Jump to content

Herkese merhaba!

Anonymmy

Önerilen İletiler

Hoş geldin Aleyna :)

Kuralları okumuşsun ama imzan hala kurallara aykırı... Bir an evvel düzeltmeni öneririm :)

Bunun dışında forumdaşlardan birisi tanışma konusunda anime önerisi istenmemesi gerektiğini belirtmiş ancak öneri verilmeye devam edilmiş bu da tanışma konusunu haliyle sohbet konusuna çevirmiş... Kurallara dikkat edelim lütfen :)

Evet imzamı düzeltmek için çok büyük bir çaba harcadım sonunda başardım sanırım, anime önerisi konusu gözümden kaçmış kuralları okumuştum, hemen düzenledim daha fazla karışıklık olmasın diye  :( Bu arada teşekkür ederim hoşbuldum  :wub:

Hoş geldin  :) 

Teşekkürler hoşbuldum  :ahaaah-onion-head-emoticon:

Hoş Geldin aleyna :) Nikinden anlaşılacağı gibi  Tsundere birisin galiba  :lol: 

Heheheh öyleyim birazcık, hoşbuldum  :ahaaah-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 31
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Öhöm öhöm, utandım şimdi.. Neyse hepinize merhaba arkadaşlar  :D Anime izlemeyi çok istiyordum son 1 senedir etrafımdaki insanlar hep muhabbet ediyordu animeler hakkında falan, dedim kesin bu yaz başl

Hemen düzenledim hahaha teşekkürler hoşbuldum :LTkJN9u:

Hoş geldin Aleyna :) Kuralları okumuşsun ama imzan hala kurallara aykırı... Bir an evvel düzeltmeni öneririm :) Bunun dışında forumdaşlardan birisi tanışma konusunda anime önerisi istenmemesi gerektiğ

Selam Genç ^_^ Hoşgeldin Foruma...

Genelde böyle gülenler Yandere çıkıyor nick'e güvenmemek gerek  :ph34r:

Hahahahah :D

Hoşgeldin,umarım iyi vakit geçirirsin ^_^

Hoşbuldum teşekkürlerr:33

Hoşgeldin :D iyi forumlar. Iyi geçiniriz umarım :D

Hoşbuldumm teşekkürler:3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öhöm öhöm, utandım şimdi.. Neyse hepinize merhaba arkadaşlar  :D Anime izlemeyi çok istiyordum son 1 senedir etrafımdaki insanlar hep muhabbet ediyordu animeler hakkında falan, dedim kesin bu yaz başlayacağım yoksa çatlarım herkes bu kadar beğene beğene anlattığına göre :whistling:  Ve dün gece bir anda kafama esti, x sohbet sitesinde anonim birinden anime tavsiyesi alarak başlamış bulunuyorum:3 İsmim Aleyna ve 16 yaşındayım yarışmaya İstanbul'dan katılıyorum hehehe :LTkJN9u:  Buraya başka ne yazılır bilmiyorum heyecan yaptım şu an... Neyse böyle işte   :rolleyes:  :ahaaah-onion-head-emoticon:

One of us... One of us... One of us...

Hadi hayırlı olsun, bizdensin artık. Hoş geldin ve zevkli izlemeler. Anime soruların olduğunda sormaya çekinme, burdaki hemen hemen herkes yardımcı olur. Kalanı uyuyodur :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin dik dik bakan kız  :lol:

tumblr_nt5h3nOuLW1u6ztaho1_500.gif

Heheheheheh hoş buldum teşekkürler ya!:3

One of us... One of us... One of us...

Hadi hayırlı olsun, bizdensin artık. Hoş geldin ve zevkli izlemeler. Anime soruların olduğunda sormaya çekinme, burdaki hemen hemen herkes yardımcı olur. Kalanı uyuyodur :D

Çok teşekkürler hoşbuldum,valla önüme gelene soru soruyorum biri beni engellerse şaşırmam :D Napayım ama ayak uydurmaya,kuralları falan öğrenmeye çalışıyorum  :whistling:  :whistling:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.