Jump to content

Bütün animeleri bulabilecek misiniz?

Barış

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 23
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

beelzebup ve street fighter dedikleri ne ki. ben yeleği merak ediyorum.    ha pipiymiş ok ok :D

One Piece(Şapka), Bleach(Zangetsu Kılıç) , Soul Eater(Kemer), DragonBallz(Yüzü), Shingeki no Kyojin(Ceketteki sembol), Hellsing(Tabanca) , Yu-Gi-Oh(Milenyum bulmacası) , Death Note(Ceketin solunda ki

Sizce resim kaç farklı animeden öğe barındıryor? anime isimlerini alalım.   örnek olarak, başındaki şapka luffy'nin hasır şapkası ve sırtındaki zangetsu...   toplam

sol kol trigun mı ya resimle kanıt göster :D

sol kol Trigun filan değil o da Helsing hatta araştırdım adamın biri bulmuş ama İngilizce ben de animeciyim diye geçinirdim acemiliğimize geldi :D

bleach (sword), fullmetal alchemist (hand) , shin-chan (pikachu), pokemon (pikachu), shingeki no kyojin (patch?), soul eater (belt) , death note (notebook) , inuyasha? (parang kwintas ni inuyasha) , yugi-oh (eye of the truth?), naruto (orange dress) , one piece (straw hat) , dragon ball (goku's face), avatar (arrow in ang's head) , hellsing? (gun) , beelzebub?(yung ano ni pikachu XD) , Digimon? (goggles ata ni daisuke), street fighter (ung parang headband)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

One Piece(Şapka), Bleach(Zangetsu Kılıç) , Soul Eater(Kemer), DragonBallz(Yüzü), Shingeki no Kyojin(Ceketteki sembol), Hellsing(Tabanca) , Yu-Gi-Oh(Milenyum bulmacası) , Death Note(Ceketin solunda ki defter), Pokemon(Pikachu) , FMA(Sol kol) , Naruto (Turuncu kıyafeti) , Avatar(Kafasında ki mavi ok dövmesi) , Digimon ( Tai'nin gözlükleri ) Chin Chan (Pikachu'nun yüzü) Inu Yasha ( Pantolonun solunda ki tesbih) Belzeebub ( Pikachu'nun penisi)

17. yi bulamadım. Cekette bir şeyler olabilir ama daha çok ceketin Shingeki'den olduğunu düşünüyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

One Piece(Şapka), Bleach(Zangetsu Kılıç) , Soul Eater(Kemer), DragonBallz(Yüzü), Shingeki no Kyojin(Ceketteki sembol), Hellsing(Tabanca) , Yu-Gi-Oh(Milenyum bulmacası) , Death Note(Ceketin solunda ki defter), Pokemon(Pikachu) , FMA(Sol kol) , Naruto (Turuncu kıyafeti) , Avatar(Kafasında ki mavi ok dövmesi) , Digimon ( Tai'nin gözlükleri ) Chin Chan (Pikachu'nun yüzü) Inu Yasha ( Pantolonun solunda ki tesbih) Belzeebub ( Pikachu'nun penisi)

17. yi bulamadım. Cekette bir şeyler olabilir ama daha çok ceketin Shingeki'den olduğunu düşünüyorum.

Kafasının arkasındaki zangetsunun devamını gibi gözüken beyaz şey hachimaki yani alın bağı uzantısı olmasın, bana alın bağı yani hachimaki takan bir karakter gibi geliyor ama aklıma bir tek planetes animesindeki hachirota geliyor. Tabii o değildir, daha ünlü bir serideki karakterdir.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kafasının arkasındaki zangetsunun devamını gibi gözüken beyaz şey hachimaki yani alın bağı uzantısı olmasın, bana alın bağı yani hachimaki takan bir karakter gibi geliyor ama aklıma bir tek planetes animesindeki hachirota geliyor. Tabii o değildir, daha ünlü bir serideki karakterdir.

Kulaklar da bir şey olabilir belki sağ kulağı sivri. Beyaz kumaşın hachimaki olduğunu zannetmiyorum ya daha farklı bir renk tonu olabilirdi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.