Jump to content

merhaba minna-san

xemerius

Önerilen İletiler

selam benim adım adım berru -tuhaf bir ad olabilir :D - 8. sınıfa gidiyorum yani seneye liseye geçeceğim. :rolleyes: sınavlarım bittiğinden anime izlemek için vaktim bol oluyor :D eskiden üyelik açmıştım ama çok kullanmıyodum simdi daha sık girmeye başladım. tanıştığımıza memnun oldum :)  :)  NOT: yaz tatilinde uzun bir animeye başlamak istiyorum öneriniz varsa memnun olurum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 26
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

selam benim adım adım berru -tuhaf bir ad olabilir :D - 8. sınıfa gidiyorum yani seneye liseye geçeceğim. :rolleyes: sınavlarım bittiğinden anime izlemek için vaktim bol oluyor :D eskiden üyelik açmış

çok teşekkür ederim inşallah istediğim liseye gidebilirm :D

Hos geldin. İsmin cok guzelmis. Ben de Meltem.

Naruto izlemeni tavsiye ederim. Cok bahsediliyor, lafi gectiginde yabanci kalmazsin sohbetlere. ^^ İlk bolumleri cok hos degil, sonradan toparliyor onu da soyliyim. :D (Songena uzun zaman sonra Naruto elciligi yapmaya geri dondu. )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hos geldin. İsmin cok guzelmis. Ben de Meltem.

Naruto izlemeni tavsiye ederim. Cok bahsediliyor, lafi gectiginde yabanci kalmazsin sohbetlere. ^^ İlk bolumleri cok hos degil, sonradan toparliyor onu da soyliyim. :D (Songena uzun zaman sonra Naruto elciligi yapmaya geri dondu. )

çok teşekkür ederim  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin iyi forumlar.

Öneriler:

-one piece,bleach,naruto,hunter x hunter,rurouni kenshin,gintama(komedi ağırlıklı),d-gray man,dragon ball(eskidir ama shunenlerin atasıdır),full metal alchemist broterhood, bunlar min 60 bölüm içeren animelerdir hepside çok güzel zaten one piece başlasan bayağı götürür :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin iyi forumlar.

Öneriler:

-one piece,bleach,naruto,hunter x hunter,rurouni kenshin,gintama(komedi ağırlıklı),d-gray man,dragon ball(eskidir ama shunenlerin atasıdır),full metal alchemist broterhood, bunlar min 60 bölüm içeren animelerdir hepside çok güzel zaten one piece başlasan bayağı götürür :)

one piece bir arkadaşım onu çok seviyo onada bakacağım teşekkürler ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.