Jump to content

Merhabalar

Madao

Önerilen İletiler

Hoş geldin selçuk Kuralları gözden geçirmeyi unutma.  ^_^ 

Ve bu konu sana yardımcı olabilir..  ;) 

Teşekkürler bilgilendirme için :) Şimdi okudum.

Sosyalliğinde asosyalliğinde fazlası fazla geliyor bana , hafta boyunca hiç odamdan çıkmadığım oldu o zaman anlıyor insan psikolojisinin yavaş yavaş bozulduğunu :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 24
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhabalar ,  İsmim Selçuk 22 yaşındayım :) Tıp 5 öğrencisiyim . Bisikleti severim , yemeyi severim , animeyi severim , asosyalliği bazen severim. :) 8 sene oldu herhalde anime - mangaya başlayalı art

Hoş geldin asosyallik kiminin sorunu iken kiminin mutluluğu olabiliyor :D bazen bende seviyorum keyifli forumlar :)

Poker Face Berat yüzünden her yeni gelen üyeye ön yargılı bakıyorum  :smile_artiz: Dört beş tane hesap açıp farklı insanlarmış gibi gösteren bir işsizimiz var da :D Gerçek hayatta Beratla karşılaşırsa

• Forum Admin

Poker Face Berat yüzünden her yeni gelen üyeye ön yargılı bakıyorum  :smile_artiz: Dört beş tane hesap açıp farklı insanlarmış gibi gösteren bir işsizimiz var da :D Gerçek hayatta Beratla karşılaşırsam sümüğümü parmağımla alıp ona bulaştıracağım  :whip-onion-head-emoticon:

Neyse 5. sınıf tıp ha :D Birilerinin senpaisi oldum saldkjfghfks Seneye Anıl'ın da senpai si olacağım  :smoking2-onion-head-emoticon:

Eğer gerçeksen hoş gelmişsin :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşbulduuuk :)

Neyse 5. sınıf tıp ha  :D Birilerinin senpaisi oldum saldkjfghfks Seneye Anıl'ın da senpai si olacağım   :smoking2-onion-head-emoticon:

Ahahaha :D Senpai merak etme gerçeğim yeniyim bir de bunca zaman üye olmadım ama inşallah güzel bir ortam olur.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler bilgilendirme için :) Şimdi okudum.

Sosyalliğinde asosyalliğinde fazlası fazla geliyor bana , hafta boyunca hiç odamdan çıkmadığım oldu o zaman anlıyor insan psikolojisinin yavaş yavaş bozulduğunu :D

hoşgeldin desem mi bilemedim senden daha yeniyim :D asosyellikten bahsediyosun, 1 haftadan bişeycik olmaz ben 3 haftadır hiç evden çıkmadım  B)

takma kafana napcan insanların arasında fagfhkgag

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.