Jump to content

DeathBook

Üyeler
  • İçerik sayısı

349
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    DeathBook got a reaction from quincy in Photoshop Materyalleri - Texture   
    Texture Nedir ?
    Texture doku anlamına gelmektedir. Resme kolaylıkla efekt vermenize yardımcı olmaktadır.
    Texture kullanımını yakında eklicem..

TEXTURE'LER
    Textureler büyük olduğundan hepsini bir zip arşivinde topladım. Tam 43 tane texture var, inşallah içlerinden beğendikleriniz olur :)

İNDİRMEK İÇİN TIKLA

Yakında yeni arşivler paylaşıcam, şimdilik sadece bu kadar :D
  2. Beğen
    DeathBook got a reaction from quincy in Font'lar (Yazı Stilleri)   
    Font zaten neredeyse hepimiz biliyoruzdur bu yüzden açıklama gereği duymuyorum.
    Burda çeşitli fontlar paylaşıcam. Font kaynaklarını da size göstericem, sizde bir kaç font paylaşabilirsiniz beğendiğiniz - kullandığınız.

Tıklayınca Siteye Gidersiniz.
    Benim fontlarımın yarısı bu sitedendir. Bende 975 tane font var, tabii az gelebilir ama ben paket şeklinde olanları yüklemiyorum tek tek kendim seçiyorum beğendiklerimi. Bu yüzden uzun sürebiliyor ama bu siteyi öneririm gerçekten güzel fontlar var. Yarısı bile değil belkide bi 300-400 tanesi başka kaynaklardandır.

Siteyi biraz kurcalarsanız güzel fontlar bulabilirsiniz. Ama yarısı paralı olabilir.

En çok font aldığım 3. sitedir kendileri. Gerçekten çok güzel fontlar var, ama bazıları paralı. Paralı olanlarda en güzelleri -.-'' Tavsiye ederim güzel site.

Ve en çok kullandığım 2. site :D Çeşit çok ve hepsi de çok güzel. Çok az rastlanıyor paralı fontlara tavsiye ederim cidden çok güzel.

Yarın Fontları Paylaşmaya Başlicam :)
  3. Beğen
    DeathBook got a reaction from quincy in Photoshop Materyalleri - Brush   
  4. Beğen
    DeathBook got a reaction from quincy in Photoshop Materyalleri - Shape   
  5. Beğen
    DeathBook got a reaction from SUNA in Hajima Isayama Çok Şaşırttı (Attack on Titan)   
    Ben bile daha iyi çizerdim. (Şimdi büyük konuşmiyim de :ph34r:)
    Bende öyle düşündüm. Ya adam yeni başladığı için acemi gerçekten yada başka bir şey var çünkü hızlı çizse bile bundan daha güzel çizebilir.
  6. Beğen
    DeathBook got a reaction from Raion in birkaç çizittirmem-Raion   
    Güzel çizimler fakat luffy daha güzel olabilirmiş :D Ejderhayı çok beğendim eline sağlık.
  7. Beğen
    DeathBook got a reaction from ore wa mangaka ni naritay in En Zeki Anime Karakterleri   
    Tabii ki Luffy ! :D

8. Beğen
    DeathBook got a reaction from AşilTaş in herkese slmmmmmmmm   
    Foruma hoş geldin, iyi forumlar :D
  9. Beğen
    DeathBook got a reaction from TheSoldier in Roronoa Zoro'nun Gözünün Sırrı?   
    Hep merak etmişimdir zoronun gözü neden öyle oldu diye :D Hiç de bir şey göstermediler onunla alakalı -.- Belki de sadece kaza sonucu olmuştur.
  10. Beğen
    DeathBook got a reaction from Tugrul. in İmza Çalışmalarım | Deathbook   
    Teşekkürler, deviantart'tan bakıyorum ben genellikle şimdi çok fazla var ama bir ara atabilirim :DDerken :D Youtube kapağı mı ?
  11. Beğen
    DeathBook got a reaction from Ogeday in Beğendiğiniz ve Güldüğünüz, Caps ile Karikatürler   
    FJKSKFJ güldüm. Bende paylaşiyim bari .s

12. Beğen
    DeathBook got a reaction from Zoro3sword in İmza   
    Gelişebilir.
  13. Beğen
    DeathBook got a reaction from Songena in Şirinler 2 Filminden Yeni Klip: ''Ohh La La''   
    1 Ağustos'ta 3D olarak vizyona girecek filmden Britney Spears'ın seslendirdiği ''Ohh La La'' şarkısının klibi yayınlandı.

