Jump to content

Luffy'nin Annesi?

stingbull

Önerilen İletiler

Ben size soyleyeyim oldugunu: Crocodile

Dusununce cok mantikli aslinda. Dragon dunya hukumetine karsi savasirken karisinin kim oldugunun bilinmesi tehlike arz edebilirdi. Bu nedenle oglu dogduktan sonra muttefiki Ivankov'dan onun cinsiyetini degistirmesini istedi. Hatirlarsaniz Marineford'da Luffy'le karsilastiginda tam savasacakken Ivankov mudahele edip Crocodile ile ilgili buyuk bir sirdan bahsederek santaj yapmisti. Hatta cocuklugunda da daha cok disiye benziyor :

Crocodile_as_a_Child.png

ve tabiki gercek adi da..........

CROCO D. ILE

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 sene sonra...
  • Yanıtlar 32
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

bence luffy nin annesi kim Oda bile bilmiyor.Daha karar vermemiştir

@antirulez Bunların sonu yok zaten, shanks içinde gol d roger'ın kayınçosu olduğu teorileri var :D Portgas D. Shanks

ODA'ya sorduklarında daha robinin geçmişini çiziyordu ve ya çizmişti. Cevabında şu geçiyor   "Sanırım hala yaşıyor. Üstünde çalışıyorum (gülüyor) Eğer hikayede görünürse sert görünüşlü bir kadın olaca

_Alliance_, 24.08.2015 - 22:20 tarihinde yazdı:

Ben size soyleyeyim oldugunu: Crocodile

Dusununce cok mantikli aslinda. Dragon dunya hukumetine karsi savasirken karisinin kim oldugunun bilinmesi tehlike arz edebilirdi. Bu nedenle oglu dogduktan sonra muttefiki Ivankov'dan onun cinsiyetini degistirmesini istedi. Hatirlarsaniz Marineford'da Luffy'le karsilastiginda tam savasacakken Ivankov mudahele edip Crocodile ile ilgili buyuk bir sirdan bahsederek santaj yapmisti. Hatta cocuklugunda da daha cok disiye benziyor :

Crocodile_as_a_Child.png

ve tabiki gercek adi da..........

CROCO D. ILE

Croco ile ilgili bu muhabbeti biliyorum ama ben daha farklı birinin eşi diye duymuştum bence annesi Im-sama çıksa daha fena olur 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.