Jump to content

Türkçe dublajlı izlemek isterdim dediğiniz anime varmı? (ANKET)

Shoryuken.M

Arkadaşlar aşağıdaki animelerden en çok hangilerini türkçe izlemek isterdiniz?  

1. 1. Arkadaşlar aşağıdaki animelerden en çok hangisini türkçe izlemek isterdiniz?

• Naruto
      1
    • Bleach
      0
    • One Piece
      2
    • Fairy Tail
      0
    • F.M.A
      1
    • Death Note
      2
    • D.Gray-man
      2
    • Dragon Ball (Devam serisi)
      0
    • Claymore
      0
    • Vampire Knight
      1
    • Code Geass
      0
    • Beelzebub
      1
    • Gintama
      0
    • Digimon (Devam serisi)
      0
    • Bakuman
      0
    • Elfen Lied
      0
    • Lovely Complex
      0
    • Kaichou Wa Maid-Sama
      0
    • Another
      0
    • Mirai Nikki
      0

Önerilen İletiler

Ben zaten japonca orjinal diline birşey demiyorumki gerçekten çok güzel seslendirme yapıyorlar okadarda olsun yani dünyanın en büyük çizgi dizi sektörü ama ben diyorumki kendi dilimizde izlemek daha güzel olmazmıydı birde şunu söylim bu animeler japonyadan çıkmasaydı da mesela dili kulak tırmalayan bir ülkenin yapımı olsaydı aynı şeyi söylermiydiniz gerçekten merak ediyorum çünkü bana göre japonca kulağa hoş gelen bir dil...Ayrıca okadarda olsun şanji yani ^_^ onlarda bir animede mustafaya mustapamı diyolardı ne veya bunun gibi birşey :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Arkadaşlar birde aklıma gelmişken şunu sorim bu animex tv death note f.m.a falan yayınlanıcak deniyodu bunlar dublajlımı olacak yoksa alt yazılımı veya yayınlanmaya başladılarmı kanal şifreli olduğundan son durumu bilmiyorum interrnette de fazla bilgi bulamadım sizlerden bilen varmı acaba...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar birde aklıma gelmişken şunu sorim bu animex tv death note f.m.a falan yayınlanıcak deniyodu bunlar dublajlımı olacak yoksa alt yazılımı veya yayınlanmaya başladılarmı kanal şifreli olduğundan son durumu bilmiyorum interrnette de fazla bilgi bulamadım sizlerden bilen varmı acaba...

bilmiyorum ama animex in şifreli yayın yapması çok üzdü beni :( ah azizim tv dsmartlılara güzel :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bilmiyorum ama animex in şifreli yayın yapması çok üzdü beni :D ah azizim tv dsmartlılara güzel :D

Aynen öyle :) bizde sevinmiştik bir anime kanalımız oldu diye hiç unutmuyorum az sonra naruto diye reklam çıkmıştı aha dedim dublajlı izlicez birde ne göreyim yine koymuşlar şakralı alt yazıyı :D :D :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynen katılıyorum. 8)

Ya ingilizce düblaja dayanamıyorum, türkçe düblaj izlerken intihar ederim heralde.. :D Ama japonların konuşma tarzları benziyor bizimkine..

Fma yı indirdim geçende ing ve japonca dublaj seçeneği var japoncayı seçtim neden? çünkü hem alışmışım seslere hemm de daha duygulu olduğu için aslında ing dublaj dil geliştirmek açısından son derece yararlı olsa da... ancak ing dublaj ve tr dublaj farklı bence .. ing seslendirmenleri bilmem ama sağlam seslendirmenler var türkiyede ve tr dublaj izlediğim animelerde gerçekten güzel seslendirme yapılmış...
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynen katılıyorum. 8)

Ya ingilizce düblaja dayanamıyorum, türkçe düblaj izlerken intihar ederim heralde.. :D Ama japonların konuşma tarzları benziyor bizimkine..

Türkçeye de fazla haksızlık etmeyelim bence narutonun bir bölümünde italyancası na denk geldim animeden soğuttu bir bölüm de heralde sen duysan o an ruhunu teslim ederdin :D ayrıca şu soruyu bir daha sorayım animelerin orjinal dili japonca yerine kulağı tırmalıyan bir dil olsaydı ozaman ne söylerdiniz mesala çince,tayca veya daha kaba bir dil...
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.