İlk filmden iki yıl sonra gelen Şirinler 2 (The Smurfs 2) 1 Ağustos'ta vizyona girecek. Filmden Britney Spears'ın seslendirdiği şarkı ''Ohh La La''nın olduğu video klip yayınlandı.

Yönetmenliğini Raja Gosnell üstlendiği animasyonda Gargamel bu kez Şirinler'e benzer bir tür yaratık yaratıyor. Şirin özünün peşine düşen Gargamel, yalnızca Şirine'nin bildiği büyü nedeniyle onu Paris'e kaçırıyor. Şirinler'de onu kurtarmak için Gargamel'in peşine düşüyor.
  14. Beğen
    DeathBook got a reaction from AynenBöyle in Anime Avatarlar   
  15. Beğen
    Flood İçin Üzgünüm,

16. Beğen
    Flood İçin Üzgünüm,

17. Beğen
    Flood İçin Üzgünüm,

18. Beğen
    DeathBook got a reaction from Milli Midilli in İmza Çalışmalarım | Deathbook   
    Şu ana kadar yaptığım en muhteşem imzayı yaptım :D (1-1,5 saat uğraş sonucu)

Buda Öylesine Bir Çalışmam :

Gray Fullbuster

Natsu Dragneel

Erza Scarlet

Fairy Tail

Monkey D. Luffy

Gray Fullbuster - 2

Roronoa Zoro - 3

Yenileri Eklenicek :)
  19. Beğen
    DeathBook got a reaction from AynenBöyle in Logo Çalışmalarım | Deathbook   
    Dünden beri öylesine yapıyordum, animelerin fontlarıyla ve styleslarıyla birlikte yapıyorum, bazı stylesları logolara bakarak yapmaya çalıştım :D

Devamı Gelicek.
  20. Beğen
    DeathBook got a reaction from Ogeday in Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Filminden İlk Fragman   
    Aynen, daha erken yapsalar ölürler mi :D
  21. Beğen
    DeathBook got a reaction from ByBesgen in Photoshop Materyalleri - Brush   
    Photoshop ta Brush tool ( b ) ( Fırça ) aracını seçtikten sonra ilgili panel özelliklerinde karşımıza çıkan şekiller - çizgiler - v.b. birer fırça seti öğesidir.
    (Anlatım Alıntıdır.)

Brush Nasıl Yüklenir ?

