Jump to content

SeptNoir

Üyeler
  • İçerik sayısı

93
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İletiler bölümüne SeptNoir kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Resim, dil... Yapamadığın bir şey var mı? :)

Hakkaten çok güzeller bence.

o kadar çok ki :D, teşekkürler bu arada ^_^

L hariç hepsi güzel olmuş :D L yi maymuna mı benzetmeye çalıştın :)

Ya tamam biliyorum, o yaptığım ilk çizimlerdendi başkası da angut demişti :D

2. Ahahah :D Hemen yardımcı oluyorum :D Sol üstte 3 tane simge var işte en sağdakine tıklıyorsun orada seçenekler çıkıyor oradanda spoiler i seçiyorsun :)

[spo iler][/spo iler] o ile i arasındaki boşlukları sil spoiler içine alacağın yazıyı bu ikisinin ortasına yapıştır. Bu da uzun yolu :D

Çok Sağolun ya cidden varolun :D

3. Aynen öyle ya sinir oluyorum :D

Daha öncesinde yine anime izlerken üzücü bir sahne vardı sandalyeden falan atmıştım kendimi yerde ağlıyordum, annem girdi içeri n'oldu falan diye bana bakıyor bilgisayar'da "çizgifilm" açıklayamamıştım da. Aah ah. :D

4. "Delilik, ne parçalanmak ne de karanlık bir sır saklamak.. O, genişletilmiş sen ya da ben.. Yalan söyleyip bundan hoşlanmak.. Sonsuza dek çocuk olmayı dilemek.." "Deli miydim hiç? (...) Belki.. (...) Belki de hayat deli.." Bunu farketmek gerekiyor; deli olup olmadığını, ya da hayatın deli olup olmadığını.. Deliysen bile deli değil denilenlerin şu dünyada birbirini yemesini delilik olarak görüp aslında herkesin deli olduğunu farketmek gerekiyor.. En iyisi mi; "Akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğine, deli ol dünya senin kahrını çeksin.."

"-Hissetmek istemediğinizde ölüm, rüya gibi gelebilir. Ama ölümü görmek, gerçekten görmek onu hayal etmeyi çok saçma gösteriyor. Belki insan büyürken bir noktada duygusal kalkan kalkıyor.. Belki zihnimize inanamadığımız için sırlar aramaya başlıyoruz.." (Aklım karıştı)

-" Dikkatli bakıyor musunuz? Hayır. Çünkü siz sırrı çözmek değil, kandırılmak istiyorsunuz..." (PRESTIJ)

"Bir hayalin varsa onu korumalısın. insanlar kendi yapamadıkları şeyleri senin de yapamayacağını söylemek isterler.

eğer bir şey istiyorsan onu elde etmelisin." ( The pursuit of happyness )

"Aptalca hayaller peşinde koşmayan bir kalp gösterin, ben de size mutlu bir insan göstereyim." (Ölü Ozanlar Derneği)

" All is well " ( 3 idiots ) (izleyenler anlar :D)

5. stephenie meyer göçebe gerçekten okuduğum romanlar arsında istedğimi aldığım tek romandı :wub:

kesinlikle mükemmel romandır :)

Edgar allan poe - Nefesini yitirmek / bir aslanın hayatından pasajlar (aslanlaşma)

Charlaine harris- Gündüz ölüsü

John steinback - Al midilli & Cennetin doğusu

ve tabikide

Friedrich nietzsche - Böyle buyurdu zerdüşt & İnsanca, Pek İnsanca 1 & 2

6. Fazla sevdiğim film var ve seçim yapmak istemiyorum o yüzden hepsini yazıyım :D

The Shawshank Redemption

Dead Poets Society

The Devils Advocate

3 idiots

Hachiko

Black Swan

Sweneey Todd

The Green Mile

Life Is Beautiful

Fried Green Tomatoes

Leon: The proffessional

The Godfather

Slumdog Millionaire

The illisuionist

The Machinist

Rain Man

A Beautiful Mind

Evil (Ondskar)

Fight Club

Girl, Interrupted

Donnie Darko

Mr. Nobody

V for vendetta

Requiem For A Dream

Cast Away

The pursuit of happyness

Çoğu mutlaka izlenmesi gereken klasiklerden zaten bu saydıklarımdan izlemedikleriniz varsa mutlaka tavsiye ederim :) ., bi' filmi sevmem için, kendimle bağdaştırabilmem gerek, bana birşeyler katmalı, konusunun iyi olmalı ya da/ ve çok sağlam replikleri olmalı.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.