Jump to content

(Anket) En Sevdiğiniz Anime Türleri?

青い FAIA

Anime Türüm Bu Olmalı  

54 oy

1. 1. Anime izlerken hangi türe öncelik tanırsınız?

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 230
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Otakuların En Sevdiği Anime Türleri ile Anime Önerileri   Japanya’da Kozue Suzuki ve Woman Insight dergisinin bir editörü tarafından yapılan ankette 125 otakuya (44’ü erkek, 81’i kadın) “En se

en sevdiklerim romantik okul ve komedi üçlüsüdür :ahaaah-onion-head-emoticon: . diğer türleri de severim ama bunlar favorimdir :embarrassed4-onion-head-emotico

tabikide romantizm,komedi ve okul >-<

• 1 ay sonra...
  • 5 hafta sonra...

En sevdiğiniz anime türü nedir ve bu türde en sevdiğiniz anime veya animeler hangisi/hangileridir? İsteğe göre küçük bir tanıtım da içerebilir mesajınız ( biliyorum kimse istemiyor :D )

Misal olarak benim favori anime türüm : Tuhaf

Bu türde en sevdiğim animeler Red Garden ve Nazo no Kanojo X.

Şimdi yeni bir animeye başladım Level E diye, sanırım bu anime de en iyi tuhaflar listeme girebilecek kapasitede. Şimdilik bilemiyorum :mellow: İlk izlenim iyi. :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim bir sürü var :D Korku, aksiyon, komedi hepsini farklı ruh halleri içindeyken izlemeyi severim ama sevmediğim tür Mecha'dır bundan eminim :D En sevdiğim animeler için ilk olarak 3 büyükleri sayabiliriz sonra Fairy Tail, Gintama, Beelzebub gibi seriler de var :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konusu iyi işlenmiş her türlü animeyi izlerim.shounen-ai dışında.

Zaten pek fazla shounen- ai yok. Olanlar da hep birbirine benziyor. Merak etme :/

türkiye zevksizya romantik anime türü sevilirmiymiş :D

Herkesin zevki kendine :rolleyes:

Çaktırma böyle aşk falan şeylerinden hiç hoşlaşmam; ama az izlemedim romantik anime zamanında.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.