Jump to content

2. Ödüllü AMV Yarışması - SONUÇLANDI -

63 oy

1. 1. 1.Grup

• NatsuGremory
      7
    • Jeekepy
      2
    • Pandaria
      10
    • Hiiyyep Gordneel
      12
    • Silvers Rayleigh
      4
    • Chatlac
      2
    • emslkr
      3
    • Tsundere Akali
      6
    • Ömer Şahin
      4
    • Abs Zero
      3
    • SncOne
      5
    • WatashiWaShiro
      3
    • AnimeİsMyLife
      4
    • Otaku-Suat
      1
    • Dilara Akkuzu_18786
      4
    • celikali
      2
    • gorbaçovamv
      3
  2. 2. 2.Grup

• Canavar Vasfi
      3
    • karyunas
      3
    • Zodiach
      4
    • Chitanda
      5
    • Zeref D. Ace
      2
    • bLacqRoot
      7
    • Dj Morphosis
      15
    • elessar45
      3
    • mozsoy
      1
    • Tsunayoshi Kun
      9
    • Berkay Kahraman
      2
    • Phoenixs
      1
    • Emre Ulusoy
      3
    • baybarsbay
      2
    • Eren Arpaz
      2
    • Owari
      4
  3. 3. 3.Grup

• Helix471
      5
    • myoujouu
      2
    • BlackRed
      2
    • Trepad0r
      2
    • Poison-Kiss
      4
    • Sekki
      6
    • İlkim Tanrıverdi
      2
    • Lochos
      1
    • charmer56
      15
    • İnayetullah Selcuki
      2
    • Ziusutra
      2
    • CihatA55
      4
    • Allen_Walker
      3
    • Dinçer Özgür
      7
    • horsehead
      11

Önerilen İletiler

Katılıyorum. Yani adamlar arkadaşlarına rica edip yada hesap açıp kendilerine oy vere vere öne geçiyorlar. Sonuçta yöneticilere kalmış olsa bile yinede bakcaklar en cok oy almış olanlar arasından 1ci 2ci ve 3cüyü seçecekler. Yani tüm videolara bakıp ona göre karar vermeleri daha mantıklı olur. Sadece oylamada yüksek alanların videolarını izleyip karar vermeleri mantıksız olur. Mesela oylama açıldıgından haberi olmayan yarısmacılarda var mesela. 2 oy filan almışlar 2 oy aldılar diye videoları değerlendirilmicekmi yöneticiler tarafından? Yani juri var işte ne gerek vardı bu ankete. Herşeyi juriye bırak en mantıklı karar. Oylamada tamamen şike yada hile yapılabilir. Gider adam 10 tane mail açar hepsiyle kendisine oy verir. Zamanı bol olan bunu işşizlikle yapar.

Kusra bakmayın ve yanlış anlamayın da tek tek herkese aynı cevabı mı vermem gerekiyor? Bu işler yıllardır bu şekilde gelmiş. Sizin bu konuda düşündüklerinizi yöneticiler bilmiyor mu, emin olun sizden kat kat iyi biliyorlar. Neyin mantıklı olup olmadığını da aynı şekilde. Burada kaç yıllık türkanime yöneticilerine akıl vermeye çalışmanın mantıklı olduğunu düşünmüyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 137
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1. charmer56 - Çalışmanın adı : AMV-Akame Ga Kill(Still Worth Fighting For) Ödül : forumda AMV bölümünde moderatörlük verilecek. Çalışma : İzlemek İçin TIKLAYIN 2. Horsehead Çalışmanın adı : Tok

Tezle uğraşacağım diye yetiştirememekten baya korktum açıkçası. Her şey bir yana, tek video ile katılacağım.   Buyurunuz...    

Yarışmada birbirinden güzel zevkle izlediğim amvler vardı. Bu tür yarışmaları sürekli yapacağımızdan süpheniz olmasın. Yarışmaya katılan tüm arkadaşlara teşekkür eder çalışmalarının devamını dilerim.

Posted Images

İşin ilginci, başlarda önlerde götürenler sıralamada geçilince hemen mağdur psikolojisine çevirmişler olayı. Komik bir durum tabii. Çocuk gibi sahte hesaplar açıp kim(ler)in fazladan oy aldığı videolara bakınca anlaşılıyor zaten arkadaşlar. Üzmeyin kendinizi, rahat olun. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çocuk Değilim Kardeşim bak kardeşim diyorum Yaşın belli ama Benim Kaçıncı oldugumun Önemi yok Cok iyi videolarda var Bunun farkındayım Ben öylesine Katıldım 3.olup posteri almak isterim orası ayrıda Kendi adıma konusuyorum Yaptıgın videoyu izledim Kendi adıma güzel video olmuş umarım iyi bir dereceye girersin fakat Kendi açımdan senden daha iyi video yapan arkadaslar da var ve pek fazla oy almamıslar hatta Nedense Türkanimede Stajyer olan birwsiinin senin videona okadar önem Göstermesi yorum atması falan Charmer bence senin tamamen tarafsız olman lazım ama 9. sayfada attığın yorumlara bak Ödül sorun degil gidip Bi poster alırım kendime sıkıntı yok ama öle bir konusyorsumn ki kesin ilk 3 e girersin falan şimdi birde Charmer in savunuculugunu yapıyorsun Yaşınız kaç bilmiyorum ama Emin olun sizlerden daha fazla tecrubem var Charmer biz fikrimizi sunduk sadece sinirlenmene gerek yok.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çocuk Değilim Kardeşim bak kardeşim diyorum Yaşın belli ama Benim Kaçıncı oldugumun Önemi yok Cok iyi videolarda var Bunun farkındayım Ben öylesine Katıldım 3.olup posteri almak isterim orası ayrıda Kendi adıma konusuyorum Yaptıgın videoyu izledim Kendi adıma güzel video olmuş umarım iyi bir dereceye girersin fakat Kendi açımdan senden daha iyi video yapan arkadaslar da var ve pek fazla oy almamıslar hatta Nedense Türkanimede Stajyer olan birwsiinin senin videona okadar önem Göstermesi yorum atması falan Charmer bence senin tamamen tarafsız olman lazım ama 9. sayfada attığın yorumlara bak Ödül sorun degil gidip Bi poster alırım kendime sıkıntı yok ama öle bir konusyorsumn ki kesin ilk 3 e girersin falan şimdi birde Charmer in savunuculugunu yapıyorsun Yaşınız kaç bilmiyorum ama Emin olun sizlerden daha fazla tecrubem var Charmer biz fikrimizi sunduk sadece sinirlenmene gerek yok.

