Jump to content

Fluart

Üyeler
  • İçerik sayısı

429
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Fluart got a reaction from ibodi in Birkaç çizik   
    hahaha çalıkaşlıyı gangnam yapmışsınız süper ya :D
  2. Beğen
    Fluart reacted to ozmet1231 in İtiraf Köşesi   
    Abi bir forum bu kadar mı aynı düşüncede buluşur ya :lol: birisinin ağlamasını istememek hea ben onu kendim için istemiyorum başkası ağladığında ben şöyle bir üzülme yaşıyom filan ağlamayın lan önümde :lol: biz de ağlıyoz sonra :( Xfactoria-san merak etme ben sana sanal dünyaya geçiş kapısı yapıcam :lol:
  3. Beğen
    Fluart got a reaction from ozmet1231 in İtiraf Köşesi   
    gerçek dünya mı sanal dünya mı diye önüme seçenek koysalar sanal dünya derim gerçeklikte kayboluyoruz insanların hareketlerini artık yapmacık / çıkarcı buluyorum tiksiniyorum.
  4. Beğen
    Fluart got a reaction from yin in Çizim Teknikleri Herkes Karekter Çizebilecek   
    hepsi sana aittir ? resimlerin üstünde bile yazıyor.
    http://tr.drawingnow.com/how-to-draw-jiraiya.html
  5. Beğen
    Fluart got a reaction from BynMubo in Ecchi FC [+18]   
    kawaiiiii :wub:
  6. Beğen
    Fluart reacted to Witch. in One Piece hakında düşünceleriniz   
    Karışmayayım karışmayayım diyorum ama yine duramadım kahretsin.One Piece "Karakterleri En Sağlam Anime" ödülünü aldı da haberim mi yok ya?
    Eğer ödül almadıysa bu kişisel bir görüştür ve kişisel görüşler "kişisel olduğundan" "kişiden kişiye" değişir. Bu yüzden söylediğin şey tamamen mantıksız.
  7. Beğen
    Fluart reacted to BynMubo in One Piece hakında düşünceleriniz   
    Öff .. Sevmezse sevmez sana ne arkadaşım ya batıyor mu?
  8. Beğen
    Fluart reacted to uchiha_n in Rurouni Kenshin   
    izle izle kötü sonları ben de sevmiyorum ya.. zaten güzel vakit geçirmek için izliyorsun bir de sonu kötü olunca ohooo... :P
  9. Beğen
  10. Beğen
    Fluart got a reaction from Hokage_Minato in İtiraf Köşesi   
    zaten bana koyan kısmıda orası değil tamam herkes beni sevmeyebilir doğaldır fakat yapmacık hareketlere, tafralara triplere felan hiç gerek yok yaşımızı almış insanlarız sonuçta :)
  11. Beğen
    Fluart reacted in Bıyık FC   
    Amacım muhalefet veye tartışma konusu yaratmak değil, sadece insanların sevdiği anime karakterlerine mizah amaçlı da olsa bıyık yapıp gülmek ve eğlenmek pek doğru değil. Umarım diğer insanların düşünceleri daha çok göz önüne alınarak bir şeyler yapılır. İyi eğlenceler.
  12. Beğen
    Fluart reacted to ozmet1231 in Ecchi FC [+18]   
    ehem paylaşım vakti gelmiş

biraz da lol

Beyaz saç hayranları

sena

yeter umarım :)
  13. Beğen
    Fluart got a reaction from sebasuchan in Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?   
    Gintama 6 7 8 haftada birkaç bölüm izliyorum sadece bitmesin diye :D
  14. Beğen
    Fluart reacted to Ogeday in Ecchi FC [+18]   
    Her zaman ki gibi 3'er 3'er paylaşıyorum. :D