Kolay yolu ise sürükleyip bırakın :)
    (Resimli anlatım alıntı değildir.)
  22. Beğen
    DeathBook got a reaction from Kurenai Maria in Fairy Tail'de en yakışan çift ?   
    Natsu - Lucy
    Erza - Jellal
    Grayle Juvia zaten kesin :D Juvia bırakmaz Gray'ini :D
  23. Beğen
    DeathBook reacted to Abrek-kun in Anime&Manga Türleri ve Bilinmesi Gerekenler   
    Merhabalar,
    Anime&Manga seyrederken/okurken hepimizin aklına illaki takılan bazı kelimeler olmuştur. Bazılarımız bu kelimeleri bir şekilde öğrendik, fakat bazılarımız belki üşengeçlikten belki de uzun yazılar okumak istemediklerinden bu kelimeleri es geçmişlerdir. Hatta itiraf etmeliyim ki bu video sayesinde bende birçok yeni kelime öğrendim. Ayrıca Anime&Manga kültürüyle yeni tanışmış ve bu kültür hakkında bilgisi olmayan arkadaşları da gözardı etmemek gerek. Eh.. günden güne yeni Anime&Manga severler kazanıyoruz sonuçta.
    Hem yeni başlayan arkadaşlara yardımcı olması açısından, hem de yazı okumaktan üşenen arkadaşlar için; internetteki çeşitli kaynaklardan topladığım bilgileri kısa ve öz bir şekilde anlatmaya çalıştım.
    Umarım yardımcı olabilmişimdir, iyi seyirler.
    Not: Eğer videosunu çekmemi istediğiniz öğretici bir konu varsa, bana özel mesaj yoluyla iletebilirsiniz. Böylelikle insanlara yalnızca forumlar yoluyla değil, videolar yoluyla da ulaşabiliriz.
    http-~~-//www.youtube.com/watch?v=UclBxxEg_ao
    Nelerden bahsedildi?
    -Filler nedir?
    -Spoiler nedir?
    -OVA/OAV nedir?
    -Fansub nedir?
    -Doujinshi nedir?
    -Seiyuu nedir?
    -Manhwa nedir?
    -Sci-Fi nedir?
    -Shounen nedir?
    -Shoujo nedir?
    -Seinen nedir?
    -Josei nedir?
    -Mecha nedir?
    -Bishounen nedir?
    -Bishoujo nedir?
    -Ecchi nedir?
    -Shounen-ai nedir?
    -Shoujo-ai nedir?
    -Yaoi nedir?
    -Yuri nedir?
    -Hentai nedir?
    -Harem nedir?
    -Cosplay nedir?
    -Cosplayer nedir?
    -Fan Fiction nedir?
    -Fan Art nedir?
    -Movie nedir?
    -Yakuza nedir?
    -ONA nedir?
    -OST nedir?
    -OAD nedir?
    Bütün Anime&Manga severlere sevgilerle...
  24. Beğen
    DeathBook got a reaction from Kyuseishu in Yakında Çıkacak Filmler (Güncel Konu)   
    01 Ağustos 2013 - 2 Hafta Sonra Vizyona Girecekler
    1- Şirinler 2
    Vizyon Tarihi: 01 Ağustos 2013
    Kötü büyücü Gargamel, bir çift Şirinler benzeri haylaz karakterler yaratıyor ve onlara da Haylazlar ismini vererek, sayelerinde çok güçlü ve büyülü Şirin özünü elde edebilmeyi umuyor. Ancak, Gargamel istediği Şirin özünü sadece gerçek bir Şirin’den alabileceğini ve sadece Şirine’nin bildiği gizli büyülü sözler sayesinde Haylazlar’ın gerçek Şirinler’e dönüşebileceklerini öğrendiğinde Şirine’yi kaçırıyor ve onu dünyanın en büyük büyücüsü olarak milyonların hayranlığını kazandığı Paris’e getiriyor. Şirine’yi kurtarmak için Şirin Baba, Sakar Şirin ve Süslü Şirin’in dünyamıza dönerek insan dostları Patrick ve Grace Winslow ile işbirliği yapmaları gerekiyor. Kendisini her zaman diğer Şirinler’den farklı hisseden Şirine, Yaramazlar Vexy ve Hackus ile yeni bir bağ kurabilecek midir, yoksa Şirinler ona olan sevgilerinin gerçek olduğuna Şirine’yi ikna edebilecekler midir?

2- Zorlu İkili
    Vizyon Tarihi: 02 Ağustos 2013
    Gizli görevde polis olan Bobby (Denzel Washington) ve Stig (Mark Wahlberg) çok geçmeden birileri tarafından tuzağa düşürüldüklerini anlarlar ve çokta anlaşamayan bu ikili adlarını temize çıkarmak için birlikte çalışmak zorunda kalırlar. Film boyunca bir yandan büyük patlamalar, çarpışmalar ve silahlı saldırılara maruz kalırken bir yandan kim tarafından oyuna düşürüldüklerini çözmeye çalışırlar.

