Jump to content

Ogeday

Üyeler
  • İçerik sayısı

1072
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

Durum güncellemeleri bölümüne Ogeday kullanıcısının eklediği dosyalar

1. İlginç olmuş :D

1. LeornKayn

LeornKayn

Kendimi Shingeki No Kyojinin atari oyununda hissetim yahu...:D

2. wOnkru

wOnkru

adamda 3 kilo dudak var onedir beya süper yapmıs :D

2. Naruto'nun yeni çıkan oyununu bilgisayara yüklüyorum umarım beklediğim gibidir :D

3. Birisi bana çok ünlü olmayan yabancı slow tarzı bir şarkı önerebilir mi :D

4. Aksiyon animesi arıyorum önerilere açığım ve konusu orjinal olursa sevinirim ^3^

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Ogeday

Ogeday

AksaMOV izledim ^^ ve deathlilee onları da izledim Magi'de de aksiyon var :)

3. GNtoki

GNtoki

güncelleri takip edebilirsin, şu sıralar kill a kill var önerebileceğim aksiyon

4. Ogeday
  5. Kuroko No Basket'in 2. sezonunun ilk bölümünün sonu süperdi ^^ 2. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum :)

1. Mileydi

Mileydi

ic sesim izle izle diye resmen haykırıyor :O

bitince izlemeyi planlıyorum beklemeyi sevmiyorum ama o kadar beklermiyim bilmiyorum :D heran baslayabilirim -_-

cok kararsızım o.O

2. Ogeday

Ogeday

Başla :D

3. Super Otaku
  6. Stratejinin ve zeka oyunlarının bol olduğu bir anime söyleyebilecek olan var mı? (Death Note, Code Geass ve GoSick'i izledim ^^)

2. Estable

Estable

Zetsuen no Tempest,Danganronpa, Phi Brain: Kami no Puzzle...

3. Ogeday

Ogeday

Zetsuen no tempest'i ve one outs'u izledim ama Danganronpa'yı izlemedim ona bi' bakayım ^^

4. fuyu

fuyu

Dangan ronpa izleyebilirsin garip bir anime doğrusu biraz mirai nikkiye benziyor bazı yerleri

7. Daha 3. haftadayız ilk haftadan beri ödevlerle boğuşuyorum :/

8. Final Fantasy'e başlamak istiyorum hangisinden başlayayım?Ve güzel mi? :D

1. GNtoki

GNtoki

Lightning Return oyna. Veya XIII Versus güzel. Noctis ^^ ama pc için diyosan 7 8 direk pc versiyonu olması lazım hiç uğraşmazsın emularla

9. Bug

1. GNtoki

GNtoki

Nerde oturuyodun sen ? :D

2. Ogeday

Ogeday

Antalya :D (Orjinal figürler değildi o yüzden çok kaliteli değildi onu da söyleyeyim :D)

10. Sake'yi deneyen var mı?Tadı nasıl?Fiyatı filan ne kadar?Merak ettim de :D

2. Ogeday

Ogeday

:D Rameni ben hazır alıp denemiştim ama plastik tadı filan vardı midem bulandı bitiremedim :D Bizim sınıfta 5-6 animeci var 1 tanesi hariç hepsini ben animeci yaptım :D

3. Songena

Songena

İşte bizim kızlar türleri kurcalayınca. :( BAkmayın şu türlere desem inadına merak edip bakarlar of ooof. Kıskandım. :P

4. Ogeday

Ogeday

AVM'ye bakıcaz bir de arkadaşın tanıdığı tekel bayi varmış ona bakacağız :D Hhaha normalini bi' deneyeydiniz türleri sonra yapardınız :D

11. Okulun 3. günü ve hocayı ağlatmayı başaran sınıf arkadaşlarım var :/

2. Ogeday

Ogeday

Hata bende pardon :D Zaten son ders de 55 dk oldu üstüne okul 15 dk önce başlıyor 30 dk erken kalkıyorum bu sene ve çok yoruluyorum okul yine aynı saate bitiyor ama teneffüsler kısa dersler uzun -_-

3. Paprika

Paprika

Ben de daha erken kalkıyorum ama dersler 45 dakikaydı, 40 dkya indi. Teneffüsler 10 dk kaldı nihihih :D

4. Ogeday
  12. Annie hep b

2. gereksiz

gereksiz

dur annie nin armine meyli var derken mangadan spoiler mi yedim yoksa bi tarafından mı uydurdun ?? yok arkadaş mangayı ve mangayı ayrı tutmak lazım aynı hikayelerde olsa ikisi ayrı şey yani orda dişi titan annie nin ağlamasını boş yere göstermezler ereni kaybedince bişiler oldu ve titanken savaşırlarkende full tereddüt etti sanki eren onlardan biri olmalıymış gibi ama onlardan bu kadar nefret etmesi onu kırmış gibiydi erene değer veriyo giiydi bir çok anime izliince insanda biraz tahmin yet...

