Jump to content

Herkese Merhaba

Ece Korkmaz

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 27
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hoş Geldin öncelikle. Animeleri sevip insanları sevmiyen biri foruma üye olmazdı takipte kalırdı sadece kimse ile de muhattab olmazdı . :D Tekrardan Hoş Geldin.    edit : Forum kurallarını okumanı tav

Hoş geldiniz.:D

Hoş geldin :)   Mesleğimden ötürü ben de gün be gün insan sevgimi kaybediyorum :(   Forum kurallarını özellikle imza kurallarını okumanı imzanı sonrasında düzenlemeni öneririm :)

İnsan sevmek hımm 0.0

bir ara bende sevemezdim - kendim dışında ki - bu foruma değerli mi değerli canım olan insanları tanıyana kadar ^-^

ve işte böle :D hoş geldin diyim köşeme çekiliyim :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş Geldin öncelikle. Animeleri sevip insanları sevmiyen biri foruma üye olmazdı takipte kalırdı sadece kimse ile de muhattab olmazdı . :D Tekrardan Hoş Geldin. 

edit : Forum kurallarını okumanı tavsiye ederim imza uyumsuz ve diğer kurallarıda görmüş olrsun . :D

Hoş geldiniz.:D

Hoş geldin :)

Mesleğimden ötürü ben de gün be gün insan sevgimi kaybediyorum :(

Forum kurallarını özellikle imza kurallarını okumanı imzanı sonrasında düzenlemeni öneririm :)

Merhaba Ece, hoş geldin.

Burada ki insanları sevebilmeni umuyorum  ^_^

Keyifli forumlar.

Katkı derken çevirmenlik gibi mi ? :D 

Hoşgeldin.

Hoş geldin..

İyi forumlar..

İnsan sevmek hımm 0.0

bir ara bende sevemezdim - kendim dışında ki - bu foruma değerli mi değerli canım olan insanları tanıyana kadar ^-^

ve işte böle :D hoş geldin diyim köşeme çekiliyim :P

Teşekkür ederim Hoş Buldum ^_^

£ɱŔ£Қה¥Ŕ, Uyarılarınız için ayriyetten teşekkür ederim 2. kez hata yaptım ve bu son hatam oldu cunku butun forum kurallarını okudum uyardıgınız ve anlayısınız ıcın teşekkürler.

İyi Forumlar...

:bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin Ece ben Mehmet 17 yaşındayım, yaklaşık 1.5 yıldır anime izliyorum    :D 

Animeyle tanışmam nasıl oldu dersen eğer, Kardeşim sayesinde oldu Narutoyu izliyordu bende merak ettim oturdum yanına izledim, hoşuma gitti 
İnternetten diğer bölümlerini buldum ve izlemeye başladım sınıfta anime izleyen başkalarıda olunca bana bi ton şey önerdiler  :D tek tek baktım

O zamandan beri günüm anime izlemek ve forumda takılarak geçiyor  :D
Sevdiğim animeler
Sword Art Online
Steins Gate
Akame Ga Kill
Bleach
Clannad[Onii-chan sayesinde hihihi]

İyi forumlar şimdiden.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

£ɱŔ£Қה¥Ŕ, Uyarılarınız için ayriyetten teşekkür ederim 2. kez hata yaptım ve bu son hatam oldu cunku butun forum kurallarını okudum uyardıgınız ve anlayısınız ıcın teşekkürler.

İyi Forumlar...

Ahah ilk kez birini forum kuralları hakkında uyarıyım demiştim . :D Normalde hoş geldin der geçerdim. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ahah ilk kez birini forum kuralları hakkında uyarıyım demiştim . :D Normalde hoş geldin der geçerdim.

övünce mutlu oldun di mi [emoji23][emoji23]

artık her gelene yaparsın [emoji1]

ece (abla) diyim hoş geldin foruma iyiki gelmişsin ben katılırken bi bakar çıkarım diyordum olmuyo bağımlılık yapıyor hele "Muhabbet Mekanı " bi ara acaip bişiydi neyse boş konuştum geceleri böyle oluyo [emoji4]

tekrar hoş geldin keyifli yorumlar[emoji12]

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

övünce mutlu oldun di mi [emoji23][emoji23]

artık her gelene yaparsın [emoji1]

ece (abla) diyim hoş geldin foruma iyiki gelmişsin ben katılırken bi bakar çıkarım diyordum olmuyo bağımlılık yapıyor hele "Muhabbet Mekanı " bi ara acaip bişiydi neyse boş konuştum geceleri böyle oluyo [emoji4]

tekrar hoş geldin keyifli yorumlar[emoji12]

Bende zaten forum hastalıgı var :D kuralları bılmıs gıbı hareket ederek hemen konu açtım açmamalıymısım bunu ogrendım :D Diğer forumlardan ayrı bir havası var buranın sıcak bır hava herkesın bırbırıne saygısı Bu arada yasımı soylemedım ama abla demesen bana tabı 10-15 yaslarında degılsen yaşlı hissediyorum kendimi -_- 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.