3- Sanal Hayatlar
    Ailesini aramaya vakit yaratmakta zorlanan işkolik bir avukat, sırları internet ortamına yayılan bir çift, bir sınıf arkadaşına internet üzerinden kabadayılık taslayan çocuğunu yola getirmeye çalışan emekli bir polis memuru ve kariyer peşinde koşan bir bir gazetecinin yetişkin sitelerindeki mücadelesi... Tüm bu karakterleri aynı noktada buluşturan tek şey ise çağımızın buluşu internet! Modern iletişimin yeni adı olan internet tüm köşeli halleriyle masaya yatırılırken birbirinden farklı bir grup insanın hayatı üzerinde yaptığı benzer etki vurgulanıyor.

4- Red 2
    Vizyon Tarihi : 02 Ağustos 2013
    CIA’den emekli olmuş ajanların yeni düşmanı bu sefer Avrupa’da! Yönetmen koltuğunda yer alan Robert Schwentke’nin yönettiği Red filminin devam filmi olan RED 2’de başrolleri Bruce Willis, Mary-Louise Parker, Helen Mirren, Anthony Hopkins, Catherine Zeta-Jones ve John Malkovich gibi yıldız paylaşıyor.

5- Zaman Yolcuları
    “Benimle geçmişe gidecek bir zaman yolcusu ARANIYOR. Bu bir şaka değildir. Geri dönüşte ödemeniz yapılacaktır. Kendi silahlarınızı getirmelisiniz. Bunu daha evvel sadece bir kez yaptım. Can güvenliğiniz garanti değildir!” Seattle’da çıkan aylık bir derginin 3 çalışanı, gazetede sıra dışı küçük bir ilan görür. "Zaman yolculuğu yapacak eş aranıyor" başlıklı bu ilana şüpheyle yaklaşan gençler, bu çılgın ilandan iyi bir haber çıkacağına inanarak ilan sahibi Kenneth’in peşini düşerler. Sıradan bir süpermarket çalışanı gibi görünen Kenneth, zaman yolculuğunun sırrını çözdüğünü iddia eden bir paranoyaktır. Her biri aslında bambaşka amaçlarla yola çıkan üçlüden Darius, Kenneth’ın haberini yapmak için ona zaman yolculuğunda eşlik etmek istediğini söyleyerek onu ikna eder. Acaba Kenneth gerçekten zamanda yolculuk yapabilmekte midir yoksa akıl hastası bir sahtekar mıdır? Yapacağı haberden ziyade bu sorunun cevabını arayan Darius çok geçmeden Kenneth’in tuhaf karizmasına kendisini kaptıracak ve ikilinin arasında sürprizlerle dolu ve sıra dışı bir aşk başlayacaktır.

Bu kadaar :D Konu Yenilenecek her hafta.
  25. Beğen
    DeathBook got a reaction from Kyuseishu in Yakında Çıkacak Filmler (Güncel Konu)   
    Bu konu altından yakında çıkacak olan filmleri paylaşıcam. Güncel konu, her zaman yenilenicek.

19 Temmuz 2013 - Bu Hafta Vizyona Girecekler Listesi

1- Pasifik Savaşı
    Vizyon Tarihi : 19 Temmuz 2013
    Denizden Kaiju adı verilen yaratıklar yükselmeye başlayınca, milyonlarca insanın canına mal olacak ve insan kaynaklarını tüketen bir savaş başlar. Bu devasa Kaijular ile savaşabilmek için özel bir silah üretilir. Jaeger adı verilen büyük robotlar akılları nöral bir köprüde kitlenmiş iki pilot tarafından beyin gücüyle yönetilir. Ama Jaegerlar bile acımasız Kaijuların yanında savunmasız kalırlar. Yenilmenin eşiğindeki insanoğlunun son çaresi eski pilot (Charlie Hunnam) ve deneyimsiz stajer (Rinko Kikuchi)'dir. Birlikte, kıyamete karşı insanlığın son umudu olacaklardır.

