Jump to content

Redline (Anime Film Tanıtım)

Önerilen İletiler

oleyy izleyen biri Erdem fikrini söyle Space Dandy benzeten tek ben miyim hafif bir araklama hissediyorum bu konuda  :ph34r: tanıtımın altına yazacaktım unutmuşum  :unsure:

Watabane araklama yapacak birisi değildir vardır bildiği bir şey. :D Ayrıca o kadar önerdim size seriyi ama nerede mesajlarımı okuyan.  <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tam 1 senedir izlenecekler listemde olan ancak yoğun diretmeler sonucu "10 gb lık versiyonunu şöyle plazma ve ya lcd ekranda ses sistemiyle izle. Yoksa izleme daha iyi. yerdeki fıstık kabuklarının hareketine kadar sindirerek izlemen gerek hacı bak yoksa bir manası yok." hala bekletiyorum bu denilenleri bulmak için :)

Yalnız beni asıl tav eden kısmı yapımının 7 yıl sürmesi ki oyuncusu konusu cartı curtu farketmez böyle üstüne 5-6 yıldan fazla uğraşılmış ne olsa izlerim.  B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Watabane araklama yapacak birisi değildir vardır bildiği bir şey. :D Ayrıca o kadar önerdim size seriyi ama nerede mesajlarımı okuyan.  <_<

ne mesajı hangi mesaj ne zaman dı  :blink: diyene bak mesaj silme takıntılı herif  <_<

tam 1 senedir izlenecekler listemde olan ancak yoğun diretmeler sonucu "10 gb lık versiyonunu şöyle plazma ve ya lcd ekranda ses sistemiyle izle. Yoksa izleme daha iyi. yerdeki fıstık kabuklarının hareketine kadar sindirerek izlemen gerek hacı bak yoksa bir manası yok." hala bekletiyorum bu denilenleri bulmak için :)

Yalnız beni asıl tav eden kısmı yapımının 7 yıl sürmesi ki oyuncusu konusu cartı curtu farketmez böyle üstüne 5-6 yıldan fazla uğraşılmış ne olsa izlerim.  B)

10 gb versiyonu bulabilene aşk olsun ben 1080p izledim yetti de artı bide blueray ini felan izlesem direk Redline Redline diye dolanırdım herhalde  :P ayrıca 100.000 el yapımı çizim kullanılmış  :ph34r:  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ne mesajı hangi mesaj ne zaman dı  :blink: diyene bak mesaj silme takıntılı herif  <_<

10 gb versiyonu bulabilene aşk olsun ben 1080p izledim yetti de artı bide blueray ini felan izlesem direk Redline Redline diye dolanırdım herhalde  :P ayrıca 100.000 el yapımı çizim kullanılmış  :ph34r:  

torrent olarak almıştım da yer yoktuı bilg da indirmemiştim...hem zaten izleyecek tv de yok bizim ki tüplü :D

Redline yazısını görünce One Piece e yeni film geliyor sandım

:lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.