:D :D Neyse ciddiyetimi bozmayayım. Attığım yoruma bakar mısın? Bence ilk 3e girersin(Tamamen kendi fikrim) Gerçekten de benim fikrim öyleydi ve tek bu fikri belirten de ben değilim. 2 arkadaş daha beğendiklerine dair yorum yaptılar ki hak ediyor da. Ben değerlendirecek kişilerden biri değilim yani bu tarz yorumlar yapmamın sıkıntı olacağını zannetmiyorum diğer iki arkadaştan bi farkım olduğunu da düşünmüyorum. Ayrıca sinirlenmem için bir sebep yok ben gayet rahatım ama aynı şeylerin dönüp dolaşıp gelmesi sıkıcı :/ 3.ye poster yok bu arada haberin olsun ödüller kısmına bir daha bakmanı tavsiye ederim.

Ayrıca benim savunuculuğumu falan da yapmamış ya da ben fark etmedim. Etsem de o kişinin niyeti belli gayet mantıklı yaklaşmış olaya. Bu bir tartışmaya dönecekse konuyu kilitlemek zorunda kalabiliriz lütfen gereksiz yorumlar atmayalım. Herkes adına konuşuyorum kimse üstüne alınmasın. Olayın dönüp dönüp yaşa gelmesi de can sıkıcı. Önemli olan yaştan ziyade akıl yaşıdır. 12-13 yaşında biri de gayet olgun düzgün davranabilir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

uy konu yarışma ama burada bir kaos görüyorum ..

bence sonuçları bekleyelim..

sakince ..

sonuçta 1. Olana kainatın en gizli bilgisi verilmeyecek..

hak eden kazansın..

burada ilk kez yarışma yapılmıyor..

yüzde 50 oylama yüzde 50 jüri ..

ve arkadaşımıza yardımcı olalım..

herkes fikrini söyleyebilme hakkına sahipse sıkıntı yok..

sonuçlar açıklanınca tekrar bakarız..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şunları açıklayayım istersen "kardeşim" çünkü bazı noktaları yanlış anlamışsın sanırım ve bunları düzeltmem gerekli.

Çocuk Değilim 

Sana veya bir başkasına çocuk oldukları imasında bulunmadım. Demek istediğim yeni hesaplar açıp kendine oy atanlar için yaptığım bir benzetme idi. Yaptın mı yapmadın mı bilemem. Ancak yaptıysan benzetmeyi üzerine alınabilirsin, çok da umurumda değil açıkçası kendine oy atanların yaptığı şeyler. 

Kendi açımdan senden daha iyi video yapan arkadaslar da var 

Tabii ki vardır, bu benim ilk AMV denememdi ve yorumlarımın hiçbirisinde en iyi AMV'nin benim olduğuna dair bir imada bulunmadım. Sadece beğendiklerini söyledikleri için teşekkür ettim, ki her insan eder. 

ve pek fazla oy almamıslar

Benim hakkımda konuşurken bunu araya sıkıştırman çok saçma. Sanki bunun sebebi sanki benmişim gibi...

Türkanimede Stajyer olan birwsiinin senin videona okadar önem Göstermesi yorum atması falan Charmer bence senin tamamen tarafsız olman lazım 

Jüriden(kimlerse bilmiyorum ben desizler gibi) birinin benim videoma yorum attığını sanmıyorum. Ki kendisi de jüride olmadığını belirtti. Güzel bulduğumuz şeylere neden yorum yapmayalım ki? Forumun amacını biliyor muyuz? 

şimdi birde Charmer in savunuculugunu yapıyorsun 

Nerede neyi savunmuşum cidden merak ettim. :)

Yanlış anlaşılmalara açık bir konu bu. Saygı çerçevesi içerisinde yalnızca görüşlerimi belirttim ki bazı yorumlar işi farklı boyuta taşıyor. Neyse... Birilerini üzdü ya da kırdıysam üzgünüm. Niyetim bu değildi. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bn biraz acemiyim bu vıdeo işlerinde yeni basladım zaten pc de biraz sıkıntılı ama bütün günümü aldı bu videoyu yapabıldım sonunda :D https://youtu.be/fc6_tPrUeTc

Kardeşim kusra bakmayasın da bitti başvuru tarihleri :( 30 Mart demiştik zaten bir dahaki seferlerde deneyebilirsin şansını :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ödüllere ve dereceye bu kadar takılmayın , önemli olan çalışmalarımızı sergilememiz için bir ortam oluşturulmasıydı bence bunu gayet güzel bir şekilde başardılar . Kendince ilk 3 e oynan arkadaşlar hile olduğunu veya olacağını düşünüyorsanız bunu yapanın veya yapanların vicdanına bırakın  eğlenmenize bakın :D kasmayın bu kadar  ;)  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.