Jump to content

Isu-chan

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 32
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hoş geldin :) Forum genelinde en çok güncellenen konu Ecchi günlük takip edebilirsin :D İyi forumlar ^_^

Pelin sen de admin gibi bişey oldun çıktın :D Nereye baksam sanki şurda kurallara uyulmamış, şurda şunu yanlış yapmışsın tarzı mesajlarını görüyorum :)

Posted Images

yahu ne kırılması ? bunları söyleyerek şimdi beni kırıyorsunuz. ben de kurallara uymayı seven biriyim. "bak bakalım şimdi nasıl olmuş" derken biraz daha cana yakın konuşmak istedim. yoksa o kadar çabuk kırılmam yahu. ayrıca uyardığınız için hepinize teşekkürler.

Bende sürekli yanlış anlaşıldığımdan böyle dedim aslında kırılacak bişi yok haklısın birisi bir hatamdan dolayı beni uyarsa memnun olurum, ille adminin görüp uyarmasını beklememeliyiz bu tür yardımlaşmalar aramızda olmalı diye düşünüyorum, bende sana teşekkür ederim ^~^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş Geldin Derin.  ^_^  Bu İsmi ilk defa duyuyorum.  :huh:  Tam benim kafadan bir arkadaşsın bende LoL ( Merak edenlere yazıyorum; League of Legends ) 'den nefret ederim.   <_< Japonca eğitimi alman güzel. Alt yazısız bile izleyebilirsin anime'leri B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş Geldin Derin.  ^_^  Bu İsmi ilk defa duyuyorum.  :huh:  Tam benim kafadan bir arkadaşsın bende LoL ( Merak edenlere yazıyorum; League of Legends ) 'den nefret ederim.   <_< Japonca eğitimi alman güzel. Alt yazısız bile izleyebilirsin anime'leri B)

yahu herkes sırf anime izlediğim için eğitim aldığımı zannediyor. Nasıl bir cahillik içinde okuyorum. İnsanın yabancı dil öğrenmesi kötü bir şey mi yahu ? ( bu arada size dememiştim scream-san. okuduğum okul cidden cahil olduğu için onlara dedim. hala mossberg'in bıçak olduğunu söyleyen var. böyle bir yer. en azından "bilmiyorum" de kardeşim)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hos geldin foruma. Ben de Meltem. :D İyi eglenceler.

Edit:

Japon dizilerine goz attin mi? O.o ( Anime izleyen insan bile az bulunurken dizilerini izleyen birine denk gelmek cok baska bir duygu oluyor. asjkgdfjfj )

Japon dizilerini nereden bulabileceğimi bilmiyorum. İzlemek isterim. Modern yaşantılarını daha düzgün anlarım sanırım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.