Jump to content

Animeleri Hazırlayanlar Kaç Para Kazanıyorlar?

Misafir Leffwn

Önerilen İletiler

Valla hehe :) Senin cümleleri defalarca okuyup biraz zor anlıyorum. Eminim sende aynen benimkileri bir kaç sefer okuyup zor anlıyorsundur. :) Umarım burayı chat gibi kullanmamışızdır,rahatsız oldum şimdi :)

Aslında dediğim gibi bazı animeler çıkıyor farklı farklı konularda,güzel şeylerde çıkıyor. Benim merak ettiğim acaba turkanime çıkan animelerin ne kadarını sitelerinde yayınlıyabiliyor? Bana turkanime'nin altyazi.org'dan altyazıları alıp gerekli işlemleri yapıp turkanime'ye ekliyor diye biliyorum.Gerçekten fansublar turkanimeye yardım ediyormu acaba? Yoksa fansublarda divxplanet'tanmı alıyorlar?  Tekarar konuya dönersem dediğim gibi,turkanime'yi biraz karıştırdığında hep ünlü animelere bakmaktansa biraz siteyi kurcaladığında farklı animelerde var. Turkanime'ye çok saygı duyuyorum bu kadar insanla uğraşıyorlar,güzel iş çıkarıyorlar. Bir sürü anime yüklü sitede. Bir kaç yıldır

turkanime'den izlemekteyim ve memnunum tebrik etmekteyim :) 

Dediğim gibi rahatsız oldum umarım chat gibi olmadı.

Sonucta konu hakkinda konustuk, fazla uzatilmadigi surece sorun olmaz.

Ek olarak igneleyici sekilde tartisilmasindan hoslanmadim bende. Su uyuz gulucukleri yazimin sonuna ekleyeyim de icimde kalmasin.

Ja nee

:) :) :) :) :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 32
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sanata Sanat Katan Animeleri Hazırlayanlar Kaç Para Kazanıyorlar?   Neon Genesis Evangelion’un yapımcısı Hideaki Anno’nun Japonya’daki anime sektörü hakkında ümitsiz konuşması büyük yankı uyandırdı

Alınan ücret az gibi görünüyor ama nasıl bir çalışma koşulları var o da önemli, bir diğer etken ülkede paranın değeri yani 10 dolara biz 1 kg et alıyorsak onlar 10 dolara 2 kg et alıyorsa ücretlerin b

Kaç para kazanıyorlar demek tek bana mı komik geldi asdkhasf kim yazmış bunu. :lol: Kaç para kazanıyon sen. Aaksdjlasf. Neon Genesis Evangelion nasıl bir anime ya izlemedim her konuda karşıma çıkıyor.

Valla yeteneğim olsa, Japonya'da yaşasam, bu fiyatlara az çok demem, bende çalışırım. Sonuçta sevdiğim işi yapıyorum, 20 saat bile çalışırım (4 saat uyku yeter herhalde :D ) Fazla parada gözüm yok şahsen, ama uyandığın zaman yine mi iş ya diye düşünüyorsun ya, he işte o durum hayatından hayat alıyor ( bu ülkedeki insanların %95'i gibi sevmediği işte çalışan birisi )

He Türkiye'de sevdiğin bir iş yapsana derseniz, o da başka bir mevzu ;)

edit: emeklerinin karşılığını almamaları katıldığım bir şey de, kim tam olarak emeğinin karşılığını alıyor ki..

İyi yazmışın, dediklerine katılıyorum. Sevdiğim bir işi yapsam, herhalde çok şikayetçi olmazdım halimden :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

şunu sölemek gerekirse japon da yoğunluk cok hocam örnk: manga cizim kağıdı tuvalet kağıdından daha fazla üretiliyor yani japonda her köşe başından mangaka -ve anime çalışanı cıkıyordur hal böyle olunca çeşitlilik ve secenek artar buda kaliteli ürünün oluşmasını engeller yani  anlicağınız  zaten tutunan iyi para kazanıyordur ama malesef  mangaka oliyim meşur oliyim hayalina kapılan bircok cizer ya  stajer cizer olarak dedğiniz maaşta   başkalarının yanında çalışıyor yada kendileri ayakta durmaya calışıyorlar buda işlerini zorlaştırıyor ben  şunu görüyorum bizim tr dende mangaka olmaya calışıp japona gitmeye calışanlar var onlar nasıl bir  kafa yaşıyolrlar onu merak ediyorum   :D :D

Lise sonu Japonya'ya gidiyorum.Manga bölümünü okuyacağım.Benden sana tavsiye; Cümle kurarken kelimelerini iyi seç.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.