Jump to content
Türk Anime TV Forum
Skadi

Ao Haru Ride Filminin Tanıtım Videosu

Önerilen İletiler

Ao Haru Ride Filminin Tanıtım Videosu Yayımlandı

ao-haru-ride-live-action.jpg

Geçtiğimiz bahar ayında Io Sakisaka’nın ünlü mangası Ao Haru Ride’nin live-action filmine uyarlanacağını duyurmuştuk. İlgili detayları buradan okuyabilirsiniz. Şimdi de filmin yaklaşık 30 saniyelik bir tanıtım videosu yayımlandı.

Honda Tsubasa ve Higashide Masahiro

Filmin başrol oyuncularından Higashide Masahiro (Mabuchi Kou) çekimler sonunda verdikleri bir röportajda orijinal eserin hayranlarına ihanet etmeyecek şekilde bir rol sergilediğini söylemiş. Zamanında oynadığı karakter Kou gibi kimseyle yakınlaşmamayı ve insanlarla arasına bir çizgi koyması gerektiğini düşünürmüş. Filmin temasının “gençlikte hatalar yapmak” olduğunun farkına varınca bu davranışının da aslında bir hata olduğunu anlamış.

Honda Tsubasa (Yoshioka Futaba) ise Futaba karakterini çok sevdiğini çekimler bitse bile ondan hiç ayrılmamış gibi hissettiğini ifade etmiş.

“Hadi bana Gençlik Ateşi neymiş gösterin!” der gibi bakan yönetmen Miki (ortada) ve oyuncular :)

Yönetmenliğini Takahiro Miki’nin (Hidamari no Kanojo, We Were There) yaptığı, senaryosunu ise Tomoko Yoshida’nın (Gaku, Kanojo wa Uso o Ai Shisugiteru) yazdığı film Japonya’da 13 Aralık’da vizyona girecek.

Kaynak:AnimeFantastica

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hımm sanırım Higashide Masahiro ismini aklımda tutacağım (:

Öhm konuya dönersek hayırlısı olsun.

Genelde pek animeler kadar sevemiyorum film uyarlamaları.

Umarım istisna olur.

Zira çocuk cidden neyse :D

Teşekkürler konu için.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok