Jump to content

Lightning

Üyeler
  • İçerik sayısı

0
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne Lightning kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Sonunda yapabildim şu imzama müzik koyma işini. HTML 'den nefret ediyorum.

2. bakıyorum gülüyorum geçiyorum..

3. uzun bir aradan sonra tekrar merhaba

4. Bαbαmα değerimi ѕordυm; dünуαlαr kαdαr dedi. dünуαnın değerini ѕordυm; beş pαrα etmez dedi .

5. Garip .. Garip Bir değişiklik olmuş gibi sizce ne oldu ben fark ettmemişsim ?

6. galaxy ace 2- galaxy wonder - xperia miro ya da varsa 600-650 tl arası bir telefon. :D Bunlardan hangisini alam anama gençler :D

7. 5 senedir baktığım muhabbet kuşum öldü.. Hiç kimse için bu kadar üzülmemiştim.

8. 5 senedir baktığım muhabbet kuşum öldü.. Hiç kimse için bu kadar üzülmemiştim.

9. "Hayattan rengi alın, geri neyi kalır ki ?" bu reklamı körler dinleyince ne düşünmüştür acaba ?

10. Korktuğum Şey başıma Geldi Doktor bana Bu Hastalık Normal değil , Astım Başlangıcı Dedi ;(

11. Korktuğum Şey başıma Geldi Doktor bana Bu Hastalık Normal değil , Astım Başlangıcı Dedi ;(

12. Korktuğum Şey başıma Geldi Doktor bana Bu Hastalık Normal değil , Astım Başlangıcı Dedi ;(

13. Özel mesaj kabul etmediğimden değil, mesaj kutum doluyor arkadaşlar. Daha önce bana atmış olduğunuz mesajlar duruyorsa diğer mesajları da o başlık altında atarsanız hem geçmişimiz silinmiş olmaz hem de kutu dolmaz. Şimdi birazcık mesaj sildim. Artık mesaj kabul ediyorum. :D

14. Sustukların büyür içinde...

15. Sustukların büyür içinde...

16. Sustukların büyür içinde...

17. Bu aralar Canım Çok Sıkılyor Hastalanıyorum Sık Sık , Kendim değişmeye başladım işin sonu inşallah iyidir.

18. Bu aralar Canım Çok Sıkılyor Hastalanıyorum Sık Sık , Kendim değişmeye başladım işin sonu inşallah iyidir.

19. Hoca ya bak...Ödevi Twitter'dan vermek ne arkadaş ? Okulda dağıtsana..." Ekleyin beni ders notlarını arada ordan dağıtırım" diyor.Ya yeme beni hocam kabul et reklam kokan hareketler bunlar...

1. Lightning

Lightning

:D:D Çok Güldüm :D Bana dese twitterde sorun çıkıyor giremiyorum derim:D

2. (See 12 other replies to this status update)

20. Özel mesaj kabul etmediğimden değil, mesaj kutum doluyor arkadaşlar. Daha önce bana atmış olduğunuz mesajlar duruyorsa diğer mesajları da o başlık altında atarsanız hem geçmişimiz silinmiş olmaz hem de kutu dolmaz. Şimdi birazcık mesaj sildim. Artık mesaj kabul ediyorum. :D

21. Bu aralar Canım Çok Sıkılyor Hastalanıyorum Sık Sık , Kendim değişmeye başladım işin sonu inşallah iyidir.

22. Kishiye Protesto D

23. Gibi Gibi Gibi Accel World Animenin Dibi :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.