Jump to content

merhaba minna-san

xemerius

Recommended Posts

selam benim adım adım berru -tuhaf bir ad olabilir :D - 8. sınıfa gidiyorum yani seneye liseye geçeceğim. :rolleyes: sınavlarım bittiğinden anime izlemek için vaktim bol oluyor :D eskiden üyelik açmıştım ama çok kullanmıyodum simdi daha sık girmeye başladım. tanıştığımıza memnun oldum :)  :)  NOT: yaz tatilinde uzun bir animeye başlamak istiyorum öneriniz varsa memnun olurum.

• Replies 26
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

selam benim adım adım berru -tuhaf bir ad olabilir :D - 8. sınıfa gidiyorum yani seneye liseye geçeceğim. :rolleyes: sınavlarım bittiğinden anime izlemek için vaktim bol oluyor :D eskiden üyelik açmış

çok teşekkür ederim inşallah istediğim liseye gidebilirm :D

Öncelikle hoş geldin ancak imzan da gizlenmemiş birden fazla gif- resim bulunursa modlar düzeltir. Naruto'yu tavsiye ederim iyi formlar  :)

tmm imzamı değiştireceğim ayrıca narutoya bende başlamak istiyordum yaz geline deneyeceğim.

Hos geldin. İsmin cok guzelmis. Ben de Meltem.

Naruto izlemeni tavsiye ederim. Cok bahsediliyor, lafi gectiginde yabanci kalmazsin sohbetlere. ^^ İlk bolumleri cok hos degil, sonradan toparliyor onu da soyliyim. :D (Songena uzun zaman sonra Naruto elciligi yapmaya geri dondu. )

Hos geldin. İsmin cok guzelmis. Ben de Meltem.

Naruto izlemeni tavsiye ederim. Cok bahsediliyor, lafi gectiginde yabanci kalmazsin sohbetlere. ^^ İlk bolumleri cok hos degil, sonradan toparliyor onu da soyliyim. :D (Songena uzun zaman sonra Naruto elciligi yapmaya geri dondu. )

çok teşekkür ederim  :D

Hoşgeldin iyi forumlar.

Öneriler:

-one piece,bleach,naruto,hunter x hunter,rurouni kenshin,gintama(komedi ağırlıklı),d-gray man,dragon ball(eskidir ama shunenlerin atasıdır),full metal alchemist broterhood, bunlar min 60 bölüm içeren animelerdir hepside çok güzel zaten one piece başlasan bayağı götürür :)

Hoşgeldin iyi forumlar.

Öneriler:

-one piece,bleach,naruto,hunter x hunter,rurouni kenshin,gintama(komedi ağırlıklı),d-gray man,dragon ball(eskidir ama shunenlerin atasıdır),full metal alchemist broterhood, bunlar min 60 bölüm içeren animelerdir hepside çok güzel zaten one piece başlasan bayağı götürür :)

one piece bir arkadaşım onu çok seviyo onada bakacağım teşekkürler ^_^

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.