Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Kaxell

Japon Manga Okurlar Çocuklara İsim Olarak Koyabilecekleri Karakterleri Seçti

Recommended Posts

Chihaya. :wub:

Animede ismin anlamini cok etkileyici aciklamislardi. Onun da etkisi var midir acaba? :D

Chitanda hos geliyor bana ama isim degil. Soy adi o. :( Belki isim olarak da kullaniliyordur. :P

Eru da guzel. :D Chitanda Eru' yu ismiyle de soy ismiylede komple sevdim. Agsgsgfjl

Hikari de fena degil. (Işık demek. )

Erkek icin Gin. :wub: (Soylenisini cok sevmiyorum. Anlami gümüş olduğu icin etkileyici geliyor. :D )

Kaien/Kai (Malum Bleach karakteri. :wub: Öhmm, adam evli. :mellow: Meltem kafandaki kalpleri indir. Cok aci cekiyorum bu yuzden. :( )

Yoshida Haru ( Bunu da komple soy isim ve isimle birlikte seviyorum. Agshshgj Haru İlkbahar demekti sanirim. )

Yalniz benim anlamadigim bir sey var. :D Bazi karakterlerin isimlerinin anlami komik. Gercek hayatta da bu isimler var mi? Agshahsk

Meselaaa;

Kakashi: Bostan korkulugu

Kao: Yüz ( Kiz ismi. Dizide gordum. Herif kiza " senin yuzunu gormek istedim. " dediginde nedensizce gulusum... Asgfldgfsg )

Shotarou: kertenkele. :mellow:

Bir de soy adi ama Katsura. :D Gintama' nin mangasinda hic beklemedigim bir sekilde ogrendim. Agsglsgdf Kakashi' den cok buna guldum. :D Anlamini soylemeyecegim. B) Buyuk ihtimalle mangayi okuyanlar disinda bilen pek yok. O yuzden simdilik biz Gintama okurlarina ozel bir sey olsun bu. B)

Oğlum olsa aizen kızım içinde inoue bleach akar  :ph34r:

allah korusun inoue koyma kurasaki-kun diye başının etini yer :D  :happy-onion-head-emoticon:

Bu ismi görünce, Neon Genesis Evangelion'daki "Baka Shinji" aklıma geliyor :D

Bleach'in Hirako Shinji'sinden geliyor benimki :3

Bir de soy adi ama Katsura. :D Gintama' nin mangasinda hic beklemedigim bir sekilde ogrendim. Agsglsgdf Kakashi' den cok buna guldum. :D Anlamini soylemeyecegim. B) Buyuk ihtimalle mangayi okuyanlar disinda bilen pek yok. O yuzden simdilik biz Gintama okurlarina ozel bir sey olsun bu. B)

Gintama izlemiyorum ama bildiğim kadarıyla Katsura peruk demek.

Bu arada yarım saattir imzana gülüyorum  :D  :D  :D  :D  :D

Gintama izlemiyorum ama bildiğim kadarıyla Katsura peruk demek.

Bu arada yarım saattir imzana gülüyorum :D :D :D :D :D

Soylemee. :@ insallah yeni coraplarinla islak tuvalet terligine basarsin. :D Azicik hava atmistim tum Gintama fangirllugumle. :P

Ben alistim artik gulemiyorum. ;( ama seni guldurdugu icin mutlu oldum. :lol:

Admin

Bleach'in Hirako Shinji'sinden geliyor benimki :3

Kim takar Bleach'teki Shinji'yi, anime ve manga aleminde en tanınan Shinji, Neon Genesis Evangelion'daki ana karakter olan Shinji yani "Baka Shinji"dir :P

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...