2- Manyak
    Vizyon Tarihi : 19 Temmuz 2013
    Utangaç ve içine kapanık Frank (Elijah Wood) , bir cansız manken dükkânının sahibidir. Karşı koyamadığı cinayet işleme isteğini içinde tutmaya çalışıyor. Sergisi için yardım istemeye gelen genç sanatçı Anna ile tanıştığı gün hayatı değişiyor. Dostlukları geliştikçe Frank, Anna'yı takıntı haline getiriyor ve öldürme açlığı tamamen kontrolden çıkıyor.

3- Geceyarısından Önce
    Vizyon Tarihi: 19 Temmuz 2013
    Before Sunrise ve Before Sunset filmlerinin ardından yönetmen Richard Linklater ile oyuncular Ethan Hawke ve Julie Delpy'i tekrar bir araya getiren serinin 3. devam filmi Before Midnight, Jesse'nin evli olduğu eşinden boşanıp büyük aşkı Celine'le evlenmelerinin ardından yaşananları anlatıyor. Aradan geçen 9 yılın ardından iki çocukları olan ikilinin gelecekleri Before Midnight ile şekillenecek... Tıpkı önceki film gibi senaryo Linklater, Hawke ve Delpy ortaklığının ürünü. Film 2013 Sundance Film Festivali'nin de öne çıkan yapımları arasında.

4- Gönlümü Çaldın
    Vizyon Tarihi:19 Temmuz 2013
    Çocukluk arkadaşı olan Josh ve Molly, Los Angeles'tan Chicago'ya bir aile düğünü için dönerler. Ancak Josh'un babasının sağlığı kötü durumdadır bu yüzden onu üzmemek için nişanlı numarası yapmaya karar verirler. Aileleri ve arkadaşları bu habere çok sevinirler, hatta onlara sormadan evlilik ve düğün hazırlıkları yapmaya başlarlar. İşler kontrolden çıkmak üzeredir. Artık bir dönüm noktasına gelmişlerdir: ya bu işe bir son verip hiçbir şey olmamış gibi Los Angeles'a eski hayatlarına geri döneceklerdir, ya da birbirlerine hissetmeye başladıkları duyguların akışına kapılıp Chicago'da yeni bir hayat kuracaklardır.

26 Temmuz 2013 - 1 Hafta Sonra Vizyona Girecekler

1- The Wolverine
    Vizyon Tarihi: 26 Temmuz 2013
    Dünyaca meşhur çizgi roman serisinden uyarlanan bu destansı macera, X-Men aleminin en popüler karakteri Wolverine’i günümüz Japonya’sına götürüyor. Wolverine bu hiç bilmediği dünyada, beklenmedik düşmanlara karşı ölüm kalım savaşı verirken sonsuza dek değişiyor. Hayatında ilk defa fiziksel ve duygusal zorlamalara karşı bu kadar kırılgan bir halde, sadece samuray kılıçlarına karşı değil, aynı zamanda kendi ölümsüzlüğüne karşı da savaşıyor.

2- Süper İncir
    Tarih öncesi bir dönemde yaşayan Seikilos intihar etmeye karar verir ve bunun öncesinde Mısır'dan çağırdığı ustalara kendisini ve öldürdüğü aşkı Euterpe mumyalatmaya karar verir. Aradan geçen binlerce yılın ardından Ege bölgesinde yaşamakta olan bir çoban, mezarı kazara açtığında Seikilos beklenmedik bir şekilde canlanır. Gözlerini açtığında ebedi aşkını mezarında bulamayan Seikilos onu aramaya başlar. Bu sırada yolu Mustafa ve Hatice ile kesiştiğinde ilginç bir macera başlar.

3- Zoraki Misafir
    Jun gizemli bir şekilde Arjantin'e gelir. Kaybolmuş ve tek kelime İspanyolca konuşamayan bir şekilde, kelimenin tam anlamıyla Roberto'nun üzerine düşer. Manyak bir hırdavatçı ve titiz bir bekar olan Roberto kendine rağmen onu karşılar. Roberto'nun hayatına giren bu değişiklikle birlikte, o çok programlı hayatı yavaş yavaş değişmeye başlar. Absürdlükler ve saçmapsan olaylar birbirini kovalar.

Devamı diğer mesajdadır.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.