Jump to content

kawaii kereste

Üyeler
  • İçerik sayısı

2276
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

kawaii kereste kullanıcısının paylaşımları

1. rap dinlemem, 2pac'e karşı nötrüm ona göre puanlarsak: avatar: 7 imza: 4 shitty tumblr gif yani kısacası <_< üstüne efekt koyup zamanında kesmeyip ordan buran kırparak içine ediyolar giflerin. gerçi bu gif'in de orjinalini bilmiyorum ama tumblr gif'ine benzettim, sevmem :D
  2. kawaii kereste

Bu Animeyi İzledin mi?

öyle bi anime mi varmış :D alttaki üye Zetsuen no Tempest izlemiştir.
  3. "bu resim uzantısının forumda kullanılmasına izin verilmiyor." cevap atamıyorum bu hatayı alıyorum wtf

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. kawaii kereste

kawaii kereste

bence forum hata vercek kadar umursamıyor seni huehuehuehue

3. Lynx

Lynx

Ne alaka çocuk. >:( Bi kere ben her foruma girdiğimde hoşgeldiniz Beti-sama bile yazıyor. Ajklasfasf.

4. historianWeeb

historianWeeb

hee tabi canım öyledir öyle :d

2. Lynx

Lynx

Yep. ^^ Ya ben tanıdıklarımı koyuyorum oraya da şaldkaşdk 3te1ini de tanımıyorum yeni üyeler ekliyor kendi kendine neden böyle bişi yapıyorlar bilmiyorum. :D Silsem ayıp olucak. :D

3. kawaii kereste

kawaii kereste

forumdan mı bahsediyoduk anlamadım :D ben feysten sormuştum arkadaşlara forumda Alman Rus falan mı var -.-

4. Lynx

Lynx

Ha öyle mi asdkljasldjas. Ben kullanmıyorum face. <.<

4. kawaii kereste

Hangi Üyeyi Merak Ediyorsunuz?

aa ben de varım orda VODKIA olarak, dia1 miydim o zamanlar huehueheu noldu bu tr-lol işi devam ediyonuz mu?
  5. kawaii kereste

Hangi Üyeyi Merak Ediyorsunuz?

Edit: Eskileri okudum da vay be merak edenler varmış beni. :ph34r: nolur atma Betü yalvarırım <_<
  6. bu herif çok iyi yahu adfhasduhf http://i.imgur.com/1DPGZGf.jpg

2. houston

houston

ivit :T anladın yani o.o

3. Witch

Witch

Iie -.- tch -.- Manchester United futbol takimi degil miydi ya o-o

4. houston

houston

ne -.- chi -.- evet öyle :D

7. 10 dkdir gülüyorum http://i.imgur.com/2m8Zock.jpg auhauhauhuahuahuıahdsıfuh

2. Yuki-chan

Yuki-chan

cersei sevdiğimden değil zaten kadına gıcıklığım. ortaokuldaki tarih hocamı hatırlatıyo bana -.-

3. LeornKayn

LeornKayn

İyide sevinmeyin o Cersei :D 6 sezon biraz çoşturacak gibi duruyor...ölene kadar rahat yok...GoT evreninde bugda kalıcan böyle ne iyi ne kötü bug olucaksın o zaman ölmezsin..

4. kawaii kereste

kawaii kereste

aynen 6. sezonda paralel yapıyı halledicek Cersei, zaten Myrcella da öldü korkacak bişeyi kalmadı kadının.

