Jump to content

Hangi Anime Karakterine Benziyorsunuz? (Kişilik, Düşünce veya Tip Olarak)

Chaos Emperor

Önerilen İletiler

Aşağıdakilerin hepsinin karakterinden biraz var bende........ huy,duygu ve düşünce olarak

Gantz'dan, Joichiro Nishi

Resmi ekleyen

Berserk'ten, Gatsu

Resmi ekleyen

Naruto'dan, Jiraiya Sensei

Resmi ekleyen

Steins;Gate'den, Okabe Rintarō .......yanındaki Mayuri harika bir kız, kendisi anime cosplay kıyafetleride dikiyor (biraz saf bir kız ama olsun, onu öyle seviyorum)

Resmi ekleyen

Fate Zero'dan, Kiritsugu Emiya

Resmi ekleyen

Welcome To The NHK'den, Tatsuhiro Sato

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 345
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime kızları gibi kızlar var da onlara benzer erkekler yok ya;

Osaki Nana. Nana serisinin asi kızı. Dışarıdan sert, vurdumduymaz ve serkeş ama aslında naif ve duygusal. Güçlü duruşuyla kırılganlığını perdelerken içten içe dertleriyle, kalp ağrısıyla boğuşuyor. Ön

Eren hangi karaktere benziyorsunuz diye sordu benzemek istiyorsunuz diye değil :D :D

Posted Images

• Forum Admin

Aşağıdakilerin hepsinin karakterinden biraz var bende........ huy,duygu ve düşünce olarak

Gantz'dan, Joichiro Nishi

Resmi ekleyen

Berserk'ten, Gatsu

Resmi ekleyen

Naruto'dan, Jiraiya Sensei

Resmi ekleyen

Steins;Gate'den, Okabe Rintarō .......yanındaki Mayuri harika bir kız, kendisi anime cosplay kıyafetleride dikiyor (biraz saf bir kız ama olsun, onu öyle seviyorum)

Resmi ekleyen

Fate Zero'dan, Kiritsugu Emiya

Resmi ekleyen

Welcome To The NHK'den, Tatsuhiro Sato

Resmi ekleyen

ne kadar çoklu bir kişiliğe sahipmişsin :huh: çeşitlilik iyidir :P
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ne kadar çoklu bir kişiliğe sahipmişsin :huh: çeşitlilik iyidir :P

tamamen aynı olduğum bir karakter yok ne yapayım :P bende hepsinden biraz aldım ve karakterimi tamamladım :lol: çoklu kişilik bozukluğu mu yaşıyorum ne yapıyorum :D bu arada Jiraiya'nın kadın hastalığı yok bende, yani o huyu değil, diğer düşünceleri beni yansıtıyor bununda eklemek istedim, çünkü jiraiya'nın ismi sapık keşişe çıktığı için, millet beni de öyle sanmasın :lol:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tamamen aynı olduğum bir karakter yok ne yapayım :P bende hepsinden biraz aldım ve karakterimi tamamladım :lol: çoklu kişilik bozukluğu mu yaşıyorum ne yapıyorum :D bu arada Jiraiya'nın kadın hastalığı yok bende, yani o huyu değil, diğer düşünceleri beni yansıtıyor bununda eklemek istedim, çünkü jiraiya'nın ismi sapık keşişe çıktığı için, millet beni de öyle sanmasın :lol:

Çook geeç :rolleyes:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

onu bilmiyordum öğrendim :D

Çook geeç :rolleyes:

fazla ca geç :ph34r:

aklıma hep o gelir artık :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Eşeğin aklına karpuz kabuğu sokma olayı... Söylemeseydin aklımıza gelmezdi bence :D

aynısı yazıyordum değiştirmek zorunda kaldım :angry:

demek jiraiya diye bir karakter var ve ona sapık keşiş deniyor hımmm <_< acaba :huh: şimdi bu karakteri seninle öğrendim demek ki :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.