Jump to content

Sword Art Online 'WORLD' |FC|

Kaxell

Önerilen İletiler

ha  :blink: ilginçmiş izleme nedenin ^_^  gerçi benimde 1. sezonu izledim 2yide izleyeyim bariye dayanıyor ama değişebilir bu düşünce :) pek sanmıyorum ama  ;)

Sana şöyle söyleyim o serinin ilk 14 bölümü efsane olabilecek bir animenin içini nasıl edilebileceğini gösteren çok net seriydi bana göre... asuna dışında ilgimi çeken bir kısım yok, kılıçları daha çok severim silahlardan, silahlar çünkü kolay ölüm sağlar  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 379
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yenilenmektedir (10 Mart 2015) Sinon aşkım: http://forum.turkanime.tv/topic/10705-sinon-gun-gale-online-karakter-tan%C4%B1t%C4%B1mspoiler/ Kurucu: Kaxell Sinon VIP Fan Club: Centılboy :cheer1-onio

Durun kız olması konusunda spoiler vereyim:

Buda Sinan;

Sana şöyle söyleyim o serinin ilk 14 bölümü efsane olabilecek bir animenin içini nasıl edilebileceğini gösteren çok net seriydi bana göre... asuna dışında ilgimi çeken bir kısım yok, kılıçları daha çok severim silahlardan, silahlar çünkü kolay ölüm sağlar  :D

ben zaten esriye soğuk biriyim açıkçası asuna ile yaklaşkıları an ben biraz bozar demiştim ki ardından haremi kurdu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben zaten esriye soğuk biriyim açıkçası asuna ile yaklaşkıları an ben biraz bozar demiştim ki ardından haremi kurdu

Ne haremi kız yoktu ki, hentai'ye döndü seri öyle demek istedin bence :)  2. seriyi hiç bakmadım daha asunanın olduğu sahnelere bakar geçerim o kadar  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne haremi kız yoktu ki, hentai'ye döndü seri öyle demek istedin bence :)  2. seriyi hiç bakmadım daha asunanın olduğu sahnelere bakar geçerim o kadar  :D

Ne hentaisi ne haremi güzelim SAO'ma hakaret mi ediyonuz siz bakem hee.. :angry: neyse birdaha görmiyim ok ^_^

İlk seriyi yeni izledim arkadaşlar düşüncemi söyliyim,

Öncelikle ağırdan alıp başlamaları güzel daha uzun bir seri olacağını işaretidir bu ki ilk 14'lük seriyi hemen bitirmişlerdi ve sonra farklı bir konuya geçiş yapmışlardı herşey çok hızlı ilerlemişti buda kötü oldu tabi ki. Neyse bazı arkadaşlar şu sniper kullanan kız ile düşman olduğunu söylüyorlar ama bence öyle olmıyacak tabi ki 5 senelik anime hayatımda gördüğüm tecrübelere dayanarak söylüyorum ki Kirito ile başta tanışma faslı olarak bir dövüş olacak ve sonra tanışıp kanka olucaklar :) Bu arada Kirito'da yine kılıç var ama bu sefer jediler gibi ışın kılıcı kullanıyor anladığım kadarıyla.. :D Neyse bu kızın rehberliğinde olayı çözmeye başlıyacaklar benim tahminim böyle. Aynı ilk serinin ikinci yarısında kardeşinden yardım aldığı gibi olucak görürsünüz ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asunanın ana karakter olmadığı seriyi neyleyim be  :( Simon minom anlamam ben inşallah bu kirito simonla çıkarda, asuna boşda çıkar  :wub:

asdfg aslında bir birlerine uyuorla hani :P ikiside aynı tarz konuşuyor soguk cool :D

yanlız bu sahne fazma detaylı çizilmiş ne :D

2dbm5b4.png

bu kötü kaarkteri sevdim ben :)

29dtugy.gif

2cej2bt.gif

166al94.gif

tümüyle kirito bey

ta1zj7.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

asdfg aslında bir birlerine uyuorla hani :P ikiside aynı tarz konuşuyor soguk cool :D

yanlız bu sahne fazma detaylı çizilmiş ne :D

2dbm5b4.png

bu kötü kaarkteri sevdim ben :)

29dtugy.gif

2cej2bt.gif

Kötü karakterleri bende severim ne azından rol yapmıyorlar  :lol:

Benciller ama kendi çıkarları söz konusu, hangimiz öyle değiliz ki sonuçta  :(

Ah kiritoyu öldürse bu çok güzel olur

Ateş ediyor bu karakter  :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gerçektende Biraz Fazla Detaylı...

2dbm5b4.png

Alım Varsa Ekliyiver Beni De İlk Bölüm Yorumum

Ağırdan Aldılar Fakat Biraz Fazla Ağırdan Aldılar Gibime Geliyor Oyuna Girmedi Dahası Asunaya Söylemedi Bile Yinede Güzeldi Uzun 1 Seri Olacaksa İstedikleri Kadar Ağırdan Alsınlar Simon'un Keskin Nişancı Olması Benimde Sniper Silahlarına İlgim Olduğundan Benim İçin İyi 1 Seri Olacak

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kötü karakterleri bende severim ne azından rol yapmıyorlar  :lol:

Benciller ama kendi çıkarları söz konusu, hangimiz öyle değiliz ki sonuçta  :(

Ah kiritoyu öldürse bu çok güzel olur

Ateş ediyor bu karakter  :lol:

hehehehe peki poza ne diyorsun baya detay vereceklermiş başta sonra izin alamamışlar her halde :P

Alım Varsa Ekliyiver Beni De İlk Bölüm Yorumum

Ağırdan Aldılar Fakat Biraz Fazla Ağırdan Aldılar Gibime Geliyor Oyuna Girmedi Dahası Asunaya Söylemedi Bile Yinede Güzeldi Uzun 1 Seri Olacaksa İstedikleri Kadar Ağırdan Alsınlar Simon'un Keskin Nişancı Olması Benimde Sniper Silahlarına İlgim Olduğundan Benim İçin İyi 1 Seri Olacak

böyle giderse 3. bölümü bulur diye düşünüyorum girmesi 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.