Jump to content

( 11 / 11 ) Psycho-Pass 2

KuramaUN

Önerilen İletiler

Fiber liğin hakkı veriliyor  B) Çevirilerin, emeklerin için eline sağlık  ^_^ İlk bölümü izledim yeni gelen kıza uyuz, gıcık, sinir vs.vs olarak bölümü bitirdim  <_<  Kougami ve Makishima 'nın yokluğu, hatta izlerinin bile olmayışı içime oturdu  :angry: yeni sezon ile ilgili hiç iç açıcı hisler beslemediğimden seriyi güncel takip etmeyi bıraktım, zaten kalmış 6 hafta bitince izlerim  :ph34r: 9835673 gözle beklediğim kafamda hayali senaryolar oluşturduğum bir seriyi, daha ilk bölümden yargılamak belki doğru değildir ama ilk sezon ilk bölümün ilk dakikalarından itibaren beni cezbettiğinden beklentilerim oldukça yüksekti, ilerleyen bölümlerde belki çıta yükseliyordur -izlemediğimden yorum yapamıycam- umarım ilk sezonun bende ki yerini yakalar.

Tekrar elinize, emeğinize sağlık  ;) 

Yorumunuz ve görüşünüz için teşekkür ederim, elimden geldiğince hakkını vermeye çalışıyorum  :)  Seriye gelince, açıkçası ilk bölüm bende de hayal kırıklığı yarattı, seriyi çeviren kişi ben olmasam belki de bırakırdım  :)  Ama şu an, çeviriyi yaparken bile kalbim güm güm atıyor. Kaugami'nin boşluğu doldurulabilecek gibi değil, gerçekten şu ana kadar gördüğüm en iyi karakterlerden biri. Ama konu bütünlüğü açısından seri şu an bu boşluğun üstünü örter kapasitede. Çaylak dedektife gelince, elime verseler öldürmem günde beş öğün işkence ederim! Tepemin tası her daim tavanda dolaşıyor o çok bilmiş yüzünden! Çevirmen notu olarak geyik ya da kişisel görüş bildirmeyi doğru buluyor olsam, her satırda bol bol saygılarımı!!! sunardım kendisine  :) Ama seriyi güncel olarak ya da tamamlandıktan sonra mutlaka izlemenizi tavsiye ederim. En azından şimdiye kadar gayet emin adımlarla ilerliyor. Bu şekilde devam ederse doyurucu bir seri olacağından hiç şüphem yok. Ve son olarak, Kougami'yi görme umudumu henüz kaybetmedim, sanırım son bölüme kadar sabırla bekleyeceğim  :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 138
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Psycho-Pass 2 Anime Türü : Aksiyon Polisiye Bölüm Sayısı : 11 / 11 Yapım Yılı : 2014 Çevirmenler : Sine Güneş (Sinsine) Düzenleme : Sine Güneş (Sinsine)

Teknolojinin gelişmesiyle insanların suç işleme potansiyellerini ve suç işledikleri zaman işledikleri suçun derecesini ölçebilen "Psycho-Pass" adında bir cihaz icat edilmiştir. "Dominators" adlı silah

Hayırlı olsun şimdiden umarım güzel bir çeviri olur. heycanlı yerde kalmıştı seri.

Posted Images

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.