Jump to content

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Rojo*

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 2.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

utanarak sölüyorum Junjou Romantica  böykkkkkkkkkkkkkkkkkk        =**= .Blushh

Baccano'yu bitirdim. Evet animede işlenen tüm kurguyu anladım fakat herkesin bu animede ne bulduğunu anlayamadım. Sıkıcıydı. Vasattı. Beğeni meselesi... Öyle her beğenilen animeyi izlemeyeceksin...

Noragamiden sonra Lovely Complexi bitirdim harika bir animeydi :)

Posted Images

Hanasakeru Seishounen. Allahım ya çok tatlı bitti ya. :embarrassed4-onion-head-emotico :love-you-crazy-rabbit-emoticon: :hate-crazy-rabbit-emoticon: Herkese öneririm. Çok güzel bir anime. Valla ne yalan söyleyeyim bu animedeki kızlar çok şanslı. Çünkü güzelim erkekler onlara kalıyor. Biz kızlara hiçbir yakışıklı erkek kalmıyor. :head-crazy-rabbit-emoticon: :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon: :wait-onion-head-emoticon:

Düzenlenme: ezgi2002 tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Peach Girl: Sıradan bir shoujo aşk hikayesi bekliyordum ama bayağı bayağı iyi çıktı ve gerçekten hikayesi sarıyor. Entrikaların döndüğü bir hikaye. Romantizmi de oldukça iyi. Öpücüklerin havada uçuştuğu bir seri diyebilirim. Romantizm arayanlara tavsiyemdir.

2kVG7E.jpg

Guin Saga: Wow, nasıl desem, farklı bir havası olan bir seriydi. Hikayenin geçtiği yerler, zamanı, gizemi filan bayağı farklı bir atmosfer katıyor. Kıyıda köşede kalan serilerden biri. Kesinlikle izleyin ve yıldızların rehberliğinde bir yolculuğa çıkın .p

8b7pm1.jpg

Uta no Prince-sama Serisi: Nasıl desem başta erkek idollerin o dansları filan beni güldürmüştü, alışık olmadığım bir dünya ama kesinlikle izledikçe daha da çok hoşuma gitti :D

6kL369.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Midori Days. Konuya biraz değinirsek ana karakterimiz Sawamura Seiji herkesin çekindiği sert birisi görünümünde olan, aynı zamanda 17 yıl 2 ay (?) boyunca hiç sevgilisi olmamış, çıkma teklif ettiği 20 kadar kızdan da ret cevabı almış bir liseli. Liseli dedim ama klişe tiplemelerin dışında başarılı bir karakter benim gözümde :)  Neyse bizim Seiji'ye uzun zamandır aşık olan ancak utangaçlığı yüzünden bir türlü söyleyememiş, uzaktan seyretmekle yetinmiş bir kızımız var ^_^ Ve Seiji bir sabah uyandığında sağ elinin bir kıza dönüştüğünü fark eder bu kız da Seiji'den hoşlanan kız. Ve olaylar gelişir  :P Konu ideal ecchi konusu gibi görünse de pek öyle değil. Sade bir işlenişi var karakterlerde oldukça başarılı en azından benim için. Farklı bir şeyler izlemek isteyenlere tavsiye edilir ^_^

Unutmadan çok güzel bir ending parçası var  :wub: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.