Jump to content

Yine Ben Geldimm :)

stingbull

Önerilen İletiler

İmzamdaki Anime Spice and Wolf :D iki sezonu olan ama yarım kalan bir anime 3. sezonu ne zaman çıkar bilmiyorum. :( bekliyorum sadece bir umut...

İzlediğim en güzel animelerden birisi... Favorilerimden...

Bilgilendirme İçin Teşekürler Animeyi izlemeyi Planlıyorum. ßu arada Tekrar yeni Geldine Göre Kuralları Gözden Geçirmeyi Unutma Güncel kurallar var mesela imza kuralı gibi  <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bilgilendirme İçin Teşekürler Animeyi izlemeyi Planlıyorum. ßu arada Tekrar yeni Geldine Göre Kuralları Gözden Geçirmeyi Unutma Güncel kurallar var mesela imza kuralı gibi  <_<

Önemli değil iyi seyirler... :)

İmza konusuna hiç girmeyelim. Baştan beri aynı imzayı taşıyorum. O yüzden bir sorun yaşayacaksam yapacak bir şey yok. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin. Ben de seneye gideceğim inş. Artık pek farkı kalmadı gerçi uzun ile kısa askerliğin ama giden arkadaşlardan duyduğumuz kadarı ile bazı adamlar uzun yapanlara amele muamelesi yapıyorlarmış bize denk gelmez inş öle adamlar :)

İnşallah hakkında hayırlısı olur kardeşim. O duyduğun şeylere gelince, uzun yapanlara amele muamelesini komutanlar yapıyor. kısa dönemler genelde yazıcı, yada mesleği neyse ona göre uzun giden arkadaşlara nazaran daha rahat yerlere yerleştiriliyor. kalan diğer tüm işleri ise uzun dönemlere yaptırıyorlar. Depo. mıntıka, temizlik, tabi böyle olunca da uzun dönemler genelde kısa dönemlerden nefret ediyorlar. Orası da ayrı bir konu komutan onları ezince onlarda komutanın olmadığı zamanlar seni ezmeye çalışıyorlar. Sonra sen 5 ay yapıp gideceksin diye de ayrı bir ruh haline giriyorlar. Kendimden örnek ben kısa dönem gittim. gittiğimizde en alt dönem geleli 3 ay olmuştu. Biz askerliği bitirdiğimizde onlar hala 3-4 ay sayıyorlardı. Bunun sonucunda bize ters davranmaya çalıştılar. Yani bir tür düzensizlik var. Bunun nedeni de  dediğim gibi komutanların yaptığı ayrımcılıktan doğan nefret ve onlar 200-300 gibi bir gün sayımı yaparken bizim gittiğimde 130-140 arası bir gün saymamız ...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ehehe askerliği yeni bitirdiğin nasıl belli. :D 

Hoş geldin tekrardan. Pek muhabbetimiz olmamıştı. Madem artık buralardasın umarım bu sefer olur. :D İsmini yazmamışsın, gizli takılanlardan mısın ? 

Bu arada ben seni kız sanıyordum bir ara. :mellow: 

Teşekkür ederim. Evet, bundan sonra buralardayım denebilir. Seninde bildiğin gibi askerlik büyük bir engel erkeklerin hayatında, bu engeli de aştık. 

Bu arada, bilgilerimde ismimin olmaması normal yazmamışımdır. Adım Ergin, yaşadığım yer ise Sakarya. Yaşım ise 30, ufaklığımdan beri  One Piece, Samurai-X, gibi animeleri tekrar izlemek isteme sebebinden burada bulunuyorum denebilir. Tabi birazda bir şeyler izleme meraklısıyım denebilir. Sinema, Dizi, Anime sırasıyla izleme serüvenim böyle denebilir. :) 

Erkeğim, bu arada kız olduğum fikri nereden esti :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ya sanırım sana abi dememiz lazım en azından benim :D abi sana bir soru ... Sence anime hangi yaş grubu içindir, ölene kadar anime izler misin pekii luffy böyle gülmeyi nerden öğrendi :D

Yaş grubunu bilmem ama zevk meselesi denebilir. Aslen ben anime izleyen biri değildim. Film ve dizi izlerdim. Taa ki izlediğim diziler filmler artık kalmayınca tv de Samurai-X i gördüm. Sonra "İnternette var mı acaba?" diyerekten araştırdım. burasını buldum. izledim. Sonrasında One Piece gördüm. Onu da izledim. Derken Bu sefer diğer animeleri de izlemeye başladım. Onlarda bitti. şimdi takip ettiğim diziler, animeler, filmler hala devam etmektedir. Burda sana izlediğim dizi listesini yazsam bitmez :D yada film listesini yada anime listesini :D

Son soruna gelecek olursak bende luffy o gülüşü, izledinmi bilmiyorum. Kemal Sunal ın Gülen Adam filminden kapmış olabilir. :)  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.