Jump to content

hinama

Üyeler
  • İçerik sayısı

12
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    hinama reacted to Namikaze_Minato in manga sonu   
    Bence devam edecek daha narutonunn hokage olmasını göremedim narutonun hokage olmasından 3 gün filan öncesine zaman atlaması yaparlar sonra naruto hokage olur ve seri devam eder. (Naruto Hinatayla evlenmeden  bu anime bitmez!!!! Hem daha chunin olamadı daha çoook şey var naruto öyle hemen bitebilecek bi anime değil bence çünkü savaştan sonra  bitse akılda bir sürü soru işareti kalıcak mesela Gaara evlenicek mi? =D)
  2. Beğen
    hinama reacted to ame in Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?   
    Nana ' daki salak olan Nana'dan nefret ediyorum :angry: Komik bir cümle oldu ama neyse :lol:
  3. Beğen
    hinama reacted in Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?   
    Sakura kadar nefret ettiğim başka karakter yok ölsede kurtulsak valla.
  4. Beğen
    hinama reacted to Yuki-chan in Biraz çiziktirdim :D   
    Dün diğer arkadaşların çizimlerine bakıyordum ve pek Sasuke göremedim. <_< Ben de dedim ki neden ben çizmiyorum. -_- :D Resim kağıdım ve kalemim yoktu ama vaz geçmedim. Çizgisiz defterimi ve sırf görünüşünü sevdiğim için aldığım kurşun kalemimi kullandım. :D

Bunun gözler ve çene biraz sorunlu ama düzeltmeye biraz üşendim. :wacko:

Araya İtachi de ekledim. :P

Buda sevdiğim karakterlerden biri onu da çizeyim dedim. :)

İtachi-sempai :(

kardeşimin arkadaşının isteği :D

buda kardeşimin isteği :lol:
  5. Beğen
    hinama reacted to ayanatsume in Bence Sasuke ölür![Spoiler İçerir]   
    Ölsünde kurtulalım. Hatta sakura ve sasuke beraber trajik bir biçimde ölseler süper olurdu :D
  6. Beğen
    hinama reacted to uchiha_n in İtiraf Köşesi   
    ya zaten bu sene dershaneye başlayacağım bir de geçen sene derslerim iyi olmadığından ailem bu sene notlarımı düzeltmemi bekliyor.yani sanmıyorum ki forumdaki çoğu kişi foruma sık sık girebilecek okul açılınca.malum çoğumuz liseye gidiyoruz. ve birkaçımız lys ve ygs ye hazırlanacak.demek istediğim silmeye gerek yok.arada mailleşiriz iki üç satır naruto tartışırız belki o zamana sasuke köye döner naruto hokage olur ağlaşırız :D :D yani böyle işte :D
  7. Beğen
    hinama reacted to Merlin in İtiraf Köşesi   
    küçükken tweety'i kız sanardım :D gerçi geçen sene öğrendim olayın aslını :D (erkekmiş :mellow: )
  8. Beğen
    hinama reacted to Witch. in En nefret ettiğiniz anime karakteri.   
    Sakura olabilir. Çok fazla nefret ediyorum karar veremedim esasen.
    Sakura, baş karakterlerden birisin, bir kere de bir işe yara be! Tenten bile daha fazla işe yaradı.
    (Ayrıca Naruto'ya seni seviyorum demeni ve Sasori'ye attığın yumruğu affetmedim. :angry: )
    Edit:
    Bu listeye sonradan Naruto ve Kankuro, Mirai Nikki'den Yukkii ve Vampire Knight'tan Kuran Kaname de girdi. Daha da çoğalır muhtemelen.
    Edit2: Tsunade ve Raikage'yi de unutmayalım lütfen.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.