Jump to content

Bir Hayaliniz

Dark Silence

Önerilen İletiler

Futbolcu olmaktı olmadı...oyun yapımcısı olmaktı olmadı...

şimdi 3. ve son hayalim olarak nitelendirdiğim bir senaryoyu animeye,diziye veya filme dökme çabam olacak senaristlik kısacası şimdi bakalım bu hayalde gerçek olmazsa öyle sıradan yaşar gideriz...

Senaryo konusunda kendime güveniyorum ama insanın hayatında şans olmadığı müddetçe isterse 9 dalda oscar olacak senaryo yazsın yinede şansı istemediği sürece hiç birşey yapamaz...şuanlık hayatın şansızlığı oynuyorum bakalım ne zaman şanslılar tarafına geçeceğim...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 252
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hayaller de hedefler gibidir; bitmez, sadece koşullara göre de değişir üstelik bazılarına ulaşamayacağını bilsen de ki hayalleri hedeflerden ayıran da bu ya... Ama bu değişen koşullara rağmen, her dai

Vampir olmak ..

Benim bir sürü hayalim olduğunu farkettim bu konu sayesinde.Hayallerimden biri,daha doğrusu takıntılarımdan biri diyelim buna,hayvanların konuştuğu düşüncesi.Ama bize bunu göstermiyorlar,korkuyorlar y

Posted Images

Futbolcu olmaktı olmadı...oyun yapımcısı olmaktı olmadı...

şimdi 3. ve son hayalim olarak nitelendirdiğim bir senaryoyu animeye,diziye veya filme dökme çabam olacak senaristlik kısacası şimdi bakalım bu hayalde gerçek olmazsa öyle sıradan yaşar gideriz...

Senaryo konusunda kendime güveniyorum ama insanın hayatında şans olmadığı müddetçe isterse 9 dalda oscar olacak senaryo yazsın yinede şansı istemediği sürece hiç birşey yapamaz...şuanlık hayatın şansızlığı oynuyorum bakalım ne zaman şanslılar tarafına geçeceğim...

Leorn çok mantıklı konuşuyorsun. ciddiyim.

Ama o kadar ciddisin ki bana birini hatırlatıyorsun kafamı duvarlara vurasım geliyor.

Bunu da diyim dedim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valla benim hayalim büyük bir bilgisayar programcılık şirketi kurmak ve konsepti farklı ama yine de insanlara yararlı programlar yazmak, aynı zamanda şaşırtıcı bir işletim sistemi geliştirmek.

İnsanlarla çekinmeden konuşup anlaşabilmek benim şu andaki en büyük hayalim.

Aynı zamanda bende insanlarla rahat rahat konuşmak, sohbet etmek istiyorum, ama konuşacak bir konu tam olarak bulamıyorum, tıkanıyorum :( Psikiyatrist'e gitmekte insana kendisinin deli olduğu düşüncesini getiriyo, o yüzden psikiyatriste de gitmek istemiyorum :( pfff....
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynı zamanda bende insanlarla rahat rahat konuşmak, sohbet etmek istiyorum, ama konuşacak bir konu tam olarak bulamıyorum, tıkanıyorum :( Psikiyatrist'e gitmekte insana kendisinin deli olduğu düşüncesini getiriyo, o yüzden psikiyatriste de gitmek istemiyorum :( pfff....

Psikiyatriste değil psikoloğa gideceksiniz zaten. Psikiyatriste sizin deyiminizle "deliler" gitmez yalnız ilaç alması gerekecek psikolojik problemleri olanlar da gider.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Psikiyatriste değil psikoloğa gideceksiniz zaten. Psikiyatriste sizin deyiminizle "deliler" gitmez yalnız ilaç alması gerekecek psikolojik problemleri olanlar da gider.

Ben arkadaşı çok iyi anlıyorum kendimden konu bulamamak psikologla çözülecek bir problem değil bence konu bulmak için o kişiyle ortak anıların, arkadaşların ve olayların filan olması gerekiyor.(Bunu söylememe rağmen bende zorluk çekiyorum :D )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben arkadaşı çok iyi anlıyorum kendimden konu bulamamak psikologla çözülecek bir problem değil bence konu bulmak için o kişiyle ortak anıların, arkadaşların ve olayların filan olması gerekiyor.(Bunu söylememe rağmen bende zorluk çekiyorum :D )

Aslında psikolog olayını sen ve sosyal fobin için demiştim.

Yzdklarımı dzgün okusna slk!!

Tamam bir daha şöyle konuşmayacağım. Ayy ıyyy çok kötü hissettim. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Valla benim hayalim büyük bir bilgisayar programcılık şirketi kurmak ve konsepti farklı ama yine de insanlara yararlı programlar yazmak, aynı zamanda şaşırtıcı bir işletim sistemi geliştirmek.

İnsanlardan çekinen insanlara çok özeniyorum :( :( hiç öyle olamamışımdır ve hep dikkat çekerim bu yüzden herkes bana ön yargılı yaklaşır nasıl bir özelliğiniz olduğunun farkında mısınız :(

benim hayalim, insanların ileride benim yapacağım çizgi filmleri izlemesi, hatta süngerbob un devamını bana çizdirmeleri fdghjk buna ilk süngerbob izlediğimde karar vermiştim :rolleyes:

hayalini okuyunca uzun zaman önce izlediğim bir video geldi aklıma :D umarım sana güzel örnek olur :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslında psikolog olayını sen ve sosyal fobin için demiştim.

Yzdklarımı dzgün okusna slk!!

Tamam bir daha şöyle konuşmayacağım. Ayy ıyyy çok kötü hissettim. :D

Bence çok hoş öyle devam et :D Ve şunu da hemen ekliyeyim şuan çok rahat konuşuyorum çünkü pc'deyim yani pc başında acaip rahat konuşurum insanlarla ama yüz yüze tek kelime edemem :D he bir problemim daha var ama cidden bana mal diceksiniz buradan mı yazayım konu dağıla bilir mesaj mı atayım :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence çok hoş öyle devam et :D Ve şunu da hemen ekliyeyim şuan çok rahat konuşuyorum çünkü pc'deyim yani pc başında acaip rahat konuşurum insanlarla ama yüz yüze tek kelime edemem :D he bir problemim daha var ama cidden bana mal diceksiniz buradan mı yazayım konu dağıla bilir mesaj mı atayım :D

At istersen, muhabbet edecek konu olur...
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.