Jump to content

Selamlar

UnderminE

Önerilen İletiler

Etkin anime-manga forumları şu sıralar mumla aranır halde.  Bu forum da ilk kurulduğu zamana kıyasla gözle görülür ilerleme katetmiş. Ben de bir adım atayım dedim \:D/ (Hele VN bölümü gözlerimi yaşarttı)

Miina olarak biliniyorum, 23 yaşındayım. KPSS'ye hazırlanan bir Bilişim Teknolojilleri öğretmeniyim. Yaklaşık 1 senedir anime izlemiyorum. Koyu Monogatari - Jojo hayranıyım. Bu iki seri hakkında saatlerce muhabbet edebilirim ^_^

Bu da MAL linki olsun: http://myanimelist.net/profile/UnderminE

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 32
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

O 100 ileti zorunluluğu sadece anime genel/geyik, manga genel/geyik ve sohbet/konu dışı için var. Ayrıca düzgün ve etkileyici bir konu olursa oralarda da bu zorunluluk olmuyor, yani esnek olması gerek

Buraya da hoşgeldin, başlıklar var ama sanırım son yorum yapılan olarak altta kalmışlar, ben pek takılmadığımdan yardımcı olamicam gomen

Bırak bu utanırım ayaklarını kono gaki, seni tanıyorum forumlardan. Anlıyorsun anime ayaklarından :ragecomic24: 

İsim yazmamışın, bizde tanışma bölümünde tüm kütüğü yazıyoruz :smile_oleyo:

Neyse, ben senin erkek mi kız mı olduğunu çıkaramamıştım, gerçi hâlâ çıkaramadım. Feminist havası alıyordum senden ama :P  Altta kalmayan bir yapın var hatırladığım..birde animelerde çevirmen olarak gördüm gibi sanki ama tam hatırlayamıyorum 

Jojo'yu sevmeyen var mı bilenem de, biraz kılık kıyafet, renklilik ve davranışları insanlarda soru işareti/önyargı bırakıyor izlemeyenlerde. Gerçi haklılık payları var, şu amerikadaki malum barlardaki tiplere benziyorlar biraz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Birden fazla kural başlığı olunca içlerinde kayboldum. Sanıyorum ki başlık açmak için izin/100 post gerekiyormuş <_< Ben de LN bölümüne başlık açmıştım, silinecekse eğer haberim olsun da bari mesajım kopyalayayım :D Trollemeden 100 mesaj yapmakta sıkıntı yok gerçi, buralarda takılmayı planlıyorum.

İsim yazmamışın, bizde tanışma bölümünde tüm kütüğü yazıyoruz :smile_oleyo:

Neyse, ben senin erkek mi kız mı olduğunu çıkaramamıştım, gerçi hâlâ çıkaramadım. Feminist havası alıyordum senden ama :P  Altta kalmayan bir yapın var hatırladığım..birde animelerde çevirmen olarak gördüm gibi sanki ama tam hatırlayamıyorum 

Jojo'yu sevmeyen var mı bilenem de, biraz kılık kıyafet, renklilik ve davranışları insanlarda soru işareti/önyargı bırakıyor izlemeyenlerde. Gerçi haklılık payları var, şu amerikadaki malum barlardaki tiplere benziyorlar biraz :D

Adım Dilek ama genelde Miina, Mine falan diyorlar :D

Kız olduğum çok bariz aslında ama istisnasız yerli yabancı her platformda erkek sanıyorlar ya ;_; Feminist değilim ama eşitliği savunurum. Haklıysam altta kalmam evet, bilgime güveniyorum. :D

Hiç anime çevirisi yapmadım. AnimeOu zamanlarında Durarara çevirisinde redakte yapmıştım ama şu an izlesem bi ton hata bulurum. Ayrıca Umineko VN çevirisinde kontrol yapmıştım.

Jojo'yu sevmeyen çok ya, alışmak gerekiyor. Mangasını hazmetmek daha kolay, animede o pozlar daha çok göze batıyor nedense. (Joseph best jojo)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Birden fazla kural başlığı olunca içlerinde kayboldum. Sanıyorum ki başlık açmak için izin/100 post gerekiyormuş <_< Ben de LN bölümüne başlık açmıştım, silinecekse eğer haberim olsun da bari mesajım kopyalayayım :D Trollemeden 100 mesaj yapmakta sıkıntı yok gerçi, buralarda takılmayı planlıyorum.

O 100 ileti zorunluluğu sadece anime genel/geyik, manga genel/geyik ve sohbet/konu dışı için var. Ayrıca düzgün ve etkileyici bir konu olursa oralarda da bu zorunluluk olmuyor, yani esnek olması gerektiği gibi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.