3. Ogeday

Ogeday

Bi tarafımdan uydurdum :D (spoiler vermemek için diğer kısmını cevaplamıyorum) not eminim meyili yok(aşk anlamında fılan dıyorum tabı)Orda ağlama sebebi görevini yerine getirememesi yanı levıler durdurdu ya onu o yuzden(spoiler vermeden bu kadar anlatabılıyorum anca :D)

4. gereksiz

gereksiz

yani buda bi spoiler sayıır ama öğrenmek istiyorum erene meyilli başka kız yok :D eğer öyleyse tmm mikasa katil olmıcak abi mikasa bildiğin yandere yada yeni bi tür korkuç ya :D levi yi dişi titanla savaşırken görmesem onuda öldürür derdim ama levi ayrı bi yaratık anime çok güzel bu bölüm hiiiç hoşuma gitmedi gerçi ok kısaydı ama onda önceki levi vs dişi titan baya hoştu :D

13. Güzel Aksiyonu bol shounen bi' anime önerebilecek var mı^^

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

brave 10, basilisk ve ninja scroll.....üçünün arasında benzerlikler var ama :P

2. Ogeday

Ogeday

:D Tamam bakarım teşekkür ederim ^^

3. kawaii kereste

kawaii kereste

Samurai Champloo, Tengen Toppa Gurren Lagann. 1.si bi garip anime, niye sevdiğimi çözemedim. 2.si süper. aklıma başka shounen gelmedi şu an :(

14. Sayonara watashi no utsukushī kami :( (Bende kestirdim ) :/

2. Paprika

Paprika

koca kafalıysanız lütfen saçlarınızı uzatmayınız jıdhfjks yakışmıyor.

3. Ogeday

Ogeday

Ölçülerini bilmiyorum kafamın :D

15. Efsanedir bu şarkı :D

1. LeornKayn

LeornKayn

Heytttttt seni seçtim pika....

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Pika pika. :D

3. Paprika

Paprika

Sözleri de anime openinglerine göre baya anlamlı bence :D

16. Arkadaşlar bir site var nedense açılmıyor yasaklı filan demiyor tıkladığımda bekliyor sonra açılamadı yeniden dene diyor sonra bende ktunnelden de denedim yine açılmadı aynı problemi yaşadım ne yapmam lazım?

2. Ogeday

Ogeday

Sanmam daha 5 gün önce birisi video atmış açıklamaya da bu site linkini koymuş

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Bilemedim ki şimdi :| Aklıma başka gelmiyor bende de açılmadı çünkü...

4. Ogeday

Ogeday

Yoksa Türkiye'den mi açılmıyor?

17. Corpse Party Tortured Souls izleyip bitirdim bugün güzelmiş :) Openingini de çok sevdim ^^

18. Göbek yapmadan kilo alma yöntemi var mı? :D

2. Ogeday

Ogeday

Kilo aldıran bir besin yani protein tozu gibi o da sütle karıştırarak içiyorsun günde 2 kez mi ne tam sayıları bilmiyorum :D Kilo aldırıyor ancak spor yapmazsan çok feci göbek şeklinde kilo alırsın spor yapanların kilo almak için kullandığı bi' toz :D Abim kullanmıştı 10 kilo filan aldı yani işe yarıyor :D Tadına bakmıştım ben süt sevmeyen birisiyim hatta midem bulanır ama o toz süte kakao aramosı veriyor Nesquik gibi oluyor :)

3. ByBesgen

ByBesgen

hiç sevmem öyle şeyleride ünide kilo alamazsam araştırırım.

4. Estable

Estable

Gainer almayı bende düşünüyordum düşünmekle kaldı. Belki alırım kiloma rağmen pek zayıf gösteren biri değilim aslında. :D

19. Kuroshitsujiyi sevenlere Noblesse adlı Manhwa'yı öneriyorum çünkü bunda da benzer şeyler var mesela bir lord var onun uşağı var filan :D

2. Paprika

Paprika

Evet tüm övgüleri hak ediyorum :D Evin kızı olarak hiç bir işe yaramam ben .-.

3. Mileydi

Mileydi

deme öyle benim paprika ma :D varlığın yeter :P

4. Paprika
  20. Anime önerebilecek var mı her türe açığım :D

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

steins gate of courseeee

2. Estable

Estable

Cowboy Bebop, Fate Stay night, Fate zero, Psycho-Pass, Ergo Proxy.

3. Ogeday

Ogeday

Cowboy bebop ve Samurai 7 dışında hepsini izledim teşekkür ederim ^^

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.