8. kawaii kereste

İtiraf Köşesi

Google Translate çevirisi anında belli oluyor. Chihayafuru 2'de mesela çevirmen o şiirleri Google Translate ile çevirmiş, okurken beynim yandı 1 bölüm dayanabildim sonra ingilizce altyazıya geçtim. ben de bi çağrıda bulunayım madem buradan, translate ile çevirceğinize çevirmeyin. kimse çevirmek zorunda değil, emin olun siz yapmasanız başkası yapar o çeviriyi. zaten çevirmek vakti olana güzel zevkli iş, ama bi görev değil gönül işi. translatele yapmak nedir yahu. sosyal mesaj verildi, ben gidiyorum :D
  9. sadece TV serilerini sayarsak baya yakın çok az düşmen lazım :D alttaki 85
  10. yani haklıymışım :D spoiler yemeden tahmin ettiydim ama yanlış bilmiyorsam 5 sezonda 5 kitap işlendi, 6. kitap daha çıkmadı sanırım. yanlış biliyor olabilirim gerçi.
  11. Jon Snow diziden çıkartmazlar ak gezen olarak doğsun ya . :D Belki o zaman izlerim. :dd Arya kör olur. Jon ölür. Stannis ölür. Khaleesi sezon 1'e döndü. Ramsay hala hayatta. süper dizi. o değil de Ghost nerdeydi Jon ölürken? oy verenleri geçtim Ghost'u görmeyi bekliyodum ben :/ edit: AHA AKLIMA NE GELDİ. HANİ THOROS ÖLÜLERİ DİRİLTİYODU YA YANINDA BİŞEYLER SÖYLEYİP MELİSANDRE DE O YÜZDEN CASTLE BLACK'E DÖNMÜŞ OLMASIN? JON SNOW'U DİRİLTMEK İÇİN? GELDİĞİNDE HİÇ BİŞEY SÖYLEMEMİŞTİ GİZLİ BİŞEYLER YAPCAĞI BELLİYDİ SANKİ.
  12. WAT WAT WAT WAT WAT WAT WAT WAT WAT WAT WAT WAT LAN NASIL JON SNOW ÖLÜR? DİZİDEKİ TEK STARK DELİKANLISIYDI AYIP BE HİÇ Mİ DÜŞÜNMÜYONUZ İZLEYENLERİ! ANA KARAKTER KALMADI LAN ÖLDÜRE ÖLDÜRE. OLLY DE AYRI Bİ ŞEREFSİZ ÇIKTI. BESLE KARGAYI OYSUN GÖZÜNÜ. Bİ AN JON SNOW "SEN DE Mİ BRÜTÜS" DİYCEK SANDIM :D STANNIS? OLM SEN REYİZDİN LAN? NASIL ÖYLE ÖLÜVERDİN LAN? YAPILIR MI LAN BU TEK GERÇEK KRALA? UTANACAKLARINI BİLSEM YÜZLERİNE TÜKÜRECEM AMA ONLARDAN DA ANLAMAZ Kİ BUNLAR. Cersei'ye oh olsun valla az bile yaptılar, o kadar hoşuma gitti ki halkın Cersei'den nefret etmesi ara sıra açıp tekrar izlemeyi düşünüyorum o sahneleri. hatta keşke bütün suçlarını söyleyeydi de bi linç etselerdi karıyı. Sansa da b.k yoluna gitti galiba göstermediler gerçi. Arya'ya da bişeyler oldu ölceğini sanmıyorum ama bişeyler olcak sanırım. yahu her sezon finalinde en az 1 Stark zarar görmeyince rahat etmiyolar sanki. Brandon'ı da sezon boyu göstermediler, gelecek sezondan beklentilerim büyük. alttaki fan teorisi, spoiler sayılmaz ama istemeyen okumasın: bazıları Jon Snow Akgezen olarak geri gelcek diyor. hatta Akgezenler vs. İnsanlar savaşında Akgezenlere önderlik ediceğini söyleyenler var. Khaleesi de insanlara da önderlik edicekmiş, bi nevi Ateş vs. Buz gibi. bana pek inandırıcı gelmedi çünkü insandan Akgezen olması garip görünüyor.
  13. kawaii kereste

Bu Söz Kimin?

baya zormuş, engin anime bilgimi konuşturuyorum şu an :D Heiwajima Shizuo bi tane de zor soru benden gelsin madem: Korsanlar Kralı olacak kişi benim!
  14. kawaii kereste

Bul Getir!

takıntılı diyince aklıma gelen ilk isim: kendisini çirkin bulan bi kız karakter pls edit: söylemeden edemiycem Zeynep senin yüzünden gözlerime ağrılar girdi iğneler saplandı <_<
  15. kawaii kereste

Bul Getir!

Benden önce davranılmış bir şey istemiyom ben bulmayın bana :mellow: içim cız etti sinek vız etti :( mavi saçlı erkek karakter pls
  16. kawaii kereste

Bul Getir!

anime adı: Hibike! Euphonium anime içinde şarkı söyleyen bi karakter istiyorum. konser/amatör falan farketmez.
  17. kawaii kereste

Bul Getir!

buyur: http://gfycat.com/GrizzledLawfulEelelephant şöyle bayağı badass bi karakter istiyorum
  18. kawaii kereste

Isminizi yazin resminiz cizilsin=)

Optimus Prime beybi.
  19. günümüzde Saruman rolüyle bilinen büyük üstad Cristopher Lee 93 yaşında bugün vefat etmiş.

2. kawaii kereste

kawaii kereste

aa bi de 89 yaşında yaptığı heavy metal albümü var onu unuttum :D

3. Nayru

Nayru

son yaş gününde millet sağda solda o kadar haberini yaptı ki nazara geldi adam... toprağı bol olsun

4. Lynx

Lynx

Merak etme sen de yakında vefat edicen. B)

20. renkleri Doraemon gibi geliyor ama Doraemon değil sanırım :D bi de kuş gibi görünüyor niyeyse.
  21. sonuncusu Haruhi Suzumiya değil mi? ilk 2sini çıkartamadım ben de :/
  22. 14/15 çalışmadığım yerden geldi yanlış yaptığım soru :angry:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.