Jump to content

Herkese Merhaba

Gökyüzü

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 31
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hoş buldum   :D   Hoş buldum, sana da iyi forumlar.   Hoş buldum. : :) Hoş buldum, imla polisliğini ben de severim ^^ Arapça'da ض ‎(Dad) harfi z ve d karışık olarak okunur. Bu yüzden Hızır ve

Hello May neym iz Kaan velkam tu dı forum -_-

Hoş buldum -ScReaM-  :D   Hoşbuldum  :)  hangi oyunlar onlar, olabilir belki.   Hoşbuldum.   Aranıza hoş buldum Tuğrul  :)   Tost makinesi cihazımdan Google Chrome kullanılarak gönderildi

Hoş geldin :D

Hoş buldum   :D

Hoş geldin, İyi forumlar.

Hoş buldum, sana da iyi forumlar.

Hoş geldin.  :)

Hoş buldum. : :)

Hos geldin ay ay imla psikopatligi yasasin! >-< Burada tek imla polisiydim Hidir gibi yetistin, yok yok o Hizir'di degil mi? :( Hep Arda yuzunden... Her neyse tekrardan hos geldin. *v*

Ha bir de "hicbir" birlesik yazilir. (Olmayan :mellow: )

Hoş buldum, imla polisliğini ben de severim ^^

Arapça'da ض ‎(Dad) harfi z ve d karışık olarak okunur. Bu yüzden Hızır ve Ramazan kelimeleri sıkça karıştırılır. Zaten Araplar Ramazan'a Ramadan diyor. 

Arda kim?

Neyse tekrardan hoş buldum *v*

Vay bir kurşun yedim : :(

Selam Genç ^_^ Hoşgeldn Foruma...

PS: Roach ve Ghost'un hazin sonu sonrası MW2 de hayallerim yıkılmıştı.3 te her ne kadar azcıkta olsa kurtlarımı döksemde,Ghosts oyununun 6 GB Ram istemesi ve onu görmeyip satın aldıktan sonra PC'min 4 GB olduğunu anlamam yüzünden moralim bozuk -_-

Selam ^_^ Hoşbuldm Foruma...

Gerçekten ben de üzüldüm ama Captain Price hayatta en azından. Herkesi öldürdüler bir şey anlayamadık. & <_<

Hoşgeldin iyi forumlar.

Hoşbuldum, iyi forumlar.

H:G

H:B

Hello May neym iz Kaan velkam tu dı forum -_-

Hello may neym iz Hamit yu ar velkam  -_-

Merhaba. ^^ Hoş geldin. ^^

Merhaba. ^^ Hoş buldum. ^^

Hoş geldin. Sana yine deli diyorlarmış bana direkt şizofren diyorlar (halbuki hiçte öyle değilim). -_- İyi formlar.

Hoş buldum. Şizofren mi o çok ayrı bi konu alakası yok delilikle bunlar işte hep cahillik

ilber-ortayli-dan-dizi-yorumu-ilber-orta

Hosgeldin bendeilk naruto ile baslamistim anime izlemeye en sevdigim cod serisi cod2 dir eski olmasina ragmen bence en iyisi :)

İyi forumlar

Hosbuldum eski silahlar felan pek şey gelmiyor tarih felan güzel ama öyle işte :/

Hoş geldin

Hoş buldum

Hoş geldin iyi forumlar :D

Hoş buldum iyi forumlar :D

Hoş geldin :D

Hoş buldum :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.