Jump to content

En son gittiğiniz / izlediğiniz film?

Misafir Pyskhe

Önerilen İletiler

Aamir khanın diğer filmlerini ve my name is khanı tavsiye ederim kesinlikle izlemelisin ^^

3 idiots'ı izledikledikten sonra Aamir Khan'ın diğer filmlerini de izlemeyi kafama koydum zaten. Önerdiğin filmi izleyeceğim, listeme yazdım. Ghajini çok güzelmiş, onu da tavsiye ettiler, bir ara da onu izlerim artık :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 644
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

12 Yıllık Esaret'i izledim. Irkçılığı daha iyi anlatan filmler var ama bu da güzeldi.

Az önce sinemada Unutursam Fısıldayı izledim. Çağan Irmağın diğer filmlerini izlemedim, o yüzden kendime göre yorum yapıcam, yönetmenin diğer filmleriyle karşılaştırmadan. Ben filmi beğendim, her ne k

Uzun zamandır arşivimde olup izleyemediğim bir filmdi "Scent of a woman" Al Pacino'ya oscarı kazandırmış bu filmi benim gibi dram sevenlerin kesinlikle izlemesi gerektiğini düşünüyorum. 2 buçuk saatli

Posted Images

3 idiots'ı izledikledikten sonra Aamir Khan'ın diğer filmlerini de izlemeyi kafama koydum zaten. Önerdiğin filmi izleyeceğim, listeme yazdım. Ghajini çok güzelmiş, onu da tavsiye ettiler, bir ara da onu izlerim artık :)

Hiç durma hemen izle bence :D Ghajininin Aamir khanın en sevdiğim filmi olmasını bıraktım nerdeyse en çok etkilendiğim en çok ağladığım filmdi ben böyle senaryo görmedim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

dün akşam ew bana kaldı ve 3 tane film izledim.. hem de üç boyutlu.. tam bir keyif yaptım..

gerçi daha önce de izlemiştim ama kafa dağıtmaya birebir..

1- shrek 4

2- tangled

3- rio... :D

Bugün annem, iş arkadaşı ve kardeşimin arkadaşının annesiyle birlikte Hükümet Kadın'a gittik. Ne diyebilirim, aslında bişey diyemem izlediğim en iyi yerli filmlerden biriydi.

Herşeyden önce, oyunculuk, senaryo ve espriler çok iyi, şive sorunu da yok. Bence mutlaka görün bunu.

Konuyu da kısaca anlatalım.

Sene 1956, Mardin'in Midyat ilçesinin çalışkan, azimli ve sevilen belediye başkanı yoluna çıkan inekler ve köstekli saati yüzünden bi araba kazasında hayatını kaybeder, cabası köye gönderilen su boruları da bir türlü döşenememiştir. İlçede (köy aslında) kimin belediye reisi seçileceği konusunda bir kafa karışıklığı mevcuttur, olaya Aziz Veysel'in (işte o belediye başkanı) oğulları el koymaya kalksa da bi bok beceremeyip kavga ederler. Belediye başkanlığı da Aziz Veysel'in okuma yazma bilmeyen karısı Xate(Hate)'ye kalır. O da köye su getirmeye and içer. Ancak okuma bilmemesi pek çok sorunayol açacaktır.

Özellikle sonu çok iyiydi bu arada, mutlaka izleyin derim.

sonu mutlu mu bitiyor mutsuz mu? ona göre izleyeceğim... -_- çok canım sıkılıyor çünkü mutsuz bitince... :unsure: :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.