Jump to content

Ogeday

Üyeler
  • İçerik sayısı

1072
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

Ogeday kullanıcısının son zaferi 7 Haziran 2013

Ogeday en beğenilen içeriğe sahiptir

7 Takipçi

Ogeday hakkında

• Doğum günü 01/09/1998

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    https://myanimelist.net/animelist/beelbo

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Anime

Son profil ziyaretçileri

30985 profil görütülenme

Ogeday üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Ogeday

1. Bilgisayarım bozuldu :(

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Ogeday

Ogeday

Teşekkür ederim :( Açılmıyor en az 3-4 kere tuşundan açıp kapamam gerekiyor masaüstü çıkmıyor 15 dk da anca açıyorum açılıncada 30 dk 1 saat sonra donuyor tuştan kapatmam gerekiyor yoksa düzelmiyor tekrar açmaya çalışınca da ilk hatadan dolayı yine 15 dk filan uğraşıyorum kısır döngü :(

3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

aynı sorun yüzünden dün format attım :) O sorun genelde yerel diskleri fazla doldurunca oluyor bende malum silsen dahi dosya yine de kalıyor sana tavsiyem biliyosan iki dakikada format at yok diyosan silebildiğini sil sistem diskini rahatlat (Sistem C'de yüklüyse C'yi boşalt) sonra googlea bu silsen dahi gerigetirilebilen dosyaları tamamen silen programlar var onu arat kafana yatanı indir sonra hangi sistemi kullanıyorsan misal ben hala xp kullanıyorum :D regedit ayarlarından kayıt de...

4. Ogeday

Ogeday

Yok temizledim bilgisayarı cleaner ile filan her şeyle virüsleri de temizledim 5-6 tane varmış.Format atmayı biliyorum ama sistem pek dolu değil ki :/ Bilgisayar eskidi 5 senelik(laptop daha doğrusu :P) Zaten laptopların ömrü 2-3 sene oluyormuş ben yine iyi getirmişim ..

5. Sonraki yorumları göster  %s tane daha
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.