Jump to content
Türk Anime TV Forum
Sinsine

( 12 / 12 ) Dorei-ku The Animation

Önerilen İletiler

TheDirectEco, Bir saat önce yazdı:

Merak ettiğim ve beklediğim serilerden biriydi, bir an listede göremeyince kimse el atamayacak sanıyordum :D Teşekkürler...

Valla ben de el atmayı düşünmüyordum şahsen, hatta bekledim belki birileri alır diye ama iş başa düştü yine :) Bu sezon güncel almayacağım derken birçok kez kendi kuyumu kazdım :) Bakalım, umarım güzel bir seri olur da aldığıma pişman etmez. İyi seyirler...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Sine Güneş (Sinsine), 5 dakika önce yazdı:

Valla ben de el atmayı düşünmüyordum şahsen, hatta bekledim belki birileri alır diye ama iş başa düştü yine :) Bu sezon güncel almayacağım derken birçok kez kendi kuyumu kazdım :) Bakalım, umarım güzel bir seri olur da aldığıma pişman etmez. İyi seyirler...

Altyazı stli mi, rengi mi bir değişik geldi bana biraz. Sorun bende mi yoğsam:onion_gomen_by_7anime7drawer7:Teşekkürler bu arada bölüm için:onion_yep_by_7anime7drawer7:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Barış D. Baryshx, 4 dakika önce yazdı:

Altyazı stli mi, rengi mi bir değişik geldi bana biraz. Sorun bende mi yoğsam:onion_gomen_by_7anime7drawer7:Teşekkürler bu arada bölüm için:onion_yep_by_7anime7drawer7:

Valla renk siyah beyaz çok değişik olmasa gerek :) stil değişik gelmiştir muhtemelen, herkesin zevki farklı sonuçta belki sana hitap etmemiştir. Rica ederim, iyi seyirler :onion_yep_by_7anime7drawer7:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Sine Güneş (Sinsine), 21 saat önce yazdı:

Konusu gayet güzele benziyor valla da dediğin gibi umarım pişman ettirmez :D (Daha izlemeye başlamadım, başlayınca yazayım buraya da :P)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Barış D. Baryshx, 20 saat önce yazdı:

Sailor Moon Crystal'den hatırladığım kadarıyla Sinsine'nin altyazı fonları değişiktir bayağı ve bu konuda asla taviz vermez :haha-milk-bottle-emoticon:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok