Jump to content

Herkese Merhaba - #Closery

Closery

Önerilen İletiler

Merhaba,  :)

Adım Yunus Emre, bilgisayar ile çok ilgiliyimdir.
Genelde Web Tasarım ve Programlama üzerinde çalışmalar yaparım.  :) Bazende Photoshop tan çizimler yaparım.
İngilizce müzik dinlemeyi severim. Türkçe müziklere pek haz etmem.
Pop bazen Rock dinlerim.

Manga okumayı biraz severim. (Aslında tek tek sayfa sayfa ilerlemeden okuyabileceğim bir site bulsaydım daha çok severdim)  :D

Anime olarak genelde Doğaüstü güçlerBilim-Kurgu, AksiyonFantastikKomediEcchi türünde animeler izlerim.

Bazı İzlediğim Animeler:

Sword Art Online (Favorim)

HighSchool DxD & DxD New

Death Note (Favorim)

Yu-Gi-Oh!

Shingeki no Kyojin
Log Horizon (İzliyorum)
Kiss X Sis (İzliyorum)
Yosuga no Sora (4. bölümden sonra bıraktım)  :D

Bir kaç anime daha vardı ama şimdi aklıma gelmedi.  :)

Bunlarda İzlemeyi Düşündüğüm Bazı Animeler:

Soul Sater
No Game No Life
School Days
Strike the Blood
Eureka Seven Ao
Senran Kagura
Mirai Nikki
Stein's Gate
Mikakunin De Shinkoukei

Kısaca "Merhaba TürkAnimeTV üyeleri !" :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 24
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Selam Genç ^_^ Hoşgeldin Foruma...   PS: Birazda eski animeleri izlemeni tavsiye ederim ;) Mesela, Bleach,GTO,Hellsing,Elfen Lied,DMC,FMA gibi ^_^

bence de Noragami izle ilk :) bu arada foruma hoşgeldin ^^ iyi forumlar  ^_^ 

Hoş geldin :) İzlediğin tarz benimkinin aynısı (Hatta italik yazdım o kadar aynı yani) Bir dakika ya sadece o da değil dinlediğin müzik, programlama ile uğraşman  falan da :D Resmen küçük kardeşimi bu

Hoş geldin :) İzlediğin tarz benimkinin aynısı (Hatta italik yazdım o kadar aynı yani) Bir dakika ya sadece o da değil dinlediğin müzik, programlama ile uğraşman  falan da :D

Resmen küçük kardeşimi bulmuşum ben, anime önerisi ıvır zıvır her şeyi sorabilirsin bana. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DMC izlemeyi düşünüyorum zaten :)

Eski animeler genelde uzun oluyo, uzun anime izlemeye gözüm yemiyo nedense ama sonrada kısa anime bitince keşke 200 bölüm daha olsa da izlesem diyorum :D

Eski animelerede bakıcam ama önce şu listemdekileri bitireyim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

selam dostum :) ben ayhan mehmet :) müzik zevkimiz aynı :) bu arada school days güzel animedir hani sonunda bi olay oluyo bu yüzden ay pisikolojim bozulud dersen benle iltibata felan geçme yav takmışlar son bölüme ne olmuş lan orda yaşşana bilecek gerçek bi olay yani insanlar türlü türlü (spoiler vermemk için zor duruyor) ilk izlediğim animedir school days izle ve beğen beğeneceksin  :good-job-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.