Jump to content

Turk Anime TV'yi Ne Zaman Keşfettiniz ?


Guest MaRMaReX

Recommended Posts

Guest MaRMaReX
Ben Önce'den Görüyordum Ama Şöyle '' ...... 13. Bölüm '' Gibi Yazıyordum Çıkıyordu İzliyordum. Ama Tam Olarak Siteye Bağlanma 4-5 Ay Olmuştur.  ;D
Link to post
Share on other sites

  • Replies 35
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Benim gibi anime izleyen, anlaşabileceğim, animeler hakkında konuşabileceğim kişiler olsa ne güzel olur diye düşünüp forumlara baktım. Burası hoşuma gitti. Daha 2 gün oldu sanırım. 8)

Yazıp denedim, yan taraftada "Edebiyat Serisi" diyor, çok edebi bir eser canım 

Ben genelde torrentle indirip altyazı ekliyordum sonra uzun sürünce görüntü kalitesi düşük olan site bulup ordan indireyim dedim turkanime.tv benim bu konudaki alternatif sitemdi sonra daha çok anime olduğunu görünce buraya yöneldim :o yaklaşık 9 ay olmuştur(bleache başlangıç bitiriş yaptığım zamanlar)

Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

2-2.5 yıl fln oldu galiba anime arıyodum yanlış hatırlamıyosam death note'du :D Bi süre sonrada foruma bi istek yapmak için girdim Kamikaze Jeanne'ydi galiba sonrada düzenli bi ilişki şeklinde gitti Türk anime TV...^^

Link to post
Share on other sites

Bir gün annemle vampir filmlerini bitirip vampir çizgi filmlerini ararken bi baktım annem helsıng  izliyo daha sonra vampıre knıgt izliyor aradan bir kaç gün geçti bende anime izleme isteği geldi, önceleri başka bir siteden izledim 4 ay kadar sonrada başka bir anime araken türkanime tv yi buldum baktım bir sürü anime var  sonuçta 3 yıldır izliyorum.Bir sürü anime izledim manga okudum ki yazmaya kalksam çok uzun olur ayrıntılara dikkat ettiğim ve sadece okuduğum ve izlediğim şeyleri unutmama gibi bir huyum olduğu için anlatmaya yani yazmaya başlarsam tahmin edersiniz  gerçekten çok uzun olur sadece bunu anlatıyorken bile bu kadar uzun bir açıklama olduysa anladınız işte ...türkanimetv bir dönem kapandı sandım çok büyük bir üzüntü içindeydim geri geldiği için çok mutluyum umarım türkiyenin bir numaralı tek sitesi olur tamamen türkçe alt yazı ve türkçe mangaları bu sayede rahatlıkla  buluyorum başarılarınızın devamını dilerim saçmaladığım şeyler konusunda afoluna herşey için teşekkürler.

Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.