15. Beğen
    Fluart got a reaction from Amygirl in Masaüstü Resimleriniz?   
    hahaha tam benzer yorum yapacaktım senin yorumu gördüm.Arkadaş 22 inç ekran var hiç mi yer olmaz :D masaüstünde kimse birşey bulamıyor ben hariç :D
  16. Beğen
    Fluart reacted to Ogeday in Ecchi FC [+18]   
    Daha önce paylaşılmadı galiba :D
    UYARI:İçinde 1 sahnede yaoi gördüm gibi oldum tam emin değilim ama hazırlıklı olun öbür türlü güzel :D
    Edit:Videoyu koymayı unutmuşum :D

17. Beğen
    Fluart reacted to ore wa mangaka ni naritay in Ecchi FC [+18]   
    adam neler tutuyomuş içinde :D
  18. Beğen
    Fluart reacted to ozmet1231 in İtiraf Köşesi   
    FF bölümüne yazsana Acı intikam diye :) güzel de tutar ha :)
    VE bu arada baya bi dayanıyorum çok güzel oluyor belirli bir süreden sonra transa giriyorsun :) dinlemeden duramıyorsun :ph34r:
    BynMuba adlı adminim kulaksızsız dinlenmez :) gecenin bi vakti hiç dinlenmez :) yapma benim yaptığımı :D
  19. Beğen
    Fluart reacted to Toprakezgi in İtiraf Köşesi   
    Akşam akşam eğlendim. :D Büyük itiraf sonda zaten. :D
  20. Beğen
    Fluart got a reaction from Toprakezgi in İtiraf Köşesi   
    itiraf sayılır mı bilmem ama okuyun derim sonu güzel :D
    dershaneden gelirken otobüsteyim her zaman ki gibi işte bu sefer feci kalabalık vardı, neredeyse kucak kucağa oturacağız hep beraber her neyse, benimde sağımda solumda kızlar var işte ya üniversiteli yada liseli tam anlayamamıştım, 5 10 dakika sonra otobüs aniden bir fren yaptı kızın teki üstüme uçtu tabi bende haliyle yerdeyim kızın üstümden kalkmasını bekliyorum baktım kalkacağı yok kendimi toparlayıp kızı kolundan tutup kaldırdım iyi misiniz felan dedim işte nezaket icabı...Kız açtı ağzını yumdu gözünü salak herif sen kimsin beni kaldırıyon dikkat etsene gerizekalı felan dedi açtı ağzını yumdu gözünü.Benim şanteller attı, hem kız üstüme düşüyor hem onu kaldırıyorum iyi misin diye de soruyorum ettiği laflara bak, daha öncede söyledim otobüste kalabalıktı biraz, yolcular felanda kıza yaptığın ayıp felan diyor her neyse bende boş durur muyum;
    "sizin gibi insanlara iyilikte yaramıyor sonra gelip diyorsunuz erkeklerin hepsi aynı, hem üstüme düşüyorsun hem seni kaldırıyorum üstüne iyi misin diyede bir soru soruyorum senin söylediklerine bak senin gibi bir kıza yakışıyo mu ?" dedim
    sonra kız ağlamaya felan başladı özür dileyip teşekkür etti morali bozuk gibiydi bi kaç espiri yaptım evimiz aynı yöndeydi indikten sonra bir süre beraber yürüdük kız başından geçen olayları anlatıyor üzülmüş numarası yapıyorum tabi bende (otobüste rezil etmişti beni unutur muyum nasıl intikam alacağım onu düşünüyorum.)

21. Beğen
    Fluart got a reaction from ore wa mangaka ni naritay in Ecchi FC [+18]   
    http://www.youtube.com/watch?v=Q048NbNWE-c
  22. Beğen
    Fluart got a reaction from Cold Dewil in Ecchi FC [+18]   
  23. Beğen
    Fluart got a reaction from Hokage_Minato in Ecchi FC [+18]   
  24. Beğen
    Fluart got a reaction from Ogeday in Ecchi FC [+18]   
  25. Beğen
    Fluart got a reaction from konoha in Sakura Zensen - Kiraz Ağacı   
    çok müthiş görünüyor rabbim neler yaratmış.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.