Jump to content

Yeni / Gangsta Amv (Güncellendi - 09.07.2015)

Raven-kun'

Önerilen İletiler

AMV baya iyi olmuş uğraştığın emek verdiğin belli tebrikler :D Ve;

Aynen böyle devam gençlik :D Birde charmer arkadaş var oda bayaa yetenekli bu konularda :)

Saol sen de olmasan unutulup gitcez bu diyarlarda :P

Çok potansiyel AMV'ciler görüyorum burada :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 91
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Arkadaşlar yeni amv'mi sizlere paylaşmak istedim inş. beğenirsiniz :) Gangsta Amv - Hollywood Gangsta  , En iyi kalite için HD izleyiniz ...  ;)  Gangsta Amv - Hollywood Gangsta :     [Ryo

Aynen böyle devam gençlik :D Birde charmer arkadaş var oda bayaa yetenekli bu konularda :)

Resim çizim tarzın benimkilere benziyor yani yakınız galiba o konularda merakla bekliyorum ;)   Yani sensiz olur mu hiç Elifnur :D Bu arada Mehmet 'de iyi takılıyor haa kuzi ye :D 

Aynen böyle devam gençlik  :D Birde charmer arkadaş var oda bayaa yetenekli bu konularda  :)

Edit:Göndermedi sanıp flood yaptım adminlerim özürlerimi iletiyorum :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tşk.ler saolasın :) Bu arada ne demek sen unutulmazsın yaa sende bizlerdensin :D (Efsaneler unutulmaz gibi bir laf vardı ama söylesem buraya uyarmı acaba ? :D )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yeni gelen daha iyi gibi geldi gözüme ellerine sağlık :) Birde şu Hak 'ın halleri çok komikti videoda onuda iyi akıl etmişsin müziklede videoyu tam tutturman zaten tam iyiydi :P

Aynen katılıyorum :D Lyricleri falan iyi kullanıyorsun ama inanıyorum ki ecrübeyle çok çok daha iyi olacak :D

Ve Muhammed darıldığım falan yok olmaz da kolay kolay he yanlış anlamayın :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynen katılıyorum :D Lyricleri falan iyi kullanıyorsun ama inanıyorum ki ecrübeyle çok çok daha iyi olacak :D

Ve Muhammed darıldığım falan yok olmaz da kolay kolay he yanlış anlamayın :D :D

Tşk.ler charmer inş. birlikte :D Youtube'a attığımda 360p idi , sayfayı bi yeniledim 720p oldu , tekrar yeniledim 1080p oldu :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynen :D Ben hatta ilk yükledim baktım 360p sildim :D Sonra bir daha denedim azcık bekleyince düzeldi rahat ettim :D

:D İnsanın o ilk başta gördüğü 360 p var ya çileden çıkartıyo yemin ederim ki :D (Noluyo be diyom felan xD ) En sonunda rahatlayınca herşeyi unuttum ama :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Siz gene kısa videolar yüklediniz de o sorunla karşılaştınız. Ben 30 dk'lık video yükledim ve karşımda 144p gördüm :D Bir de beni düşünün :D

Kesin kendini camdan aşşağı atmışsındır mecazi anlamda :D İnsan kafayı yiyo gerçektende ya seninkide daha kötüymüş ama 30 dkka uğraş :D Ama düzelince bir rahatladım ki görmen lazım xD

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.