgili bir şey blen varmı o.O

1. Asil

Asil

bana sorarsan çıkmaz 2 sezonu onu bende çok beğendim beni saran serilerden biri çıkıcak sa bildir banada :)

9. off off kuzenime bir daha lol chaımı vermem agaya nasıl kaybettiyse kazanıyorum lp gelmiyor ya sonunda 10 maçtan 7 sini flan kazana kazana lp almaya başladım yakında gold dayım m.k gümüş çok berbat

2. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

:D :D Ben gümüşte full troll bot pre giriyorm :D

3. gereksiz

gereksiz

neyse ben biraz anime izliyim oyun atıcam gol olmam lazım

4. Cувєя efsanedir. :)
  10. okulumda bitti bu saatten sonra boşum her hafta içi böle çok sıkıcı demi :D

1. BlackFire

BlackFire

okul sınav ile sonlandı :|

11. olum bunu izleyince feci duygulandım böle fedakarlık yok :D https://www.facebook.com/photo.php?v=123349787874202&set=vb.236010843123694&type=2&theater

2. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Supp dediğin saten böyle olmalı :)

3. Ogeday

Ogeday

:D Güzelmiş ^^

4. gereksiz

gereksiz

olum bi ara göz yaşlarımı tutamadım :D lan videoyu iyi yapmışlar :D

12. One Piece Film Z sonunda nette düştüizce çevirisi yok ama daha ingililzce alt yazısı çıkmamış ben japonca öğrenene kadarda direk japoncadan çevirip alt yazı yapıcak adam fazla yok :D

13. one piece in bu haftaki b

1. ByBesgen

ByBesgen

1 hafta ara verilmiş heralde. Başka bir sitede 11 Ağustos'ta yayınlanacak yazıyor.

14. one piece manga okudum m.k halen yetmiyor lanet olsun bütün hikayeyi merak edipde ulaşamamak

15. osu oynamak en büyük eğlencem ama 100 de 100 yapsamda şarkılarda 1. sıraya yükselemiyorum bir de bu zor modlarda oynıyanlar insanımı ?_?

1. Ogeday

Ogeday

Değiller abi.İzliyorum videolarını robot gibiler o hızı normal mouse tıklama ile yapamam ben :) Birde hangi zorlukta oynuyorsun?

16. parasızlığın gözü kör olsun !!! ama iyi yanlarıda var kilo verdim :D

1. Hokage_Minato
    2. Toprakezgi
    3. gereksiz

gereksiz

aa gülüyolar ya :o komşulu bir deyim vardı ama aklıma gelmedi şimdi :D

17. persona 4 e başlarken ilk hangisi izlemem gerek ?

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Persona'ların belli bir sırası yok bro.Bağımsız konulu.İstersen önce anime serisinden başla ;) http://www.turkanime.tv/anime-seri/Persona-4-The-Animation

18. Phi Brain: Kami no Puzzle

19. pilav yapıyorum off ne güzel kokuyor :D yeminlen fakirlikte gintokiyi geçtim pilavın üzerine yumurta kıran kardeşim birde temizlik yapan shimpachim yok ne yazıkki :D

2. gereksiz

gereksiz

yok ful pirinç yiyorum ya son zamanlarda birden ben yapıyorum ayıptır sölemesi :D

3. Amygirl
    4. gereksiz

gereksiz

işte ben yapınca farklı oluyor :D

20. pokemon a başlıyorum :p

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Yaşına göre bişey saten başlamaman hataydı hacı ondan sonra Ben 10 u öneririm sana :D

2. fuyu

fuyu

bakuganı unutma :D

3. gereksiz

gereksiz

çok komiksin eren :D sen lolipopunu düşürdüğün için sümüklü sümüklü ağlarken biz anime izliyoduk :D şimdi de böle şakalar yapman flan valla büyümüşsün :D

21. sadece başladığım için izlemeye devam ettiğim gereksiz bir animenin daha sonuna geldim nihayet :D

22. SAO rol play e giriş yaptım :D Klan bile açtım samuray olarak oynamak istiyen her kesi klanıma beklerim :D diğer bütün klan ları dövelim ):D

23. Sekai Seifuku: Bouryaku no Zvezda bu animenin çevirisi niye durdu bitmesini bekliyordum baktım halen 5 . bölümde yani çevirmenin bir sorunu varsa ben vize haftamda ingilizce alt yazaıdan türkçeye çeviriyim o önemli işine devam etsin

1. LeornKayn

LeornKayn

Aslında bu muhabetler için konu varmı bilmiyorumda yoksa açılması lazım buralarda kaybolup gidiyor yahu göz önünde kalmalı ki çevirmen veya yetkili biri görsün...

24. sevgilisi olanların hepsine sesleniyorum rhatsız olduğumdan değilde ramazan bayramında dışarda elinde dönerle dolaşan o çocuk kadar günaha giriyosunuz haberiniz olsun :D

2. gereksiz

gereksiz

kaç gündür badoo ya döndü burası be :D bak demiyorum kıskanıyorum kıskanan olabilir o nu bırak espirinin kıralını yapsan sizin aşkımm lar arasında kaynıyo beğeni alamıyorum ayıp :D

3. Lynx

Lynx

Heheh olsun o kadar. :) Badoo ne alaka ya. :D Biz de forumda ilk arkadaştık hem de çok yakın arkadaştık. :D Sonra birşeyler oldu işte baya uzun bizim hikaye. :D Eskiler bilir. :D

4. Hitsugaya

Hitsugaya

Aşkım bnm B) Hıh. Kıskanın :D Şaka :D İnşallah sizde sevdiğinizi bulursunuz :)

25. shingeki no kyojin mangasını güncel nerden okuya bilirim ?

1. quincy

quincy

Manga vadisi ve manga Türk'e bak.Şu an çeviriyi manga vadisi yapıyo ama son 3 bölümü daha çevirmediler

2. gereksiz
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.