Jump to content

(Anket) En Sevdiğiniz Anime Türleri?

青い FAIA

Anime Türüm Bu Olmalı  

54 oy

1. 1. Anime izlerken hangi türe öncelik tanırsınız?

Önerilen İletiler

Misafir The Utopian

Psikolojik: Perfect Blue

Dementia: Tenshi no Tamago

Dram: Beğendiğim çok dram var fakat favorim Aoi Bungaku/No Longer Human

Shounen-Ai/Light Shounen-Ai: Loveless -Arşivlediğim ilk animedir. Bazı yönlerden etkilemiştir beni.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 230
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Otakuların En Sevdiği Anime Türleri ile Anime Önerileri   Japanya’da Kozue Suzuki ve Woman Insight dergisinin bir editörü tarafından yapılan ankette 125 otakuya (44’ü erkek, 81’i kadın) “En se

en sevdiklerim romantik okul ve komedi üçlüsüdür :ahaaah-onion-head-emoticon: . diğer türleri de severim ama bunlar favorimdir :embarrassed4-onion-head-emotico

tabikide romantizm,komedi ve okul >-<

Psikolojik: Perfect Blue

Dementia: Tenshi no Tamago

Dram: Beğendiğim çok dram var fakat favorim Aoi Bungaku/No Longer Human

Shounen-Ai/Light Shounen-Ai: Loveless -Arşivlediğim ilk animedir. Bazı yönlerden etkilemiştir beni.

Loveless shounen-ai etiketli değil o.o O kadar mı light?
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim Favori tür'üm > Seinen

Bu türde en sevdiğim animeler = Berserk, Gantz, Brave 10, Golgo 13 The Professional, ichi the killer, Shigurui

Bu türde en sevdiğim mangalar = Berserk, Gantz, ichi the killer, Vagabond, Freesia, Sun-Ken Rock, Shamo, Blood and Steel, Shigurui

edit = "Nazo no Kanojo X" seinen olabilir :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim Favori tür'üm > Seinen

Bu türde en sevdiğim animeler = Berserk, Gantz, Brave 10, Golgo 13 The Professional, ichi the killer, Shigurui

Bu türde en sevdiğim mangalar = Berserk, Gantz, ichi the killer, Vagabond, Freesia, Sun-Ken Rock, Shamo, Blood and Steel, Shigurui

edit = "Nazo no Kanojo X" seinen olabilir :P

Ben halâ şu Japonca türlere alışamadım :D 3 yıl oldu yine de seinen-shoujo-shounen karıştırıyorum bunları :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben halâ şu Japonca türlere alışamadım :D 3 yıl oldu yine de seinen-shoujo-shounen karıştırıyorum bunları :D

mesela seinen > bol kanlı, felsefi, zeka, politika, genelde gerçekçi, cinsellik içeren, siyaset içeren animeler oluyor ;) :P sırf cinsellik, sırf kanlı, sırf politika ve felsefe üzerine olan animelerde seinen olabiliyor, yani illa hepsinin olması gerekmiyor içeriğinde, sadece bu dallardan biride olsa içinde seinen olur -_-
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mesela seinen > bol kanlı, felsefi, zeka, politika, genelde gerçekçi, cinsellik içeren, siyaset içeren animeler oluyor ;) :P sırf cinsellik, sırf kanlı, sırf politika ve felsefe üzerine olan animelerde seinen olabiliyor, yani illa hepsinin olması gerekmiyor içeriğinde, sadece bu dallardan biride olsa içinde seinen olur -_-

O zaman ben bir seinen severim :o
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.