Jump to content

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Rojo*

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 2.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

utanarak sölüyorum Junjou Romantica  böykkkkkkkkkkkkkkkkkk        =**= .Blushh

Baccano'yu bitirdim. Evet animede işlenen tüm kurguyu anladım fakat herkesin bu animede ne bulduğunu anlayamadım. Sıkıcıydı. Vasattı. Beğeni meselesi... Öyle her beğenilen animeyi izlemeyeceksin...

Noragamiden sonra Lovely Complexi bitirdim harika bir animeydi :)

Posted Images

Owari no seraph Nagayo kessen  : Açıkcası ilk sezonu tamamını izledim . Ama bu sezon sıktı ara ara baktım ... İdarelik bir anime işte.

Kagewani: Gizem, mizem bir şey yazıyordu ondan bakayım dedim ama atlaya atlaya baktım valla ne oldu bende anlamadım. :D 

Subete ga F ni Naru: The Perfect İnsiter : Bu animeyi cidden sevdim ben değişik bir havası vardı. Öyle mutlaka izleyin falan demeyeceğim ama cidden değişikti.. 

Montaijii-tachi ga İsekai Kara Kuru Sou Desu yo?:Uzun zamandan sonra 1 günde bitirdim bu animeyi zaten 10 bölümdü 1 tane de ovası var ben genelde ova special falan izlemediğim için 10 bölümm de çok eğlendim. No game No Life tarzı yani tadı alıyorsunuz. Ve ana karakter baya güçlü ve zekiydi herkesi tekliyordu neredeyse ama genel olarak çok samimi bir anime gibi geldi bana umarım 2. sezonu gelir. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.